Medyum Hoca Yorumları

Medyum Ali Hoca

Bir insanın hayatında etkisini kabul etse de etmese de manevi alemlere dair bağlantılar bulunur. Medyum Ali Hoca ve tüm diğer medyumlar tarafından tespit edilebilen, istenen yönde düzenlenebilen bu bağlantılar ile halk arasında büyü olarak bilinen çalışmalar yapılır. Direkt olarak manevi dünya ile alakalı olan bu büyü çalışmalarında birden fazla yöntem kullanılabilir. Yöntemler talep edeceğiniz çalışmaya bağlı olarak medyum hoca tarafından belirlenir ve kullanılır.

Büyü yapmak için medyum hocanın vereceği kararlar çok önemlidir. Yöntemin belirlenmesinden hangi çalışmaların yapılacağına kadar her aşamada medyum hoca sonuca etki eder. Bu nedenle doğru medyum seçimi kritiktir. Doğru medyum hoca seçiminize yardımcı olmak amacıyla hazırlanan sitemizde başta Medyum Ali Hoca şikayet ve yorumları olmak üzere tüm diğer medyumlar hakkında yapılmış şikayetleri ve yorumları okuyabilir, dilerseniz kendi yorumunuzu ve şikayetinizi aktarabilirsiniz.

Her büyü çok önemli etkiye sahip olsa da bazı çalışmalar diğerlerine kıyasla daha karmaşıktır. Evlilik büyüsü de bu karışık çalışmalar arasında gösterilir. Herkes için özel olarak hazırlanmış bir yöntemle yapılan evlilik büyüsünde Medyum Ali Hoca nasıl gibi bir soruyu net olarak cevaplamak mümkün olamaz. Herkes için farklı bir yöntem uygulandığı için büyü yöntemi de değişmektedir. Kimi zaman papaz büyüsü yapılırken kimi zaman bambaşka bir çalışma ile evlilik hali hedeflenmektedir. Hocanın başarılı olup olmadığını öğrenmenin tek yolu nasıl sorusunu sormak yerine, örneğin Medyum Ali Hoca hakkındaki yorumları okumak ve bu yorumlar içerisinde evlilik büyüsü ile alakalı kısımlara dikkat etmektir.

Evlilik büyüsü oluşurken, iki kişi arasında, manevi alemlerde yer alan bağların güçlendirilmesi ve evlilik hali yaratacak şekilde değiştirilmesi hedeflenir. Medyum hoca çeşitli malzemeler ve özel dualar ile bu işlemi yapar. Sonucunda ise büyünün türüne göre bir günden kırk güne kadar etki görülür. Hızlı etki istenen evlilik büyülerinde medyum hocalar ile konuşularak daha farklı yöntemler tercih edilebilir. Bu büyüde medyum hoca ile olan iletişim önemli yer tutar. Bu nedenle ister Medyum Ali Hoca’ya büyü yaptıranlardan olun, isterseniz başka bir medyum hocayı tercih edin, mutlaka hocanın sorularına açık ve net şekilde cevap vermelisiniz. Medyum sizin hakkınızda ne kadar çok bilgi edinirse çalışmayı o kadar net belirleyebilir.

Medyum tercih etmek biraz zor olsa da yorumları okuyarak doğru kişiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Sitemizde gerçek kişiler tarafından yazılmış başta Medyum Ali Hoca şikayetleri, yorumları olmak üzere tüm diğer medyumlar hakkında yazıları okumak, kendi yorumunuzu yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

3 Yorum

 • Reply Kemal at

  SA
  DOLANDIRICILIK VAKASI YAŞADIM HERKEZE BELİRTMEK İSTİYORUM MEDYUM HASAN DOLANDIRICIDIR!
  VEFK YABDIRDIM BİR SÜRÜ PARA ÖDEDİM VEFKİMİ GÖNDERMİYOR GÖNDERMEZSEN YORUM YAZARIM İFŞA EDERİM DEDİM YOLLAMADI YİNE! NEREYE YAZARSAN YAZ DİYOR DOLANDIRICI!!!

 • Reply Lamia at

  Merhabalar
  Öncelikle hepimize geçmiş olsun arkadaşlar. Daha önce ben de dolandırıldığım için yaşadıklarınızı biliyorum.
  Ben de Medyum Mahmut ve Medyum Rabia ikilisine bir sürü para kaptırdım. Aile içi birlik ve düzen için vefk yaptırmıştım. Bu vefk çalışmalarını göndermeleri ile ilgili her ikisi de bir hafta gibi bir sürede kesin olarak elime ulaşacağını belirtmişti.
  Bir haftalık süreler geçmesine rağmen tabi ki doğal olarak herhangi bir vefk elime ulaşmadı.
  Aradığım zaman sürekli meşgule atarak iş başlıyor, daha sonra engelliyorlar veya telefon numarası değiştiriyorlar.
  Ben bu olayı 6 ay gibi bir süre önce yaşamıştım. Bu kadar süredir bu insanlar hala dolandırıcılık yapmaya devam ediyorlar. İnşallah yeteri kadar ifşa olurlar. Bazı arkadaşlar çekiniyor dolandırıldıktan sonra yorum yapmaya ama bunda çekinecek bir şey yok. İnsanların boşluğuna gelip dolandırılma gibi olaylar olabilir. Önemli olan bunları ifşa etmek ve diğer insanların başına gelmemesini sağlamak.

 • Reply Tuncay at

  Daha önce arkadaşlarıma medyumlardan sonuç elde edilemeyeceğini her fırsatta söylerdim ayrıca iki arkadaşım medyumlara gidip sonuç alamamıştı. Bende ön yargılı birisi olduğum için medyum ali hocaya gelmem kolay olmadı. Hocama gelirken hiç arkadaşlarıma bu durumdan bahsetmedim 🙂
  Verdiği talimatlara uyarak sonuç elde ettim hocama ne kadar teşekkür etsem az kalır.

 • Leave a Reply