Medyum Hoca Yorumları

Medyum Dolunay

İnsanlar kimi zaman manevi enerjilerden kaynaklı bir takım problemler yaşayabilmektedir. Bu problemleri gidermek için Medyum Dolunay gibi bu işle uğraşan medyum hocalar ile çalışması gerekir. Medyumlar kimi zaman büyü kimi zaman muska ve benzeri uygulamalar ile bu tarz sorunların üstesinden gelir. Manevi enerjileri aldıkları eğitimler doğrultusunda kullanan bu kişiler aslında bir nevi ruhani alemin doktorudur.

Hangi çalışma yapılıyor olursa olsun uygulamayı yapan hocanın nefes gücünün, bilgisinin tam olması gereklidir. Tıpkı Medyum Dolunay gibi tüm hocalar kendine ait bir yöntem geliştirerek bu bilgisini kullanabilmektedir. Medyum hocaların geliştirdikleri yöntemler tamamen kendi seçimlerine göre belirlenir. Bu yöntemlerin ne olduğu ve çalışmaya ne tarz bir etki yarattığı sıradan insanlar tarafından bilinemez. Bu nedenle hangi çalışma olursa olsun medyum hocaya güvenmek çok önemlidir. Doğru medyum tercihi yapmanız halinde, en karmaşık çalışmada da en basit uygulamada da iyi sonuç alacağınız kesindir. Sitemizde sadece Medyum Dolunay ile ilgili değil tüm diğer medyumlarla alakalı şikayet ve yorumları okuyabilirsiniz. Böylece çalışacağınız hoca hakkında daha net bilgi edinebilirsiniz.

Muska çalışmaları da medyum hocaların kendilerine göre değiştirdikleri ve şekillendirebildikleri uygulamalardır. Medyum Dolunay’a çalışma yaptıranlar farklı bir tür muska ile karşılaşırken başka bir medyumla çalışanlar bundan çok daha farklı bir muska alabilirler. Muskaların kişiye özel olarak yapılıyor olması elinize geçecek olan çalışmayı da çok daha farklı hale getirmektedir.

Muskaların yapılış amacına göre içerisindeki dualar ve görünüşleri değişebilir. Koruma amaçlı hazırlanan muskalardan bağlama ve sevgi benzeri haller yaratmak için hazırlananlara kadar pek çok çeşit muska yaptırabilirsiniz. Her biri doğru ellerde çok etkili olan bu çalışmalar hayatınızda olumlu değişiklikler yaratabilir. Vefk gibi yöntemlere kıyasla daha az etkili kabul ediliyor olsa da gerçek bir medyum tarafından yapılan muskanın etkisi çok yoğun şekilde görülecektir.

Muska da dahil olmak üzere her türlü manevi çalışma için öncelikle çalışacağınız hoca hakkında araştırma yapmanız gereklidir. Örneğin, eğer Medyum Dolunay ile çalışacaksanız, Medyum Dolunay şikayetlerini okumalı, diğer insanların medyumlar hakkında yaptığı yorumları değerlendirmelisiniz. Bu şekilde etkili bir araştırma yapmanız durumunda gerçek medyum hocaları bulabilir, istediğiniz sonucu alacağınız çalışmayı yaptırabilirsiniz.

Doğru medyumu bulmak  ve dolandırıcıların tuzağına düşmemek için diğer insanların tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.

Medyum Dolunay ve diğer tüm medyumlar hakkındaki yorum ve şikayetleri okumak, kendiniz de yorumlarınızı ve deneyimlerinizi yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

  • Reply Osman at

    HAYIRLI SABAHLAR! BEN MEDYUM MİRAÇ’TAN HİÇ MEMNUN KALMADIM BUNU BELİRTMEK İSTİYORUM! BÜYÜYÜ NASIL YAPACAĞIMI ANLATMADI GÜÇ BELA YENİ NUMARASINI BULDUM AMA ORADAN DA ENGELLEMİŞ! BU KADAR SÜREDİR BEKLİYORUM 1 AYDA ANCA GÖNDERDİ MALZEMELERİ AMA BÜYÜYÜ NASIL YAPCAM BİLMİYORUM ÇÜNKÜ BENİ ENGELLEMİŞ!!!

  • Reply Ömür at

    Medyum El Rashid’in yaptığı vefkin içinden yanlış dualar çıktı. Bizzat imamlık yapan biri olarak kontrol ettim ve kendisine iletmek için telefon açtım. Telefonda bana onlar arapça değil diyerek resmen dalga geçti. Arapça olmadan nasıl dua yazacaksın diye sorduğumda sanane diyerek telefonu kapattı.

    Daha fazla muhatap olup yüz göz olmak istemediğim için hakkım haram olsun dedim ve kapattım. Başka yapılabilecek bir şey yok bu kişilere karşı. Dikkatli olun Medyum El Rashid’in gerçek bir medyum olmadığını düşünüyorum.

  • Leave a Reply