Medyum Hoca Yorumları

Avusturya Medyum Hocalar

Medyumlar insanların talepkar oldukları pek çok konuda gaybi alemlere ait gizli dualar ve bilgiler kullanarak bu alemlerin dünyaya net bir etki yaratmasını sağlayabiliyor. Bir nevi aracı niteliğine sahip olan medyum hocalar, bu alemlerden dünyamıza enerji akışını sağlıyor ve bu sayede kişilerin talepleri yerine geliyor.

Bir medyum hoca ister Avusturya medyum hocalarından ister başka bir ülkede çalışanlardan olsun, her zaman aynı manevi alemle çalışmakta, her daim aynı kaynaktan enerji akışı sağlamaktadır. Yöntemler ve hocalar tarafından uygulanan teknikler değişiyor olsa da medyumlar her daim aynı yola çıkmaktadır.

Medyumluk mesleğinin kadim bir uğraşı olması, nesiller boyunca bu öğretinin gelişmesini ve farklı yöntemlerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Örneğin, Avusturya medyum hocaları sadece o coğrafyada görülen bitkiler ile yapılan bir takım büyüleri geliştirmiş, aynı esnada Mısır’da tam zıt bitkiler kullanılarak yapılan çalışmalar gelişebilmiştir. Tarih boyunca her medyum gidiş yolunu kendisine göre yorumlamış ve yine aynı kaynaktan bir şeyler almayı başarmıştır.

İçinde bulunduğumuz çağda artık coğrafyaların yöntemler üzerindeki etkisinin azalmış olması medyumların çok daha özgür çalışabilmesine imkan veriyor. Örneğin, Avusturya medyum hocalarından biri Mısır’da toplanan bitkiyi kullanarak başarılı bir büyü çalışması yapabiliyor. Yine tam tersi şekilde, dünyanın bir ucundaki bir medyum hoca Avrupa’da yaşayan bir insan için vefk veya benzeri bir uygulama yaparak etkili olabiliyor.

Her ne kadar malzemelere ve teknik çeşitliliğine bağlılık azalmış olsa da bu kadim uğraşı ilk günkü gücünden hiçbir şey kaybetmedi. Tıpkı ilk Avusturya medyum hocalarının yaptığı gibi, bugünkü hocalar da yine aynı kaynaktan enerjiyi almakta, bir yöntem kullanarak dünyevi alemde talepkar olan kişiye yöneltmekte. Hep böyle giden bu düzen kıyamete kadar yine kurulduğu ilk anda olduğu gibi, tek kaynaktan ve yaratıcıdan gelmeye, insanların hayatlarını düzenlemeye devam edecek.

Medyumhocayorum.net’e gelen medyum yorum ve medyum şikayetlerini okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply