Medyum Hoca Yorumları

Vefk Yapan Hocalar

Gayb alemlerine olan ilgi, dünyanın her noktasında ortak bir şekilde mevcuttur. Medyum hocalar aracılığıyla, bu alemlerin sunduğu nimetlerden en iyi şekilde yararlanmak isteyen pek çok kişi, vefk başta olmak üzere çok sayıda farklı büyü yöntemine başvurmaktadır. Dünyanın her noktasından insanların vefk yaptırmak için medyumlara başvurduğunu açık bir şekilde görebilirsiniz.

Medyumluk işi ülke veya şehir sınırları ile kısıtlanabilecek bir şey değildir. Bir medyum hoca asla sınırlara sahip değildir. Enerjinin ve gayb alemlerini var olduğu her yerde, yani bütün evrende çalışmalar yapılabilir, gereken uygulamalar başarılı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Gerek büyü, gerekse vefk için bu durum aynı şekilde geçerlidir.

Bir medyum hoca, yeteri kadar kendini geliştirmişse, hiçbir şekilde sınırlara ve ülkelere bağlı kalmayacağının bilincindedir. Yaptığı vefkleri de dünyanın en ücra köşesindeki insana bile ulaştırabilir. Vefk yapılırken gaybi alemlere dair enerjiler kullanılır. Bu enerjilerin dünyanın her yerinde aynı olması sayesinde, burada yapılan vefk, Amerika’da veya Avrupa’nın herhangi bir ülkesinde de aynı etkiye sahip olacaktır.

vefk yapan hocalar
vefk yapan hocalar

Pek çok kişi, bulundukları ülkede yeteri kadar işinin ehli bir medyum bulamadıkları için, Türkiye’de yaşayan medyumlara vefk yaptırmaktadır. Medyum hocalar ise, vefki hazırladıktan sonra kargo yolu ile gitmesi gereken yere ulaştırmaktadır. Bu tarz çalışan medyum hocalara çok yaygın şekilde rastlamak mümkündür. Vefk veya herhangi bir çalışma istenen her yerden yapılıp, aynı etkide tesirli olması sağlanabilir.

Bir medyum hocanın vefk yapabilmesi için temelde güçlü bir nefese sahip olması şarttır. Eğer medyumun nefes gücü yeterliyse, bilgi olarak diğer yeterliliklerine bakılır. Bu yeterliliklerin başında, medyum hocanın ilimler konusunda ne seviyede olduğu gelir. Eğer medyum hoca ebced, numeroloji ve daha pek çok farklı ilimde bilgi sahibi değilse vefki yapamayacaktır.

Vefk yapımı sırasında onlarca farklı konuda hesaplama yapılması gereklidir. Bu hesaplamaları yaparken tüm bu ilimler eksiksiz olarak kullanılır. Bunun sonucunda, hangi duanın ne zaman okunacağı, kaç kez tekrarlanacağı gibi bilgiler elde edilir. Medyum hoca, bunu yapamıyor ve bu bilgilere ulaşamıyorsa, nefes gücü ne kadar kuvvetli olursa olsun doğru şekilde vefk yapamayacaktır.

Vefk yapacak medyum hocanın üstat medyumlardan bu konuda bilgi edinmiş olması da gereklidir. Medyum hocanın hangi bilgileri kullanacağı gizli tutulur. Bu nedenle vefk yapımını bilen medyumlar hariç hiç kimse bu konuda en ufak bir kıyaslama bile yapamaz.

Medyumhocayorum.net’e gelen medyum yorum ve medyum şikayetlerini okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Deniz at

    ALLAHIM ÇOK ŞÜKÜR SONUNDA DOLANDIRICI OLMAYAN MEDYUM BULDUM ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN ÖNERENDENDE HOCAMDANDA AİLEMİN DÜZENİNİ DİRLİĞİNİ SAYESİNDE KORUYORUZ ÇOK MEMNUNUM ÇALIŞMASINDAN VEFK KONUSUNDA BİR NUMARA ÖZELLİKLE BAĞLAMA VEFKİNDEN BEN ÇOK MEMNUN KALDIM BEKLEDİĞİMDEN ÇOK TESİRLİ OLDU BİR HAFTADADA EVİME KADAR GELDİ

  • Leave a Reply