Medyum Hoca Yorumları

Hollanda Büyücü Hocalar

Hollanda büyücü hocalar, medyum olarak da anılır ve yaptıkları çeşitli işlemler ile insanlara yardımcı olurlar. Günümüzün en büyük gerçeklerinden bir tanesi olmayı başarmış olan büyü, sadece bu hocalar vasıtası ile yapıldığında işe yarar. Medyumlar, büyü yapma seviyesine ulaşabilmek için yıllarca çalışırlar ve insanlara yardımcı olurlar.

Medyum hocalar tarafından yapılan büyü çalışmasının gerçekleştirilebilmesi, başarılı olabilmesi için bazı şeylere hocaların sahip olması gerekir. Bunlar:

  • Havas, Ledün ilminin bilinmesi
  • Dinlere çok hakim olunması
  • Dirayetli bir kişi olunması
  • Gayb alemleri ile iletişim kurabilmesi
  • Metafiziksel enerjilere hükmedebilmesi
  • Seçilmiş bir kişi olarak dünyaya gelmesi ve özel güçlere sahip olması

Özellikle son madde bir kişinin büyü yapıp yapamayacağını en baştan belirler. Çünkü sizin özel güçleriniz yoksa her ne kadar diğer maddeleri yapmaya çalışsanız dahi büyünün başarısı konusunda asla emin olamazsınız. Bu durumda da büyü yapmak, yapmamak arasında çokta bir şey değişmez.

Hollanda Büyücü Hocalar ve Büyülerin Etkisi

Büyülerin etkisi kimi zaman anlık olarak kendisini gösterirken kimi amansa haftalarca herhangi bir etkisi gözlenemez. Bu durumda kendinize acaba hoca büyüyü yapamadı mı diye sorular sormaya başlarsınız. Piyasada sahte hocaların varlığının fazla olmasından dolayı bu tür sorular aslında oldukça normal karşılanır. Ancak burada önemli olan gittiğiniz hocadan eminseniz bazı büyülerin tesirlerini geç gösterdiğini bilmektir.

Büyülerin tesiri için bilinmesi gerekenler şunlardır:

  • Aynı büyü farklı kişilere yapıldığında her kişideki tesir süresi farklılık gösterebilir.
  • Farklı büyülerin tesir süreleri de farklıdır.
  • Tesirlerin etkisini daha hızlı bir şekilde gösterebilmesi için bazı yardımcı nesneler kullanılabilir ancak buna hoca karar verir.

Hollanda büyücü hocalar ile birlikte yaptıracağınız büyü işlemlerinin tesir süreleri her zaman farklılık gösterir. Bu kimi zaman kişinin maneviyatı ile alakalı olabilirken kimi zamansa hocanın nefes gücü ile alakalı olabilir.

Medyumlar, büyü yapmadan önce karşı taraftaki enerji yoğunluklarını ölçmek veya hesaplamak ister. İşte bu noktada Gayb alemlerinin güçlerini kullanmaları gerekir. Bu durumda hemen işi kabul etmeyen medyum hocalar, öncelikli olarak büyü yapılacak kişinin üzerindeki enerjileri görür, onun manevi zırhını görür ve sonrasında işi kabul eder. %100 başarısından emin olmadığı işi gerçek bir medyum asla kabul etmez.

Günümüzde artan ilgiye yetişmekte zorlanan medyumlar arasında güvenilir olanları olduğu gibi sahte olanları da bulunur. Hollanda büyücü hocalar arasında sahte olanlarına denk gelmemek için iyi bir şekilde araştırma yapmak gerekir. Araştırmaya veri olacak şeyler ise internet ortamında insanlar tarafından medyumlar hakkında yapılmış olan yorumlardır. Bu yorumlar ile birlikte kısa sürede gerçek ve güvenilir olan medyuma ulaşmak mümkündür.

Web sitemizin ana sayfasında sizlerden gelen ve güvenilir medyuma gidecek olan yolda sizlere rehberlik edecek yorumlar bulunur. Bu yorumlara bakarak hocalar hakkın detaylı bilgi almak ve farklı kişiler ile fikir alışverişinde bulunmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply