Medyum Hoca Yorumları

Soğutma Büyüsü Yapan Hocalar

Büyüler, hayatımızın her noktasında bizlere çeşitli kolaylıklar sağlamak adına kullanılabilir. Kimi zaman bir isteğimizin gerçekleşmesine vesile olan bu çalışmalar kimi zaman ise bizim için hayırsız olan durumlardan kurtulmamızı sağlar. Soğutma büyüsü gibi büyü çalışmaları ile var olması istenmeyen ilişkilerin sonlanması, kişilerin birbirinden uzaklaşması sağlanabilir.

Medyumlar, kendilerine gelen talep doğrultusunda ihtiyaç duyulan her çalışmayı yapabilir. Yapılan çalışmalarda, her zaman için manevi dünyadan alınan enerjiler kullanılır. Dünyamıza bir şekilde etki eden, tam olarak anlayamadığımız tesirler sunan bu enerjilerle soğutma büyüsü gibi uygulamalar mümkün kılınır.

Medyum hocalar tarafından yapılan tüm büyü çalışmaları çok ciddi bir bilgi birikimine ihtiyaç duymaktadır. Bu bilgi birikimi ise yıllar boyu alınan eğitimlerde öğrenilir. Soğutma büyüsü yapmak isteyen bir medyum hoca, havas, ledün, hatta astroloji gibi ilimleri öğrenmek zorundadır. Bu ilimleri öğrenebilmek kısa sürede yapılabilecek bir iş değildir.

Medyumlar, ilim konusunda uzmanlaşabilmek için yerine göre yıllarını vermektedir. Soğutma büyüsü de dahil olmak üzere, en basit bir büyü çalışması bile çok ciddi bilgi birikimi gerektirir. Eğitim süreci, sadece doğuştan gelen ve nefes gücü tesirli medyumlar için mümkün olduğundan, herkesin medyum hoca olması da imkansızdır.

Soğutma Büyüsü Zor Büyülerdendir

Büyü yapımı, hangi amaçla olursa olsun oldukça zor ve mutlaka profesyonellere bırakılması gereken bir konudur. Dışarıdan bakıldığında çok kolay gibi görünen bir çalışma bile fazlasıyla karmaşık enerjiler sayesinde gerçekleştirilir.

Soğutma büyüsü, diğer büyülere kıyasla oldukça zorlu bir büyü çalışması olarak bilinir. Bunun en temel sebebi, büyünün iki kişinin enerjisini doğrudan etkileyen bir çalışma olmasıdır. Soğutma büyüsü tek bir kişiye yapılması halinde hiçbir şekilde etki etmeyecektir. Büyüyü yapan medyum hoca, iki tarafın da enerjisini tesir altına alacak bir çalışma yapmak zorundadır.

Büyüde kullanılacak olan yöntem herkese göre değişir. Çalışmayı yapacak olan medyum hoca, bunu en iyi şekilde bilecek ve uygun yöntemi belirleyecek kişidir. Gerçek medyum hocalar, her zaman en yüksek tesiri alacak çalışmaları yapar.

Doğru Büyünün Etkisi Her Zaman Korunur

Soğutma büyüsü gibi büyüler ömür boyu etkisini koruyabilir. Eğer çalışma doğru yapılırsa ve uygulamayı yapan medyum işinin ehli ise hiçbir zaman etkisini yitirmeyecektir. Gerçek bir medyum hocanın büyüsü asla bozulmaz ve her daim aynı kalır.

Soğutma büyüsü ile birbirinden uzaklaşan iki kişi asla birbirine tekrar çekim hissetmeyecektir. Bu çalışmanın neticesinde, büyülenen kişiler birbirleri varken asla huzurlu olamayacaktır. Zararsız bir büyü olsa da etkileri çok net şekilde görülür ve istenen sonucu kısa sürede verir.

Medyumlar ile ilgili araştırma yaparken değerlendirebileceğiniz, sitemize gelen yorum, şikayet ve memnuniyet mesajlarını ana sayfada toplamaktayız. Tamamını okumak, dilerseniz soru sormak ya da kendi görüşlerinizi paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply