Medyum Hoca Yorumları

Avusturya Medyum Hocalar

Medyumlar insanların talepkar oldukları pek çok konuda gaybi alemlere ait gizli dualar ve bilgiler kullanarak bu alemlerin dünyaya net bir etki yaratmasını sağlayabiliyor. Bir nevi aracı niteliğine sahip olan medyum hocalar, bu alemlerden dünyamıza enerji akışını sağlıyor ve bu sayede kişilerin talepleri yerine geliyor.

Bir medyum hoca ister Avusturya medyum hocalarından ister başka bir ülkede çalışanlardan olsun, her zaman aynı manevi alemle çalışmakta, her daim aynı kaynaktan enerji akışı sağlamaktadır. Yöntemler ve hocalar tarafından uygulanan teknikler değişiyor olsa da medyumlar her daim aynı yola çıkmaktadır.

Medyumluk mesleğinin kadim bir uğraşı olması, nesiller boyunca bu öğretinin gelişmesini ve farklı yöntemlerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Örneğin, Avusturya medyum hocaları sadece o coğrafyada görülen bitkiler ile yapılan bir takım büyüleri geliştirmiş, aynı esnada Mısır’da tam zıt bitkiler kullanılarak yapılan çalışmalar gelişebilmiştir. Tarih boyunca her medyum gidiş yolunu kendisine göre yorumlamış ve yine aynı kaynaktan bir şeyler almayı başarmıştır.

İçinde bulunduğumuz çağda artık coğrafyaların yöntemler üzerindeki etkisinin azalmış olması medyumların çok daha özgür çalışabilmesine imkan veriyor. Örneğin, Avusturya medyum hocalarından biri Mısır’da toplanan bitkiyi kullanarak başarılı bir büyü çalışması yapabiliyor. Yine tam tersi şekilde, dünyanın bir ucundaki bir medyum hoca Avrupa’da yaşayan bir insan için vefk veya benzeri bir uygulama yaparak etkili olabiliyor.

Her ne kadar malzemelere ve teknik çeşitliliğine bağlılık azalmış olsa da bu kadim uğraşı ilk günkü gücünden hiçbir şey kaybetmedi. Tıpkı ilk Avusturya medyum hocalarının yaptığı gibi, bugünkü hocalar da yine aynı kaynaktan enerjiyi almakta, bir yöntem kullanarak dünyevi alemde talepkar olan kişiye yöneltmekte. Hep böyle giden bu düzen kıyamete kadar yine kurulduğu ilk anda olduğu gibi, tek kaynaktan ve yaratıcıdan gelmeye, insanların hayatlarını düzenlemeye devam edecek.

Medyumhocayorum.net’e gelen medyum yorum ve medyum şikayetlerini okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Burak at

    Selam öncelikle. Medyum Ali Gürses’e dair bir memnuniyet yazmak istiyorum. Bu hocaya yaptırmış olduğum papaz büyüsü bir hafta gibi kısa bir sürede evime kadar geldi. Kargoyla göndermiş, hızlı bir şekilde elime geçti ve çok memnun oldum bu durumdan. İşlemlerin etkisini 12 günde kesin olarak gördüm. Özellikle çevremdeki arkadaşlara söylemek amacıyla ne zaman etki edeceğini kesin olarak hesaplamak istedim. Etkisi konusunda şöyle belirtmem gerekli, bir anda 12. Günde her şey değişmedi, doğal olarak olaylar gelişmeye başladı, ilk günlerden itibaren bu şekle adım adım geldi, tam olarak istediğim durum 12. Günde oldu. Bu yüzden 12. Günde tuttu diye belirtiyorum. Hocayı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum, bir de vefk yaptırdım vefkimi de bir haftada gönderdi ama daha bugün elime geçtiği için henüz etkisine yorum yapamıyorum, etkisini görür görmez o konuda da yorumumu yazacağım.

  • Leave a Reply