Browsing Tag

medyum furkan

Medyum Hoca Yorumları

Kaşık Büyüsü Yapan Hocalar

İnsanların enerji alanları yabancı enerjilerin etkisi altına almaya alışkın değildir. Kaşık büyüsü gibi büyüler hangi amaçla yapılıyor olursa olsun kişilerin sahip olduğu öz enerji alanı üzerinde baskı kurarak çalışır. Bu baskı ise büyülenen kişide bir takım belirtiler ile kendini gösterecektir.

Büyü belirtileri ortaya çıktığı andan itibaren mutlaka doğru şekilde müdahale edilmelidir. Kaşık büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyülerde etkiler ne kadar yoğunlaşırsa büyünün bozulması o kadar zor hale gelir. Eğer böylesi bir etki altında olduğunuzu düşünüyorsanız medyum hocalarla görüşmenizde fayda vardır.

Büyülerin insanlar üzerindeki etkileri farklı şekillerde ortaya çıkar. Kişinin enerjisi ile alakalı olan bu durum aynı zamanda büyünün ne amaçla yapıldığıyla da bağlantılıdır. Kaşık büyüsü ayırma için yapılıyorsa bakılması gereken belirti başka, aşk için yapılıyorsa daha farklı olacaktır.

Gerçek medyum hocalar büyü belirtileri ortaya çıkmadan önce bile insanlarda büyü olup olmadığını anlayabilir. Tamamen enerjisel incelemeler sonucu anlaşılan bu durum asla sıradan insanlar tarafından bu şekilde bilinemez. Kaşık büyüsü yapılıp yapılmadığını anlamak için belirtiler dışında bakabileceğiniz başka bir yöntem bulunmaz.

Kaşık büyüsü belirtileri kimi zaman çok zayıf olabilir. Bu gibi durumlarda büyü yapılıp yapılmadığından emin olmak için medyum ile görüşülmesi gerekir.

Ayırma ve Soğutma İçin Yapılan Kaşık Büyüsü Belirtileri

Kaşık büyüsü ayırma ve soğutma gibi amaçlarla yapılıyorsa bu çalışmanın etkileri çiftler arasında var olan ilişki bağları üzerinde olur. Bu bağların ne kadar güçlü olduğuna bağlı olarak farklı belirtiler görülecektir.

En yaygın belirti huzursuzluktur. Özellikle büyü yapılan kişiler bir arada olduğu zaman her iki kişide de yoğun bir huzursuzluk görülür. Kaşık büyüsü etkisi arttıkça bu huzursuzluk da daha fazla görülmeye başlayacaktır.

Baskı altına giren kişilerin enerjileri kimi zaman kendini kabuslarla da belli edebilir. Kaşık büyüsü etkisi altında olan kişi uyurken çok sık kabus görebilir veya uyumakta zorluk yaşayabilir.

Aşk ve Bağlama İçin Yapılan Kaşık Büyüsü Belirtileri

Aşk amaçlı yapılan kaşık büyüsünde belirtiler çoğu zaman büyülenen kişi tarafından anlaşılamaz. Kişi, kendini olayın akışına kaptıracağı için her şeyin doğal olarak geliştiğini düşünecektir. Bu nedenle büyü yapılan kişiyi bir an önce medyum hocaya götürmekte fayda vardır.

Bağlama ve aşk amaçlı yapılan büyüleri anlamak diğerlerine kıyasla daha zordur. Ancak, medyum hocalar çok kısa bir enerjisel inceleme ile kaşık büyüsü yapılıp yapılmadığını kesin olarak söyleyecektir.

Kaşık büyüsü kimi zaman diğer büyü yöntemleri yanında etkisiz kalmaktadır. Çok net etkilere sahip olan ve hızlı tutan bir büyü çalışması yaptırmak istiyorsanız en doğru tercih papaz büyüsü olacaktır. Papaz büyüsü bu tarz amaçlarla kullanılan en etkili büyü çalışmasıdır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Sedat at

    Okuduğum kadarıyla pek çok kişiyi aynı yöntemle kandırmışlar… Medyum Semih aynısını bana da yaptı. Kargoda kayboldu tekrar para istiyorum numarası yeni çıktı galiba, herkese aynı şeyi yapıp inandırmaya çalışıyorlar.
    Ben normalde hiç böyle bir şeye inanacak bir insan değildim ama boşluğuma geldi, tekrar para gönderdim. İkinci kez büyü ödemesi yaptıktan sonra bu defa artık kargoda kayboldu demeye yüzü olmadığı için telefon numaramı engelledi. Bu durum daha da ağırıma gitti.
    Normalde parayı alıp engelleyenler şimdi acaba ikinci kez para koparabilir miyim diye düşünerek kargo margo ayağına yatıyor. Çok dikkatli olmak lazım her yer dolandırıcı dolmuş.

  • Leave a Reply