Medyum Hoca Yorumları

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar

Bir kişinin büyü yapabilmesi için manevi alemleri iyi tanıması ve burada yer alan enerjileri doğru şekilde kullanması gereklidir. Bunu yapamayan kişi ne büyü yapabilir ne de bu alemlerin nasıl işlediğine dair bilgi sahibi olabilir. Büyü yapan medyum hocalar bu iş için çok küçük yaşlardan başlayarak yoğun bir eğitim alırlar. Bu eğitim çok hassastır ve üstat olarak kabul edilen medyum hocalar tarafından titizlikle gerçekleştirilir.

Papaz büyüsü gibi antik büyülerin yapımı da bu eğitim esnasında öğretilir. Çoğu medyum hoca kendine ait bir teknik geliştirir ve manevi alemlerin enerjisinden en verimli şekilde bu teknik sayesinde yararlanır. Medyumların eğitimleri sırasında üstat medyumlar kendilerine ait teknikleri öğrencilerine aktarabilir veya zaman içerisinde medyum kendine ait özel bir çalışma üretebilir.

papaz büyüsü yapan hocalar
papaz büyüsü yapan hocalar

Eğitim süreci sırasında sadece büyü yapmak öğretilmez. Papaz büyüsü ve diğer büyü tekniklerine ek olarak Havas, İlmi Ledün gibi çok kadim öğretiler hakkında da eğitimler verilir. Bu ilim dallarını öğrenen medyum hocalar manevi alemlerin enerjilerini çok daha iyi tanır ve yapmaları gereken çalışmalarda bu ilimlerden yararlanır.

İlim kısmı dışında hocanın nefes gücü de papaz büyüsü gibi çalışmaların yapılabilmesi için çok önemlidir. Bu güç ne kadar yüksekse o kadar etkili sonuç alınır. Yine aynı şekilde medyum hocanın güçlü bir nefesinin olması büyünün daha hızlı etki etmesini sağlayacaktır.

Papaz büyüsü yapan medyum hocalar zaman zaman tecrübelerinden de yararlanır. Daha önce bu alanda çok çalışmış olmaları zorlu uygulamalarda bile hassas şekilde hareket edebilmelerini sağlar. 

Hiçbir büyünün evde yapılması mümkün değildir. Başta eğitim olmak üzere, medyum hocaların uyguladıkları teknikler, bilgileri ve diğer etmenler büyüleri sadece işinin ehline bırakmanızı gerektirir. İnternette veya başka platformlarda yazan büyü teknikleri tamamen uydurmadır, gerçek büyü yalnızca işinin ehli medyumlar tarafından yapılır.

Medyumhocayorum.net’e gelen medyum yorum ve medyum şikayetlerini okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

5 Yorum

 • Reply Galip at

  Büyü yaptırayım diye düşünürken telefonda işitmediğim hakaret kalmadı! Medyum Ömer Aydın denen dolandırıcı kişi dolandırmakla kalmadı sürekli olarak bana telefonda hakaretler etti, artık karşılığını vermek zorunda kaldım!!!

  Büyü tutmadığı için “büyü tutmadı hocam, yapılabilecek ek çalışma var mı” diye sordum, karşılığında yemediğim küfür kalmadı! Utanç verici bir şey!
  Söylenebilecek bir şey yok, insan sadece utanır, böyle laflar ederken yüzü kızarır…

 • Reply Derman at

  Hayırlı Günler
  Medyum Ali Gürses Hocamı Tavsiye Etmek İstiyorum.
  Yaptığı Büyü Tam Etki Etti, Papaz Büyüsüydü zor olmasına rağmen bir haftada sonuç aldım.
  Aşk amaçlı yapıldığı için 1-21 günde tutar dedi ama 21 gün en fazla dedi, benimki bir haftada sonuç verdi.
  İnşallah şimdi bir de evlilik büyüsü için çalışacağım Medyum Ali Hoca ile birlikte, ondanda iyi sonuç alacağıma eminim.

 • Reply Gazel at

  Evlilikte sıkıntılar yaşanınca insanın gözü bişeyi görmüyor tadı tuzu kalmıyor işlerim bile kötüye gitmeye başlamıştıki çözdük çok şükür. Medyum ali hoca benim çözüm vesilem oldu. Çok karışık günlerden geçtim aylarca dil döktüm çabaladım bir vefkle bu kadar kolay biteceğini çözüleceğini hiç beklemiyodum allah bin kere razı olsun bu gibi hocalardan. Vefkim bir haftada geldi daha uzun sürer diye bekliyodum sürmedi ali hoca çok ilgili alakalı bir hoca. Bundan sonra en ufak bir sıkıntımda kendisini ararım artık. Çok dürüst ve işinin ehli. Vefkin tutması bir aya yakın sürdü ama başta 40 güne kadar süre vermen gerek sabırlı ol demişti bende hocanın tavsiyesine uyup bekledim şu an evlilikte bir sıkıntım yok çok şükür herşey yolunda ali gürses in telefonu 535 590 62 75 hiç dolandırılma risklerine girmeden kendisinden bilgi almanızı tavsiye ederim

 • Reply Songül at

  Daha önce bir dolandırıcıya 3400 tl kaptırmam sebebiyle artık medyumlara küsmüştüm ilk ve tek oldu başkada olmaz diye düşünüyodum ama yine bir tavsiye ile ali hocayı buldum iyikide bulmuşum bu hoca başkalarına benzemiyor medyumalibey@gmail.com ali hocanın maili medyumali.com sitesi Ali gürses hocaya vefk yaptırdım vefk için ödemeyi yanlışlıkla fazla yolladım. O an kendi içimden dedim yine üstüne yatacak yine birileri beni dolandırcak ama ali hocadan da defalarca özür diledim hakkında böyle düşündüğüm için. Çok dürüst bir adammış. Ben fazla gönderdiğimi fark etmeden o farketti geri göndermek için aradı. Ben şaşırdım açıkcası nesi fazla diye baktım gerçektende çok fazla göndermişim bir sıfır fazla koymuşum dalgınlıkla işleme gelirsek bir hafta gibi kısa bi sürede gönderdi. Vefki taşımaya başladım istediğim herşey değişmeye başladı iyi yönde. Daha vefkin ilk haftası olmasına rağmen çok iyi gidiyor şu an herşeyi ve böylede gidecek gibi görünüyor. Ali hocamdan allah razı olsun dürüstlüğüyle gerçekten bu işi doğru yapan insanlardan kaldığını göstermiş oldu bana

 • Reply Merve at

  Eşim işinden kovulduktan sonra ayilecek zor duruma düştük elde avuçta ne kadar birkmişimiz varsa harcadık iş bulamadı bi türlü ama sağolsun ali hoca bu konuda çok yardımcı oldu
  normalde hiç vekf mefk bilmeyen biriyim normal namazımı kılar duamı ederim ama bir arkadaşımın ısrarlı tavsiyeleri üzerine medyum ali hocaya vefk yaptırdım telefonda çok uzun bir konuşma yaptık durumla ilgili eşimlede görüştü en sonunda vefk yapacağını %90 etkisi olacağını söyledi en fazla kırk günde allahın izniyle sonuç alırsınız dedi
  kırk gün geçmeden daha ikinci haftada eşimin başvurduğu yerlerden dönüş olmaya başladı hiç cevap bile gelmeyen yerler telefon açtı iş vermek için işin garibi tek biyer deyil birden fazla yerden telefon geldi biz seçtik içinden
  allah razı olsun ali gürses çok büyük yardım etti bize hayatımızı tekrar rayına oturttuk sayesinde

 • Leave a Reply