Medyum Hoca Yorumları

Medyum Olcay

Gayb alemlerinin sonsuz enerjilerinden yararlanabileceğiniz pek çok farklı büyü yöntemi bulunur. Bu büyü yöntemleri ise Medyum Olcay ve diğer medyum hocalar tarafından el verme yöntemi ile elde edilen bilgileri içerir. Medyumlar tecrübelerini ve bilgilerini harmanlayarak insanların bu alemlerden yeteri kadar nasiplenebilmesine vesile olur.

Medyumluk işi gönül işidir. Bunun için hocalara verilen eğitim de çok genç yaşlardan başlar. Gerçek bir medyum hoca eğitimini devamlı olarak kendini geliştirdiği bir süreçle sürdürür. Tecrübe ve bilgiyi bir arada edinir ve böylece insanlara en karmaşık çalışmalarda bile yardımcı olabilir. Gerçek medyum hocaların zor bir eğitimden geçmesi büyü ve diğer çalışmalarda başarılı sonuçlar elde etmelerinin en önemli sebebidir. Bu nedenle en basit çalışmada bile doğru medyum hocayı seçmek çok önemlidir. Sitemizde sadece Medyum Olcay değil tüm diğer medyumlar hakkındaki yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

Doğru medyum seçimi özellikle papaz büyüsü gibi çalışmalarda çok daha önemlidir. Gerçek medyum hocalar bu çalışmaları gizli ve el verme ile üstat medyumlardan öğrenirler. Neredeyse her medyumun kendine has bir papaz büyüsü yöntemi bulunur. Elbette bu yöntemlerin ne olduğu herkes ile paylaşılmaz. Medyum Olcay’ın papaz büyüsü ile diğer medyumların papaz büyüsü farklılık gösterebilir. Önemli olan yöntemin ne olduğu değil sonucun istenen şekilde ortaya çıkıp çıkmadığıdır.

Medyum Olcay’la çalışanlar yine büyü yönteminde olduğu gibi süresinde de farklılıklar görebilmektedir. Papaz büyüsünün yapılış amacına bağlı olarak çalışmanın etki süresi değişir. Çalışacağınız hocanın nefes gücü ne kadar yüksekse o kadar kolay etki görülür. Bu nedenle güvenilir ve gerçek hocalarla çalışılması çok önemlidir.

Medyum Olcay veya başka bir hoca olması fark etmeksizin papaz büyüsü yapılmadan önce mutlaka büyüyü yaptıracak olan kişinin durumu incelenir. Üzerinde herhangi bir büyü etkisi varsa önce büyü bozulur ardından istenen çalışma yapılır. Bunun dışında medyumlar kimi zaman papaz büyüsü yerine daha farklı yöntemler önerebilir. Gerçek bir medyum her zaman kendisine danışan kişinin en iyi sonucu alabileceği yöntemi belirler ve öncelikle bu yöntemlerin kullanılmasını tavsiye eder. Bu nedenle her çalışmada medyum hocaya güvenmek çok önemlidir. Güveneceğiniz hocanın da gerçek bir medyum hoca olduğuna emin olunması gereklidir.

Doğru medyum hocayı bulmak için diğer insanların tecrübelerinden ve yorumlarından yararlanabilirsiniz.

Medyum Olcay ve tüm diğer medyumlar hakkındaki yorum ve şikayetleri okumak, diğer insanlara rehberlik etmesi amacıyla kendi yorumunuzu yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Fahri at

  HAYIRLI GECELER DİLERİM ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HEPİMİZE GEÇMİŞ OLSUN
  MEDYUM HALİME İLE İLGİLİ SÖYLENENLER DOĞRUDUR ARKADAŞLAR
  BU KİŞİNİN YAPTIĞI ÇALIŞMALAR HERHANGİ Bİ İŞE YARAMIYO SADECE PARA İSRAFI YAŞATIYO
  KESİNLİKLE GÜVENİLİR Bİ HOCA DEĞİL AYNI ZAMANDA KENDİSİ BAŞKA İSİMLERLE DE ÇALIŞIYO
  BEN PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRDIM AYIRMA İÇİN ETKİSİ OLMADI
  MALZEMESİZ YAPIYO AYRICA YAPTI MI YAPMADIMI MEÇHUL

 • Reply Fahrettin at

  Merhabalar,
  Evimizin bereketi için yaptırdığım vefk çalışması Medyum Mehmet tarafından tamamen boş şekilde yollandı ve 4000 lira kadar para dolandırıldık!
  Çocuklarım oyun oynarken yanlışlıkla vefki açtıkları zaman tespit ettik, içindeki kağıtlar tamamen boş gelmiş. Tavsiye etmem çalışmanızı.

 • Leave a Reply