Medyum Hoca Yorumları

Medyum Ali Gürses

Her medyum hocanın kendine ait özel bir tekniği ve yürüttüğü çalışma çeşitliliği bulunur. Medyum Ali Gürses yapacağı bağlama büyüsünde malzemeleri buna göre belirlerken başka bir medyum hoca tamamen farklı bir uygulama yöntemi ile çalışma yürütüyor olabilir. Hocaların bu şekilde farklı çalışmalar yürütmesi elde edeceğiniz sonucun da değişmesine yol açar. Bu nedenle mutlaka doğru bir hoca ile çalışılmalı, yapılan uygulamalardan iyi sonuç alınacağından emin olunmalıdır.

Sitemizde yer alan yorumlarda başta Medyum Ali Gürses olmak üzere tüm diğer medyum hocalar hakkındaki şikayetleri ve görüşleri bulabilirsiniz. Yaptıracağınız çalışma ile ilgili fikir edinmek amacıyla bu yorumları okuyabilir, doğru medyum hocaya nasıl ulaşacağınız konusunda kararınızda yardım alabilirsiniz.

Bağlama büyüsü gibi çalışmalarda medyum hocanın bilgisi önemlidir. Çünkü bu büyüde herkese özel bir çalışma uygulandığı için farklı yöntemler işin içine girer. Hoca ne kadar tecrübeli olursa yöntemi o kadar kolay belirler ve sonucu da ona göre etki eder. Medyum Ali Gürses hakkındaki yorumlarda da okuyabileceğiniz gibi bağlama büyüsünün etkisi herkes için çok farklıdır. Kimine bir günde etki eder kimine ise daha uzun sürede işler. Ancak doğru bir medyum hoca ile çalışmanız durumunda her koşulda istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz.

Medyum Ali Gürses’in çalışmaları da tıpkı diğer medyum hocalarda olduğu gibi en doğru sonucu elde edebilmek için özel olarak belirlenir. Herkes için ayrı ve özel bir uygulama belirlenir, bunun sonucunda çalışmayı yaptıran kişinin isteğine vesile olunur. Bu durum sadece bağlama büyüsü için değil her türlü büyü uygulaması için geçerlidir.

Bağlama büyüsünü diğer büyü uygulamalarına kıyasla daha özel kılan şey yapılacak olan çalışmada kimi zaman malzeme olması kimi zaman ise sadece medyum hocanın nefes gücü ile gerçekleştirilmesidir. Medyum Ali Gürses’e çalışma yaptıranlar da bu konuda farklı yorumlar yapmaktadır. Gerçek medyum hocalar herkes için farklı uygulamalara başvurduğu için standart bir büyü yapım şeklinden bahsetmek mümkün olmamaktadır.

Medyumluk işi fazlasıyla özel bir alan. Her konuda destek alabileceğiniz hocalar insanların sıkıntısına maneviyatın sonsuz gücüyle derman oluyor. Gerçek medyum hocalarla çalışmanız durumunda her sıkıntınızı kolayca çözebilirsiniz. Bunu yapabilmek için de düzgün bir araştırma yapmanız gerekir.

Sitemizde yer alan Medyum Ali Gürses başta olmak üzere tüm diğer medyumlar hakkındaki yorum ve şikayetleri okumak, eğer daha önce bir medyum hoca ile çalıştıysanız yorum yazarak insanları bilgilendirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

6 Yorum

 • Reply Hüseyin at

  Medyum Ali Gürses’e ben de papaz büyüsü yaptırdım, 21 günde etki ediyormuş en fazla, benim yaptırdığım 12. Günde sonuç verdi. Bir haftada bitiyor büyü.
  Medyum Ali Hoca’dan şüpheniz olmasın, benim çalıştığım büyü çalışması çok zor olmasına rağmen her türlü konuda destek oldu, en ufak bir sorumu bile içten şekilde cevapladı. İstediğim sonuçları kesin olarak almamı sağladı, telefonda ve mesajda devamlı olarak ulaşılabilir biri olduğu için iletişim konusunda hiç sorun yaşamıyorsunuz.
  Papaz büyüsü zor çalışma, öyle herkes yapamaz, işinin ehliyle çalışmak çok önemli bu yüzden. Ben buraya numarasını bırakacağım 0535 590 62 75, isterseniz buradan ulaşıp konuşabilirsiniz.

 • Reply Şengül at

  Merhabalar
  Medyum Semiha’ya ayırma büyüsü yaptırdım. Hayırsız bir evlilik vardı ve bu kişilerin ayrılması gerekiyordu, birbirlerine zarar veriyorlardı resmen.
  Zor bela para bulup 3500 lira para ödedim ayırma büyüsü için. Bu kadar masraf yapmış olmama rağmen büyü tutmadı. Telefonda büyünün tutmaması durumunda ne yapılır diye sordum, yeniden 3500 lira istedi. Başta %100 tutacağını söylemişti, dediği laf döndü, tutma konusunda bir şey diyemem oldu. Bir dediği bir dediğini tutmuyor, ona göre çalışın.

 • Reply Osman at

  MEDYUM EMRE ARKADAŞIMIN TELEFONUNDANDA BENİM TELEFONUMDANDA ENGELLEDİ ARTIK HİÇBİ ŞEKİLDE ULAŞAMIYORUZ YORUM YAPMAKTAN BAŞKA ÇAREM KALMADI! BİR SÜRÜ PARA ÖDEMİŞTİM PARAMIN KARŞILIĞINI İSTİYORUM SADECE! GÖNDERECEĞİ SADECE VEFKTİ! GÖNDERMEDİ! ÇALIŞMADA KORUNMA VEFKİ YANİ ÇOĞU MEDYUMUN YAPABİLECEĞİ ŞEY! BAHANE BİLE BULMADI HEMEN ENGELLEDİ VE KAYBOLDU GİTTİ!

 • Reply Tuba at

  Ali gürses hocaya akrabamın tavsiyesiyle ulaştım
  3 farklı hocayla çalıştıktan sonra etkisini görememiştim. İnternetten araştırma yapıp Ali hocayı buldum. Yapmış olduğu aşk ve bağlama vefkinden çok memnun kaldım. Bu kadar etkili olacağını hiç beklemiyordum. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az.

  • Reply Kuzucuk at

   Sürec nasil gecti?

 • Reply Erdal at

  Kandırılan insanları görmek çok acı veriyor. Devlet kurumunda çalışıyorum, internette böyle yorum yapmam pek doğru değil ama kendi ismimi kullanmayarak insanların kandırılmadan doğruyu daha rahat bulmaları için bu tavsiyeyi vermek boynumuzun borcudur diye düşünüyorum.

  Benim büyük bir düşmanım ailemi dağıtmak için büyü yaptı. Büyü yaptığını da açık açık söyledi. Ailen dağılacak büyü yaptım sıkıyorsa hadi bunu hallet dedi. Ben de medyum arayışına girdim. Aradığım sonuçlarda bir sürü farklı isim görsem de hiçbirine içim ısınmadı. Hatta bazılarıyla telefonda bile konuştum. İyi hoş ikna ediyorlar, dedikleri güzel ama hani insanın içinde bir sıcaklık olur ya, işte o olmadı.

  En son internet ortamından Medyum Ali Gürses hoca ile karşılaştım. Telefon açtım görüştük, büyü bozmak istediğimini söyledim kabul etti. Konuştuktan sonra içim ısındı, hemen kabul etmeyeyim dedim biraz araştırdım hakketen içimin ısındığı kadar varmış, her yerde her zaman iyi yorum yapılmış hakkında. Velhasıl, büyü bozmak için ne gerekiyorsa yapalım dedik. İşlemlere hızlı bir şekilde başladı kargomu gönderdi talimatları iletti ve bu süreçte hep yanımda oldu. Ailemin dağılmasına ramak kala önüne geçtik, şu an Allah bozmasın çok huzurluyuz. O kadar çok dolandırılan olmuş ki internette hiç mi araştırmıyor insanlar hayret ediyorum.

 • Leave a Reply