Medyum Hoca Yorumları

Soğutma Büyüsü

En basit gibi görünen büyü çalışması bile sadece antik dönemlerden gelen ilimler sayesinde yapılabilmektedir. Soğutma büyüsü veya herhangi bir başka büyü uygulaması olması fark etmeksizin, yapılan tüm büyülerin temelleri antik dönemlere dayanır.

Antik dönemler, insanların maneviyata olan ilgisinin daha yüksek olduğu çağlar olarak bilinir. Medyum hocalar, o dönemlerde insanlığa hediye edilen bu ilimleri kullanarak gereken her türlü çalışmayı yapmış, isteklerimizin gerçekleşmesine vesile olmaya başlamıştır. Soğutma büyüsü bugün yapılabiliyorsa, bunun sebebi binlerce yıl geçmişten bugüne kadar uzanan özel çalışmalardır.

Medyumluk mesleğinin kökenleri hala araştırılmakta, insanlık tarihinin başladığı ilk günlere uzandığı düşünülmektedir. Her zaman için hayatımızda var olan ve her dönemde insanların ilgisini çeken manevi dünyanın varlığı yıllar boyu tescillenmiştir.

İnsanlar, yeri geldiğinde bir yuva kurmak için aşk büyüsü yaptırmış, yeri geldiğinde soğutma büyüsü gibi çalışmalar ile hayırsız durumların kötü etkilerinden kurtulmuştur. Tüm bu çalışmaların bir neticesi olarak sayısız büyü yöntemi geliştirilmiş, medyumlar da bu çalışmaları kullanmaya devam etmiştir.

Medyumların yaptığı çalışmalarda çok çeşitli ilimler kullanılmaktadır. Kimi zaman yeni öğrenilen bilgileri içeren kimi zaman ise binlerce yıl boyuna el verme yöntemi ile aktarılmış olan bu ilimler her konuda temel niteliğindedir. Soğutma büyüsünün de bu ilimler olmadan yapılması düşünülememektedir.

Medyumluk Mesleği Tarihin Her Döneminde El Üstünde Tutulmuştur

Sayısız konuda insanlara yardım eden medyum hocalar, her dönemde fazlasıyla değer görmüş, bugün de aynı şekilde ilgi toplamaktadır. İster soğutma büyüsü ister herhangi bir büyü uygulaması olsun, medyum hocalar ellerinden gelen her yardımı insanlara sunmaktadır.

Çok eski dönemlerden beri süregelen geleneklere bağlı kalan medyumlar, insanlara zarar verecek her türlü çalışmanın karşısında durmuştur. Soğutma büyüsü de olsa başka bir büyü de olsa hiçbir zaman zararlı enerjiler kullanılmamaktadır. Tüm büyü enerjileri herhangi bir zarara sahip olmayan, kara büyü ile alakalı olmayan enerjilerdir.

Soğutma büyüsü de medyumların en eski çalışmalarından biri olarak kabul edilir. Aşk büyüsü gibi duygusal çalışmalarla birlikte en çok rağbet gören büyülerden olan soğutma büyüsü, her zaman insanlara hayırlı bir yaşam için yardım vesilesi olmuştur.

Soğutma Büyüsü Her Kültürde Görülür

Soğutma büyüsü sadece bizim kültürümüze ait değil, dünyanın her kültüründe karşımıza çıkabilen bir çalışmadır. Bu çalışma, oldukça etkili olması nedeniyle sıkça tercih edilmiş, dünyanın her noktasında yapılmıştır.

Pek çok amaç için kullanılabilen soğutma büyüsü çalışmaları her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Sadece Türkiye’den değil, dünyanın her yerinden bu uygulamalara ilgi artmakta, insanlar medyumlara soğutma büyüsü yaptırmaktadır.

Soğutma büyüsü yapan medyum hocalar da dahil olmak üzere her medyum hakkında sitemize sizlerden gelen yorumlar ana sayfada toplanmaktadır. Tamamını okumak ve kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply