Medyum Hoca Yorumları

Evlilik Büyüsü Yapan Hocalar

Büyüler ile ilgili yapılan her türlü çalışmada ortaya çıkan etkiler manevi alemlerden bu dünyaya yansır. Bu yansıma esnasında hiçbir şekilde etki kaybı olmaz, aksine bu enerjiler istenen durumu yaratmak için gereken her şeyi yaparlar. Kadim zamanların en önemli uygulamaları olan büyüler günümüzde de profesyonel medyumlar tarafından yapılmaktadır. Enerjileri yönlendiren medyum hocalar istenen her türlü etkinin gerçekleşmesine vesile olmaktadır.

Medyum hocalar farklı amaçlar için pek çok büyü yapabilir. Evlilik büyüsü de bu çalışmalardan biridir. Kişiler arasında güçlü bir bağ oluşturarak, kadim dönemlerden beri en önemli durumlardan biri olan evlilik halini yaratmak amacıyla özellikle çalışırlar. Evlilik büyüsü yapıldığı zaman manevi alemden gelen enerjiler devreye girer ve hiçbir koşulda bu enerjilerden uzaklaşmak mümkün olmaz.

Hangi büyü olursa olsun, bir kez yapılan çalışmanın etkileri anında hissedilmeye başlar. Eğer kişide korunma muskası veya benzeri etkiye sahip bir çalışma bulunmuyorsa büyünün etkileri asla kendiliğinden bozulmaz. Evlilik büyüsü de bu şekilde çalışır. Hiçbir zaman fiziki dünyaya dair etmenlerden etkilenmez ve bu tarz sebeplerden dolayı zayıflamaz.

Evlilik büyüsü etkisini sadece özel bir büyü bozma çalışması yapılması durumunda yitirir. Güçlü bir medyum hoca tarafından yapılan büyü bozma çalışması her türlü büyüyü bozabilir. Evlilik büyüsü ile elde edilen tüm sonuçlar bu tarz bir çalışma sonucunda kaybolabilir.

Medyumlar bu tarz durumlarda yaptıkları büyüyü korumak için vefk ve muska gibi koruyucu çalışmalar yapabilir. Bunu talep etmeniz durumunda büyü bozma uygulamalarına karşı evliliğinizi korumanız mümkündür. Elbette tüm bu çalışmaları yaparken mutlaka işinin ehli, profesyonel bir hocayla çalışmanız gereklidir. Çalıştığınız medyum hocanın nefes gücü ne kadar yüksekse, yapılan çalışma o kadar etkili olacak ve yine aynı şekilde o kadar zor bozulacaktır.

Medyumhocayorum.net’e gelen medyum yorum ve medyum şikayetlerini okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

  • Reply Mertkan at

    Medyum El Rashid’e bir büyü yaptırdım ama aylardır elime gelmedi! Evlilik büyüsü yaptırmıştım şimdi büyü yaptırdığım kişiler çoktan başkalarıyla evlendiler bile! 5000 lira ödedim hakkımı helal etmiyorum dolandırıcıya!!!!!!

  • Reply Hakkı at

    MERHABALAR
    MEDYUM MUHABBET DENEN DOLANDIRICI MEDYUM VEFKİMİ YOLLAMIYOR ISRARLA! ŞİKAYET EDECEĞİM YAZACAĞIM YORUM OALRAK DEDİĞİM ZAMAN NE YAPARSAN YAP DİYEREK TELEFONU YÜZÜME KAPATTI VE ENGELLEDİ! HAKKIMI HİÇBİR ŞEKİLDE HELAL ETMİYORUM!!! KİMSENİN ONUNLA ÇALIŞMASINI TAVSİYE ETMİYORUM! TAM BİR DOLANDIRICI KENDİSİ!!!!! HAKIMI DA HELAL ETMİYORUM!!!! O KADAR PARAM BOŞA GİTTİ!!!!!

  • Leave a Reply