Medyum Hoca Yorumları

Belçika Gent Medyum Hocalar

İnsanlar artık medyum hocalar hakkında daha bilinçli. Medyum hocalara ne sebeple başvurulması gerektiği daha iyi biliniyor ve bazı sorunlarda çözüm olarak medyum hocalar tercih ediliyor. Bunda internetin etkisinin çok büyük olduğu su götürmez bir gerçek. Çünkü artık insanlar rahatlıkla araştırma yapabiliyor ve medyum hocaların gerçekten insanlara faydalı olduğunu görebiliyorlar. Eskiden medyumluğun ne olduğu tam bilinmez, sadece yakın çevre tarafından bilinirdi. Şimdi ise dünyanın her yerinde insanlar medyum hocalar olduğunun farkındalar ve bu insanların gerçekten faydalı hizmetler verebildiğini de biliyorlar. Tüm bunlara rağmen dolandırıcılık ise bitmiş değil, hatta günden güne yaygınlaşıyor. Medyum hoca adı altındaki dolandırıcılığın sebeplerinden, Gent şehrinde nasıl medyum hoca bulunabileceğinden Gent medyum hocalar başlığı altında bahsettik.

Medyum Hoca Dolandırıcılığı

Son birkaç yıldır gerçek medyum hocalardan daha fazla sahte medyum hocalar piyasada yer alıyor. İnsanları dolandırabildikleri için bu dolandırıcılığa devam ediyorlar ve sayıları günden güne artıyor. Medyum hoca adı altında dolandırıcılığın sebeplerine bakmak gerekirse,

  • Medyum hocalara başvuracak insanların yoğun duygulara sahip olmaları, duygusal boşlukta olmaları ve çok duygusal düşünmeleri. Duygular ön planda olduğunda mantık geride kalıyor ve mantıklı seçim yapamıyorlar. Sonuç olarak karşılarındaki dolandırıcının onları etkilemesi oldukça kolaylaşıyor ve her söze kanıyorlar.
  • Gerçek medyum hocaların kendilerini kanıtlamak için fiziki bir şey yapamamaları sahte ile gerçeği ayırt etmeyi zorlaştırıyor. Medyumluk yetenekleri manevi yetenekler olduğu için bunu fiziki yollarla kanıtlamak neredeyse imkansız. Hal böyleyken, gerçek ile sahteyi ayırt etmek oldukça zor.
  • Günümüz şartlarında maddiyat oldukça ön planda. Gerçekten kaliteli hizmet veren medyum hocalar ise fiyatları yüksek tutabiliyorlar. Durum bu şekilde olunca insanlar daha düşük fiyatlı hocaları tercih etmeye çalışıyor ve dolandırıcılar da insanları cezbedebilmek için fiyatları düşük tutuyorlar.
  • Medyum hoca dolandırıcılığının yaygın olmasının en büyük sebebi ise birçok insanın yeteri kadar araştırma yapmaması, kolaya kaçmak istemesi. Eğer insanlar ciddi araştırmalar yaparsa dolandırıcıları çok kolay tespit edebilirler ve onlardan uzak dururlar.

Gent medyum hocalar arasında da dolandırıcılar olduğu su götürmez bir gerçek. Dolandırıcıların neden var olduğunun sebeplerini ise yukarıda listeledik. Siz de medyum arayan insanlar arasındaysanız duygularınızı biraz kenara bırakıp mantığınızı öne çıkartmalı ve üşenmeden araştırma yapmalısınız. Herkes bireysel olarak bilinçlenirse, bu dolandırıcılıklar bitecektir.

İnternet üzerinden Gent şehrinde hizmet veren medyum hoca bulmak çok zor, hatta çok kolay diyebiliriz ancak güvenilir olanların sayısı bir hayli az. Gent şehrinde hizmet veren medyumlar hakkında bilgi sahibi olmak ve fikir alışverişi yapmak için sitemizdeki yorumları inceleyebilirsiniz. Yorumlardan yardım alarak medyum hoca seçmek çok daha kolay ve güvenli olacaktır. Yorumları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Gazel at

    Evlilikte sıkıntılar yaşanınca insanın gözü bişeyi görmüyor tadı tuzu kalmıyor işlerim bile kötüye gitmeye başlamıştıki çözdük çok şükür. Medyum ali hoca benim çözüm vesilem oldu. Çok karışık günlerden geçtim aylarca dil döktüm çabaladım bir vefkle bu kadar kolay biteceğini çözüleceğini hiç beklemiyodum allah bin kere razı olsun bu gibi hocalardan. Vefkim bir haftada geldi daha uzun sürer diye bekliyodum sürmedi ali hoca çok ilgili alakalı bir hoca. Bundan sonra en ufak bir sıkıntımda kendisini ararım artık. Çok dürüst ve işinin ehli. Vefkin tutması bir aya yakın sürdü ama başta 40 güne kadar süre vermen gerek sabırlı ol demişti bende hocanın tavsiyesine uyup bekledim şu an evlilikte bir sıkıntım yok çok şükür herşey yolunda ali gürses in telefonu 535 590 62 75 hiç dolandırılma risklerine girmeden kendisinden bilgi almanızı tavsiye ederim

  • Leave a Reply