Medyum Hoca Yorumları

Medyum Dolunay

İnsanlar kimi zaman manevi enerjilerden kaynaklı bir takım problemler yaşayabilmektedir. Bu problemleri gidermek için Medyum Dolunay gibi bu işle uğraşan medyum hocalar ile çalışması gerekir. Medyumlar kimi zaman büyü kimi zaman muska ve benzeri uygulamalar ile bu tarz sorunların üstesinden gelir. Manevi enerjileri aldıkları eğitimler doğrultusunda kullanan bu kişiler aslında bir nevi ruhani alemin doktorudur.

Hangi çalışma yapılıyor olursa olsun uygulamayı yapan hocanın nefes gücünün, bilgisinin tam olması gereklidir. Tıpkı Medyum Dolunay gibi tüm hocalar kendine ait bir yöntem geliştirerek bu bilgisini kullanabilmektedir. Medyum hocaların geliştirdikleri yöntemler tamamen kendi seçimlerine göre belirlenir. Bu yöntemlerin ne olduğu ve çalışmaya ne tarz bir etki yarattığı sıradan insanlar tarafından bilinemez. Bu nedenle hangi çalışma olursa olsun medyum hocaya güvenmek çok önemlidir. Doğru medyum tercihi yapmanız halinde, en karmaşık çalışmada da en basit uygulamada da iyi sonuç alacağınız kesindir. Sitemizde sadece Medyum Dolunay ile ilgili değil tüm diğer medyumlarla alakalı şikayet ve yorumları okuyabilirsiniz. Böylece çalışacağınız hoca hakkında daha net bilgi edinebilirsiniz.

Muska çalışmaları da medyum hocaların kendilerine göre değiştirdikleri ve şekillendirebildikleri uygulamalardır. Medyum Dolunay’a çalışma yaptıranlar farklı bir tür muska ile karşılaşırken başka bir medyumla çalışanlar bundan çok daha farklı bir muska alabilirler. Muskaların kişiye özel olarak yapılıyor olması elinize geçecek olan çalışmayı da çok daha farklı hale getirmektedir.

Muskaların yapılış amacına göre içerisindeki dualar ve görünüşleri değişebilir. Koruma amaçlı hazırlanan muskalardan bağlama ve sevgi benzeri haller yaratmak için hazırlananlara kadar pek çok çeşit muska yaptırabilirsiniz. Her biri doğru ellerde çok etkili olan bu çalışmalar hayatınızda olumlu değişiklikler yaratabilir. Vefk gibi yöntemlere kıyasla daha az etkili kabul ediliyor olsa da gerçek bir medyum tarafından yapılan muskanın etkisi çok yoğun şekilde görülecektir.

Muska da dahil olmak üzere her türlü manevi çalışma için öncelikle çalışacağınız hoca hakkında araştırma yapmanız gereklidir. Örneğin, eğer Medyum Dolunay ile çalışacaksanız, Medyum Dolunay şikayetlerini okumalı, diğer insanların medyumlar hakkında yaptığı yorumları değerlendirmelisiniz. Bu şekilde etkili bir araştırma yapmanız durumunda gerçek medyum hocaları bulabilir, istediğiniz sonucu alacağınız çalışmayı yaptırabilirsiniz.

Doğru medyumu bulmak  ve dolandırıcıların tuzağına düşmemek için diğer insanların tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.

Medyum Dolunay ve diğer tüm medyumlar hakkındaki yorum ve şikayetleri okumak, kendiniz de yorumlarınızı ve deneyimlerinizi yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

3 Yorum

 • Reply Nadir at

  Mrblar herkese ben iki sene önce işimden istifa edip kendi restoranımı açtım. Kalabalık bir muhitteyiz, çok şükür iyi de kazanıyordum, eve girdim, araba aldım. Pandemi vurdu, paket servisle yine işim çok şükür iyi gidiyordu, hiç etkilenmemiştim bile. Ama bir anda bir şey oldu müşteriler bıçak gibi kesildi, borçlar veresiyeler gelmez oldu. Arıyorum can ciğer olduğum konuştuğum insanları telefonlarıma bile cevap vermiyorlar. Ne yapacağız derken amcama dert yanarken sende büyü mü var acaba dedi. Bana da dediği mantıklı geldi çünkü aniden bıçak gibi kesilince insan şüphe ediyor. Ali Gürses hocayla tanışmam bu şekilde oldu, gazete röportajından adı aklımda kalmış, telefonunu kaydetmiştim kaç sene önce 05355906275 telefonu aynı numaradan iletişime geçtim hala aynı numarayı kullanıyor, kaçıp gitmemiş bir yere dürüst olduğu belli. Velhasıl bakım çalışması yapıldı, üstümde bir rızık bağlama büyüsü olduğu çıktı. Kim yaptırdı tahmin ediyordum ali hocaya hiç bahsetmedim ama kendisi direkt zaten bu kişinin ismini verdi şok oldum. Büyü bozmayı ali hocayla tamamladık bir hafta sürdü sürmedi o civarda. Sonrasında işlerim yavaş yavaş açılmaya başladı, ilk veresiyeler geldi beklenmedik şekilde, kiralarımı ödedim biriken, taksitleri ödedim derken şu an çok şükür ilk zamanlardaki halime geldim. Ali hocayı önceden bilirdim zaten ama sağdan soldan duyduğumla bilirdim şimdi çalışınca hocayla kendimde görmüş emin olmuş oldum tavsiye ederim medyumali.com sitesi daha detaylı bilgi sahibi olursunuz ben yaşadıklarımı anlatmak istedim…

 • Reply Osman at

  HAYIRLI SABAHLAR! BEN MEDYUM MİRAÇ’TAN HİÇ MEMNUN KALMADIM BUNU BELİRTMEK İSTİYORUM! BÜYÜYÜ NASIL YAPACAĞIMI ANLATMADI GÜÇ BELA YENİ NUMARASINI BULDUM AMA ORADAN DA ENGELLEMİŞ! BU KADAR SÜREDİR BEKLİYORUM 1 AYDA ANCA GÖNDERDİ MALZEMELERİ AMA BÜYÜYÜ NASIL YAPCAM BİLMİYORUM ÇÜNKÜ BENİ ENGELLEMİŞ!!!

 • Reply Ömür at

  Medyum El Rashid’in yaptığı vefkin içinden yanlış dualar çıktı. Bizzat imamlık yapan biri olarak kontrol ettim ve kendisine iletmek için telefon açtım. Telefonda bana onlar arapça değil diyerek resmen dalga geçti. Arapça olmadan nasıl dua yazacaksın diye sorduğumda sanane diyerek telefonu kapattı.

  Daha fazla muhatap olup yüz göz olmak istemediğim için hakkım haram olsun dedim ve kapattım. Başka yapılabilecek bir şey yok bu kişilere karşı. Dikkatli olun Medyum El Rashid’in gerçek bir medyum olmadığını düşünüyorum.

 • Leave a Reply