Medyum Hoca Yorumları

Geri Getirme Büyüsü Yapan Hocalar

Bu yazımızda geri getirme büyüsünden bahsedeceğiz. Gerçek bir medyum hocanın en önemli özelliği, her büyüyü yapmak istememesi, bilgisinin yetmediği büyü tekniklerini açık bir şekilde söylemesidir. Eğer medyum hoca bir büyüyü yapmaktan çekiniyorsa, bu durum bilgisinin yetersiz olduğundan öte, o büyü için kendini yetersiz görmesinden kaynaklıdır. Aslında bu hoca istese o büyüyü yapabilecek olsa bile, büyüyü yaptıracak kişiyi mağdur etmemek için talebi reddetmiş olabilir. Özellikle geri getirme büyüsü gibi çok daha hassas büyü yöntemleri için geçerli olan bu durum, pek çok medyum hocanın bu büyüyü yapmaya reddetmesine neden olmaktadır.

Bazı büyüler her ne kadar basit ve yaygın gibi görülse de, medyum hocalar için oldukça zor detaylar içeriyor olabilir. Geri getirme büyüsünün de arasında olduğu bu grup, medyum hocaların bu tarz alanlarda çalışmayı istememesine neden olmaktadır. Geri getirme büyüsü her ne kadar yaygın ve bilindik bir büyü olsa bile, yapacak olan medyum hocanın enerjisel hakimiyeti ile doğrudan bağlantılı olması nedeniyle herkes tarafından yapılamamaktadır.

Gerçek bir medyum hoca, her koşulda, kolayca geri getirme büyüsü yapabilir. Uzaktan veya bir arada olarak yapılması fark etmeksizin başarılı sonuç alabilecek olan medyum hocalar, kişilerin tekrar bir araya gelmesi için gereken her uygulamayı yerine getirecektir. Fakat bunu yaparken çok ciddi enerjiler kullanıldığı için doğru bir hoca ile çalışmak en önemli şarttır. Aksi takdirde büyünün etkisini görmek bir hayli zor olacaktır.

Sokakta yürürken bile etrafımızda gözle göremediğiniz enerjiler hayatımızı etkilemektedir. Hiçbir zaman gaybi alemlerin enerjilerinden kaçmak mümkün değildir. Tıpkı hava gibi etrafımızı saran bu enerjiler, dünyanın her noktasında ortaktır ve her daim bizimle olacaktır. Medyum hocalar büyü yaparken bunun bilincinde olarak hareket eder. Geri getirme büyüsü veya herhangi bir başka büyü olması fark etmeksizin, bir büyü yapılırken medyum hocanın uzakta veya yakında olmasının hiçbir önemi yoktur. Dünyanın bir ucunda olan medyum hoca bile, eğer işinin ehli ve gerçek bir medyum hocaysa, başarılı bir şekilde geri getirme büyüsü yapabilmektedir. Uzak veya yakın olması fark etmeksizin, doğru bir medyum hoca seçmeniz halinde başarılı bir geri getirme büyüsü yaptırabilirsiniz.

Gayb alemlerinin sonsuz enerjilerini dünyevi kavramlarla düşünmek yanıltıcı ve yanlış olacaktır. Bu alemlerin enerjilerini tam olarak anlayabilmek için mutlaka sonsuzluğun bilincine varmak gereklidir. Medyum hocalar bu bilinçte oldukları için uzaktan pek çok çalışma yapmaktadır. Dünyada sınırlar ve mesafeler varken, gaybi alemlerde böylesi bir durum bulunmaz. Geri getirme büyüsü de dahil olmak üzere, yapılan her türlü büyü dünyevi sınırlardan muaftır. Enerjiler, dilediği yere, uzakta bile olsa anında tesir edebilir.

Geri getirme büyüsü yapılırken de bu enerjilerin kullanılıyor olması, açık bir şekilde her yerden yapılabileceğini ispatlamaktadır. Bu yüzden, hangi şehirde olursanız olun, güvenilir bir medyum hoca bulmanız halinde uzaktan geri getirme büyüsü yaptırabilmeniz mümkündür.

Medyumhocayorum.net’e gelen medyum yorum ve medyum şikayetlerini okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Tufan at

  İİ GÜNLER DİLERİM
  PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTİYORUM AMA İYİ BİR MEDYUM BULAMIYORUM!
  MEDYUM ORHAN’A PARA GÖNDERDİM AMA İKİ AYDIR SES SOLUK ÇIKMADI GALİBA YAPAMADI BÜYÜMÜ!
  DAHA İYİ ÇALIŞAN DOĞRU DÜZGÜN BİR MEDYUM BULMAK İSTİYORUM!
  TECRÜBELİ OLANLAR YAZARSA SEVİNİRİM!

 • Reply cemil at

  Yurtdisina calisma yapabilen iyi medyum oneriniz varmi arkadaslar yardim bekliyorum almanyadayim burada calisma yaptim daha once ama medyum semih beni dolandirdi kac defa aramama ragmen telefonlarima cikmiyo baska medyum ariyorum yardim bekliyorum

 • Leave a Reply