Browsing Tag

 medyum ilhan

Medyum Hoca Yorumları

Dil Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

Büyü çalışmaları, insanların ilgisini çekse de bu çalışmaları yapabilmek herkese nasip olan bir durum değildir. Dil bağlama büyüsü de dahil olmak üzere yapılacak olan tüm çalışmalarda kadim dönemlerden gelen eğitim bilgileri kullanılır, yoğun bir süreçten geçildikten sonra büyü yapılmaya başlanır. Bu nedenle, insanlar büyü yapmak konusunda ne kadar istekli olursa olsun bu isteklerini yerine getirebilmeleri çoğu zaman mümkün olmamaktadır.

Dil bağlama büyüsü gibi özel büyü yöntemlerinin doğru şekilde yapılabilmesi için medyum hocaların dikkat etmesi gereken pek çok nokta bulunur. Bu noktaların başında farklı ilimler konusunda yeteri kadar bilgi sahibi olmak gelir. Eğer bir medyum, büyü yapabilecek derecede ilim bilmiyorsa eğitimine devam etmeli veya bu işi bırakmalıdır. Tüm gerçek medyum hocalar bunun bilincindedir ve bu felsefe ile hareket eder.

Bazı büyülerin enerji gereksinimleri diğerlerine göre daha farklıdır. Bu büyüler arasında, dil bağlama büyüsü de yer alır. Bu büyü çalışmasında farklı enerjilerin yoğun olarak kullanılıyor olması nedeniyle medyum hocaların öncelikle enerji hakimiyeti ile ilgili her şeyi biliyor olması gereklidir. Bunu bilmek de uzun yıllar süren eğitimler ile mümkündür.

Bu tarz büyülerde medyum hocaların tecrübesi de çok önemli rol oynar. Bir medyum hoca çok sayıda ilimde söz sahibi olsa, nefes gücü de yeterli gelse bile tecrübesizlik nedeniyle dil bağlama büyüsü gibi büyüleri yapamayabilir. Böylesi durumlarda mağdur olmamak adına tecrübeli bir medyum hoca seçmeniz önerilmektedir.

Dil Bağlama Büyüsünde Hangi İlimler Kullanılır?

medyum ali gürses

Dil bağlama büyüsü yapılırken ilk olarak havas ilminin gizemlerine başvurulmaktadır. Havas ilmi, surelerin ve sırlı duaların sakladığı bilgileri insanlara ulaştırır. Bu ilimde uzmanlaşmak çok ciddi bir çaba gerektirir.

Büyülerin temelinde havas ilmi aracılığıyla edinilen özel dualar bulunur. Bu duaların kullanımı ise sadece başka bir ilmin bilgisi ile mümkündür. Ledün ilmi, özel duaların ne gibi şartlarda kullanılabileceğini, nasıl enerjiler içerdiğini öğrenmemizi sağlar. Dil bağlama büyüsü yapılırken bu gibi ilimlere başvurulması kaçınılmazdır.

Bunun dışında, bazı hesaplamaların yapılabilmesi için numeroloji çalışmaları yapılması gerekebilir. Medyum hocalar, büyü yaparken bu ve bunun gibi, belki de adını bile bilmediğimiz çok sayıda ilimden yararlanmaktadır.

Hangi Medyumlar Dil Bağlama Büyüsü Yapabilir?

Dil bağlama büyüsü yapacak olan medyum hocaların tüm ilimlerde yüksek bilgi sahibi olması çok önemlidir. Bu nitelikleri sağlamayan bir medyumun başarılı olma ihtimali hiç yoktur.

Büyü yapmak medyumun sorumluluğu olsa da doğru medyum hocalar ile çalışmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bir büyü yaptırmak için mutlaka çalışacağınız medyumu iyi belirlemeniz gerekir. Dil bağlama büyüsü yapan medyum hocalar ile ilgili detaylı bir araştırma yapılmadan çalışma gerçekleştirilmemelidir.

Sitemize sizden gelen ve dil bağlama büyüsü başta olmak üzere tüm büyüleri yapan medyumlar hakkında yazılmış, yorum, şikayet ve memnuniyet mesajlarını ana sayfada toplamaktayız. Tümüne ulaşmak ve dilerseniz kendi yorumunuzu yazmak, soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

3 Yorum

 • Reply Nedim Zaferoglu at

  Öncelikle bu siteyi yaptığınız için çok teşekkür ederim kendi adıma. Daha önce dolandırılmanın eşiğinden dönerek bu site sayesinde kiminle çalışacağımı görmüş oldum. Birkaç defa dolandırıcıların tuzağına çekiliyordum, bana taksit taksit para ödetiyorlardı, ilk taksitten kurtulmayı başardım. Şikayetlerimi de yazdım sitelere diğer insanlara yardım etmek adına.
  Bu sefer şikayet değil memnuniyet yazacağım. Kısmet açma vefki işlemi yaptırdım. Medyum Ali Gürses isimli medyum hocaya yaptırdım işlemi. Sürecinden falan pek fazla bahsetmek istemiyorum çünkü herkese farklı yapılan işlemler olduğu için buraya yazmam yanıltıcı olabilir ama bir hafta gibi kısa bir sürede kapıma kadar geldiğini belirtebilirim.
  Gelen vefkin kullanımı çok kolaydı. Ali Hoca telefonda vefk daha elime geçmeden önce her şeyi detaylarıyla anlattı, nasıl kullanacağımı söyledi, aklıma takılan sorular için de telefon açtım kendisine, sağolsun yine yardımcı oldu.
  Vefki kendim için istiyordum, daha önce çok kısmetim çıkmasına rağmen bir türlü nasip olmamıştı. Vefki tam olarak medyum ali hocanın dediği şekilde kullandım. Bir hafta geçmeden hiç beklenmedik ve daha önceden olmayıp üstünü kapattığımız durumdan ses çıktı. Olay resmen kendi kendine çözüldü. Allah ne kısmet eder bilemeyiz tabi ama şu an için işler çok ilerledi, nişan söz kıyıldı inşallah da evlilik olacak.
  Medyum ali hocayı olaylardan bilgilendirmek adına aramıştım, teşekkür de ettim defalarca, bu yorumla hem kendisinin hak ettiği değeri görmesini hem de zor sıkıntılar yaşayan arkadaşların çözüm bulabilmesini istiyorum. Allah herkese yardım etsin.

  • Reply mesude at

   Ali hocanın telefonu 5355906275 dimi

   • Reply Nedim Zaferoglu at

    Telefonu evet 05355906275 genelde akşamüstüne kadar bakıyor. Mail atmak isterseniz de medyumalibey@gmail.com mail adresi.

  Leave a Reply