Medyum Hoca Yorumları

Domuz Yağı Büyüsü Yapan Hocalar

Medyumluk çok uzun yıllar boyunca insanların uğraştığı çok kadim bir meslektir. Bu meslek içerisinde yazılı kurallar olmasa bile medyum hocaların üstatlarından öğrendiği bir takım uygulama esasları bulunmaktadır. Bunların başında, gaybi alemlerin enerjilerini hiçbir zaman şer için kullanmamak gelir. Şer ve zarar verme için yapılan tüm büyü çalışmaları yasaklanmıştır ve medyumlar tarafından red edilir.

Bu kurallar üstat medyumlar tarafından öğrencilerine öğretiliyor olsa da insanın nefsi bazı kişilerde daha baskın çıkabiliyor. Medyumluk eğitimi almış kişilerde bile ortaya çıkabilen nefs, medyum hocaları kara büyü yapmaya yönlendirebiliyor. Domuz yağı büyüsü gibi yöntemleri kullanarak zararlı çalışmalar yapan medyumlar zaman zaman görülebiliyor.

domuz yağı büyüsü
domuz yağı büyüsü

Domuz yağı büyüsü kara büyü uygulamaları içerisinde en tehlikeli ve en yaygın görülen çalışmalardan biri. Bu uygulamalarda domuz yağına okunan efsunlu dualar ile kişilerin zihinleri bulandırılmakta, ruhani durumları kırılgan ve sinirli hale getirilmektedir. Bunun sonucunda ise etrafındaki kişiler ile anlaşamaması, yalnızlığa ve depresyona sürüklenmesi sağlanmaktadır. Domuz yağı büyüsünün en tehlikeli kısmı, bu büyü yapıldıktan sonra işinin ehli bir medyum hoca tarafından bozulmadığı sürece etkisini artırarak devam ettirmesidir.

Medyumlar asla kara büyü çalışmaları yapmayı istemezler. Bu çalışmalar kişilere zarar verebileceği gibi kendilerini de zor durumda bırakır. Bazen kişiler bilinçsizce ayırma işlemleri için domuz yağı büyüsü gibi tehlikeli çalışmaları talep edebilmektedir. İşinin ehli medyumlar, bu tarz durumlarda kendilerine danışan kişileri çok daha etkili bir yöntem olan papaz büyüsüne yönlendirip, gerek ayırma gerekse aşk konularında papaz büyüsünü kullanmaktadır.

Çok etkili bir yöntem olan papaz büyüsü domuz yağı büyüsü yerine rahatlıkla tercih edilebilir. Kara büyü olmadığı için tehlikeli değildir ve etki süresi çok daha kısadır. Papaz büyüsü hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemizdeki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Medyumhocayorum.net’e gelen medyum yorum ve medyum şikayetlerini okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

3 Yorum

 • Reply Duha at

  Herkese merhabalar,
  Medyum Ayhan’a bir büyü çalışması yaptırdım ama tam ters etki etti? Böyle bir şey mümkün olabiliyor mu acaba? Yazılanlara göre kendisinden memnun kalan kimse kalmamış ama böyle etki görülüyorsa kesinlikle tavsiye etmiyorum. Zaten muhtemelen büyüyü yapmadı ama yine de merak ediyorum, birinci sorum bu büyü uzaktan yapılıyo mu ikinci sorum ters etki etme olayı var mı?

 • Reply Akif at

  Medyum Emre’den hiç memnun kalmadım. Buraya yazmak istiyorum ki başka insanlar da mağdur edilmeden bu kişi yeteri kadar ifşa olsun.

  Papaz büyüsü adında bir uygulama yaptırmak istedim. Bu işlemi bilenler bilir, çok karmaşık bir çalışma olduğu için herkes tarafından yapılamıyor. Ben de bu kişinin gerçek bir medyum olduğuna güvendiğim için para göndererek yaptırmaya başladım.

  1000 lira gönderdim, daha sonra 3000 lira daha göndererek tüm ücreti göndermiş oldum.
  Başlangıçta söylediği şey bana bir hafta içerisinde büyü malzemelerini göndereceği, benim bu malzemeleri büyü yapılacak olan kişinin evine yerleştirmem gerektiğiydi.

  Dediği şekilde yerleştirdim. Bir ay geçti etki görülmedi, bunun üzerine telefon açtıktan sonra bana büyünün bozulduğunu ve tekrar yapılması gerektiğini söyledi. Yine para gönderdim, yine büyü yapıldı.

  Bu defa da tutmadığı için artık tekrar yaptırmak istemediğimi söyledim. Özür diler veya bir şekilde yardımcı olmaya çalışır diye düşündüm ama telefonu yüzüme kapattı ve numaramı engelledi. Başka bir telefon numarasından aradım, sesimi duyar duymaz kapattı. En son kardeşimin numarasından aradım, aileme kadar küfür etti ve tekrar arama dedi… Gönderdiğim paraların her kuruşu haram olsun! Başka diyebileceğim bir durum yok, bu kadarı bile yeter, zaten daha ne olsun değil mi…

 • Reply Cafer at

  Parasında deyilimde insanların umuduyla oynanması zoruma gidiyor artık cidden medyum halimeyi ifşsa etmek istiyorum buraya kadarmış sabrım taştı benimde
  Bu kadın benim ciddi miktarda paramı aldı büyü çalışması yapacağına güvendirerek çok ciddi rakamlar ödemiş olmama rağmen büyümü yapmak için sürekli oyaladı hep bir bahane buldu bugün yarın diye diye aylar geçti üzerinden hala büyüyü yapmadı
  Telefonda devamlı bana bugün yarın diyor ama yabmıyor artık şikayet yazmak zorundayım yaşattığı mağduriyet tadını kaçırdı kimseye önermem medyum halimeyi

 • Leave a Reply