Browsing Tag

medyum ali gürses papaz büyüsü

Medyum Hoca Yorumları

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar

Bir kişinin büyü yapabilmesi için manevi alemleri iyi tanıması ve burada yer alan enerjileri doğru şekilde kullanması gereklidir. Bunu yapamayan kişi ne büyü yapabilir ne de bu alemlerin nasıl işlediğine dair bilgi sahibi olabilir. Büyü yapan medyum hocalar bu iş için çok küçük yaşlardan başlayarak yoğun bir eğitim alırlar. Bu eğitim çok hassastır ve üstat olarak kabul edilen medyum hocalar tarafından titizlikle gerçekleştirilir.

Papaz büyüsü gibi antik büyülerin yapımı da bu eğitim esnasında öğretilir. Çoğu medyum hoca kendine ait bir teknik geliştirir ve manevi alemlerin enerjisinden en verimli şekilde bu teknik sayesinde yararlanır. Medyumların eğitimleri sırasında üstat medyumlar kendilerine ait teknikleri öğrencilerine aktarabilir veya zaman içerisinde medyum kendine ait özel bir çalışma üretebilir.

papaz büyüsü yapan hocalar
papaz büyüsü yapan hocalar

Eğitim süreci sırasında sadece büyü yapmak öğretilmez. Papaz büyüsü ve diğer büyü tekniklerine ek olarak Havas, İlmi Ledün gibi çok kadim öğretiler hakkında da eğitimler verilir. Bu ilim dallarını öğrenen medyum hocalar manevi alemlerin enerjilerini çok daha iyi tanır ve yapmaları gereken çalışmalarda bu ilimlerden yararlanır.

İlim kısmı dışında hocanın nefes gücü de papaz büyüsü gibi çalışmaların yapılabilmesi için çok önemlidir. Bu güç ne kadar yüksekse o kadar etkili sonuç alınır. Yine aynı şekilde medyum hocanın güçlü bir nefesinin olması büyünün daha hızlı etki etmesini sağlayacaktır.

Papaz büyüsü yapan medyum hocalar zaman zaman tecrübelerinden de yararlanır. Daha önce bu alanda çok çalışmış olmaları zorlu uygulamalarda bile hassas şekilde hareket edebilmelerini sağlar. 

Hiçbir büyünün evde yapılması mümkün değildir. Başta eğitim olmak üzere, medyum hocaların uyguladıkları teknikler, bilgileri ve diğer etmenler büyüleri sadece işinin ehline bırakmanızı gerektirir. İnternette veya başka platformlarda yazan büyü teknikleri tamamen uydurmadır, gerçek büyü yalnızca işinin ehli medyumlar tarafından yapılır.

Medyumhocayorum.net’e gelen medyum yorum ve medyum şikayetlerini okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply