Medyum Hoca Yorumları

Hatay Medyum Hocalar

Tarihin her zamanında, her çağında insanların en çok konuştuğu konulardan olan büyüler, her zaman için kafalarda soru işareti oluşturmayı başarmıştır. Kimi zaman doğru, kimi zaman yanlış bilgiler eşliğinde, medyum hocalar hakkında belli başlı kanılar oluşmuş, böylece hocaların işi çok daha zorlaşmıştır. Hatay medyum hocalarının da yakındığı bu yanlış anlaşılmaların en başında, büyünün zarar verdiği gelmektedir. Büyü, hiçbir zaman zarar vermeyeceği gibi, insanların hayatlarını çok daha iyi yollara sokması itibariyle fazlasıyla faydalıdır.

Hatay medyum hocalarına gelen en önemli soruların başında, büyünün zarar verip vermeyeceği bulunmaktadır. Bunun cevabı, kötü niyetli olarak yapılmayan her türlü çalışma için çok nettir. Eğer hayırlı bir iş için, zarar vermeyecek bir istek için büyü uygulanıyorsa, bunun ne yapılan kişiye, ne de yaptırana herhangi bir zararı bulunmaz. Medyum hocalar da, bu gibi durumlarda çalışma yaptıran kişilere bilgi vermekte ve herhangi bir zarar oluşmayacağını belirtmektedir.

Medyum hocalar, çoğu zaman zarar verecek olan çalışmalardan kaçınır. Elbet ki, Hatay medyum hocaları arasında da kara büyü uygulamalarına sıcak bakan ve yapan isimler olabilir. Bu tarz bir büyü yapıldığında, doğası gereği bu büyünün yapıldığı kişi zarar görecektir. Aynı şekilde, bazı durumlarda büyüyü yaptıran kişinin bile zarar gördüğü görülebilir. Elbet ki, domuz yağı büyüsü gibi kara büyü uygulamalarından da korunmak mümkündür.

Hatay medyum hocaları, kara büyü uygulamalarını çoğu zaman geri çevirmektedir. İnsanlara zarar verecek olan herhangi bir çalışma için, gayb alemlerinin enerjilerini kullanmaya sıcak bakmayan medyum hocalar, bu tarz uygulamalardan zarar görmemeniz için korunma büyüleri de yapabilmekte. Özellikle muska ve vefk gibi işlemlerle sağlanabilen bu korumalar, yapılan her türlü kara büyüyü etkisiz kılacak ve kötü niyetli kişilere karşı sizi savunacaktır.

Medyumhocayorum.net’e gelen medyum yorum ve medyum şikayetlerini okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply