Medyum Hoca Yorumları

Domuz Yağı Büyüsü Yapan Hocalar

Medyumluk çok uzun yıllar boyunca insanların uğraştığı çok kadim bir meslektir. Bu meslek içerisinde yazılı kurallar olmasa bile medyum hocaların üstatlarından öğrendiği bir takım uygulama esasları bulunmaktadır. Bunların başında, gaybi alemlerin enerjilerini hiçbir zaman şer için kullanmamak gelir. Şer ve zarar verme için yapılan tüm büyü çalışmaları yasaklanmıştır ve medyumlar tarafından red edilir.

Bu kurallar üstat medyumlar tarafından öğrencilerine öğretiliyor olsa da insanın nefsi bazı kişilerde daha baskın çıkabiliyor. Medyumluk eğitimi almış kişilerde bile ortaya çıkabilen nefs, medyum hocaları kara büyü yapmaya yönlendirebiliyor. Domuz yağı büyüsü gibi yöntemleri kullanarak zararlı çalışmalar yapan medyumlar zaman zaman görülebiliyor.

domuz yağı büyüsü
domuz yağı büyüsü

Domuz yağı büyüsü kara büyü uygulamaları içerisinde en tehlikeli ve en yaygın görülen çalışmalardan biri. Bu uygulamalarda domuz yağına okunan efsunlu dualar ile kişilerin zihinleri bulandırılmakta, ruhani durumları kırılgan ve sinirli hale getirilmektedir. Bunun sonucunda ise etrafındaki kişiler ile anlaşamaması, yalnızlığa ve depresyona sürüklenmesi sağlanmaktadır. Domuz yağı büyüsünün en tehlikeli kısmı, bu büyü yapıldıktan sonra işinin ehli bir medyum hoca tarafından bozulmadığı sürece etkisini artırarak devam ettirmesidir.

Medyumlar asla kara büyü çalışmaları yapmayı istemezler. Bu çalışmalar kişilere zarar verebileceği gibi kendilerini de zor durumda bırakır. Bazen kişiler bilinçsizce ayırma işlemleri için domuz yağı büyüsü gibi tehlikeli çalışmaları talep edebilmektedir. İşinin ehli medyumlar, bu tarz durumlarda kendilerine danışan kişileri çok daha etkili bir yöntem olan papaz büyüsüne yönlendirip, gerek ayırma gerekse aşk konularında papaz büyüsünü kullanmaktadır.

Çok etkili bir yöntem olan papaz büyüsü domuz yağı büyüsü yerine rahatlıkla tercih edilebilir. Kara büyü olmadığı için tehlikeli değildir ve etki süresi çok daha kısadır. Papaz büyüsü hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemizdeki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Medyumhocayorum.net’e gelen medyum yorum ve medyum şikayetlerini okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply