Medyum Hoca Yorumları

Medyum Selman Hoca

Gaybın sonsuz enerjisi her şeyi sağlayabilecek kadar kudretlidir. Medyum Selman gibi yıllar boyunca bu işin eğitimini almış olan insanlar tarafından yapılabilen büyü çalışmalarıyla dünyamıza yansıyan bu etkiler insanların hayatlarını hep değiştirmiş ve değiştirmeye devam edecektir.

Büyü çalışmaları içinde pek çok farklı uygulama var olabilir. Bunlardan bazıları diğerlerine kıyasla çok daha karmaşıktır. Örnek vermek gerekirse bağlama büyüsü bu karmaşık çalışmalardan biri olarak bilinir. Yapılışından etki aşamasına kadar her anda özel bilgilere ihtiyaç duyulan bu büyü yalnızca işinin ehli tarafından yapılmak zorundadır. İster Medyum Selman’ın bağlama büyüsü ister başka bir medyum tarafından yapılan büyü olsun her daim kadim bilgiler kullanılması gerekir.

Bağlama büyüsünün birden fazla türü bulunur. Bu türlerin hangisinin sizin durumunuza uygun olduğu medyum tarafından belirlenecektir. Medyum, bu belirlemeyi bilgisi ve tecrübesi ışığında yapacak, en iyi sonucu almanız için her türlü ilmi kullanacaktır. Bu nedenle tüm diğer büyülerde olduğu gibi bağlama büyüsünde de doğru medyumla çalışmak önemlidir. Sitemizde sadece Medyum Selman değil tüm diğer medyumlar ile alakalı yazılan yorum ve şikayetleri bulabilir, buna göre çalışacağınız medyum ile ilgili karar verebilirsiniz.

Bağlama büyüsü kişilere ve mekanlara yapılabilmektedir. Örneğin eve gelmeyen bir kişinin evine daha bağlı olması için bağlama büyüsü yapılabilir. Medyum Selman veya başka bir medyum isteğinize bağlı olarak bu büyüyü gerçekleştirecek, sonucunda bağlanması istenen kişi artık o mekandan vazgeçemez olacaktır. Doğru şekilde yapılmış bir bağlama büyüsü sonsuza kadar etkisini sürdürmektedir.

Kişilere yapılan bağlama büyüsü de tıpkı mekanlar için yapılan çalışmalarda olduğu gibi yüksek bir bilgi birikimi gerektirmektedir. Medyum Selman nasıl gibi soruların cevaplanması için bu mutlaka iyi araştırma yapılmalıdır. Diğer insanların tecrübelerinden yararlanmadığınız sürece medyumların hangi büyüde nasıl olduğunu anlamak imkansızdır. Her medyumla çalışamayacağınız için bağlama büyüsü için de başka büyüler için de her hoca hakkında yazılan yorumları okumanız önemlidir.

Bağlama büyüsü işinin ehli olmayan bir medyum tarafından yapıldığında zaman içerisinde etkisini kaybedebilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka iyi bir medyumla çalışılmalıdır. Bunun dışında büyü bozma çalışması yapılması halinde bağlama büyüsünün bozulduğu da bilinmektedir. Çalıştığınız hocanın nefes gücü ne kadar kuvvetliyse yaptırdığınız büyü o kadar zor bozulacaktır. Bu nedenle çalışacağınız hocanın nefes gücüyle ilgili yazılanları da okumanız tavsiye edilmektedir.

Sitemizde Medyum Selman ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, siz de kendi yorumunuzu yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

4 Yorum

 • Reply Hale at

  iyi geceler dilerim medyum mustafa isminde bi medyum var bu kisiye ask buyusu yaptirmistim buyu malzemeleri iki aydir elime ulasmadi dikkat edin calismadan once

 • Reply Işıl at

  Medyum Murat farklı isimler kullanan bir şarlatan! Bu kişiye 3000 lira kadar para gönderdim! Gönderdiğim parayı aldıktan sonra telefonu resmen yüzüme kapattı! “Asistanlarım size dönüş yapacak” dedi ve kapattı. Ertesi gün tekrar aradım bir şey çıkmadı. Başka gün aradım yine cevapsız. En sonunda numarası değiştirilmiş çıktı. Telefon numarasını bulup binbir güçlükle tekrar aradım, bu sefer Medyum Murat değil başka bir isim söyledi. Doğal olarak tanımamazlıktan geldi beni. Şarlatan! Dikkat edin kaptırmayın para.

 • Reply İlker at

  İyi sabahlar dilerim.
  Medyum Salih ile ilgili yorumlarımı yazmak istiyorum. Bu kişiye yaptırmış olduğum bir büyü çalışması var, yaptırdğım büyünün etkisi ile ilgili soru sorduğumda bana ters ters cevaplar verdi. Parayı alana kadar çok ilgili olan kişi parayı alınca küfürler etmeye başladı.
  Dolandırıldığımı düşünüyorum. İnşallah doğru değildir. Büyünün tutması için 1 hafta kaldı ama en ufak bir belirti bile ortaya çıkmadı.

 • Reply Araştırın at

  Hiç umudumun olmamasına rağmen en son ne yapabilirim diye düşünerek yuvamın yıkılmaması için büyü yaptırmaya karar verdim. Allah yüzüme güldü, niyetimin iyi olduğunu bildiği için bana yardım etti. Tesadüf eseri Medyum Ali Gürses hocayla tanıştım. Ali beyin telefonu 05355906275 sitesi medyumali.com oradan fazlasıyla bilgi sahibide oldum. Papaz büyüsü önerisinde bulundu, hocanın yaklaşımları çok güven veriyordu ben de büyüyü yaptırmayı kabul ettim, iyiki de etmişim. Yapılan işlem bir haftada tamamlandı. Sonrasındaki etkiler de yine bir haftada geldi. Yaptırmayı düşünenler için medyum ali hocanın bana dediği şey herkeste değişik sürede etki eder, 1 – 21 gün arasında etki görürsün oldu. Benim etki daha altı yedi günde görülmeye başladı. Hatta acaba piskolojik olarak mı böyle düşünüyorum yoksa gerçek mi diye kararsız kaldım ama gayet gerçekmiş. Şimdi huzurlu bir ev yaşantım var büyünün üzerinden daha 21 gün bile geçmemesine rağmen her şey çok iyi gidiyor. Bu tür sitelerde çok fazla dolandırıcılara para kaptıranlara denk geliyorum ne olur para kolay kazanılmıyor araştırın önce bende bunları Ali hocaya işlem yaptırın diye yazmıyorum yaşadıklarımı yazdım siz yine kendiniz ayrıca araştırın kendi kararınızı verin…

 • Leave a Reply