Medyum Hoca Yorumları

Dil Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

Büyü çalışmaları, insanların ilgisini çekse de bu çalışmaları yapabilmek herkese nasip olan bir durum değildir. Dil bağlama büyüsü de dahil olmak üzere yapılacak olan tüm çalışmalarda kadim dönemlerden gelen eğitim bilgileri kullanılır, yoğun bir süreçten geçildikten sonra büyü yapılmaya başlanır. Bu nedenle, insanlar büyü yapmak konusunda ne kadar istekli olursa olsun bu isteklerini yerine getirebilmeleri çoğu zaman mümkün olmamaktadır.

Dil bağlama büyüsü gibi özel büyü yöntemlerinin doğru şekilde yapılabilmesi için medyum hocaların dikkat etmesi gereken pek çok nokta bulunur. Bu noktaların başında farklı ilimler konusunda yeteri kadar bilgi sahibi olmak gelir. Eğer bir medyum, büyü yapabilecek derecede ilim bilmiyorsa eğitimine devam etmeli veya bu işi bırakmalıdır. Tüm gerçek medyum hocalar bunun bilincindedir ve bu felsefe ile hareket eder.

Bazı büyülerin enerji gereksinimleri diğerlerine göre daha farklıdır. Bu büyüler arasında, dil bağlama büyüsü de yer alır. Bu büyü çalışmasında farklı enerjilerin yoğun olarak kullanılıyor olması nedeniyle medyum hocaların öncelikle enerji hakimiyeti ile ilgili her şeyi biliyor olması gereklidir. Bunu bilmek de uzun yıllar süren eğitimler ile mümkündür.

Bu tarz büyülerde medyum hocaların tecrübesi de çok önemli rol oynar. Bir medyum hoca çok sayıda ilimde söz sahibi olsa, nefes gücü de yeterli gelse bile tecrübesizlik nedeniyle dil bağlama büyüsü gibi büyüleri yapamayabilir. Böylesi durumlarda mağdur olmamak adına tecrübeli bir medyum hoca seçmeniz önerilmektedir.

Dil Bağlama Büyüsünde Hangi İlimler Kullanılır?

medyum ali gürses

Dil bağlama büyüsü yapılırken ilk olarak havas ilminin gizemlerine başvurulmaktadır. Havas ilmi, surelerin ve sırlı duaların sakladığı bilgileri insanlara ulaştırır. Bu ilimde uzmanlaşmak çok ciddi bir çaba gerektirir.

Büyülerin temelinde havas ilmi aracılığıyla edinilen özel dualar bulunur. Bu duaların kullanımı ise sadece başka bir ilmin bilgisi ile mümkündür. Ledün ilmi, özel duaların ne gibi şartlarda kullanılabileceğini, nasıl enerjiler içerdiğini öğrenmemizi sağlar. Dil bağlama büyüsü yapılırken bu gibi ilimlere başvurulması kaçınılmazdır.

Bunun dışında, bazı hesaplamaların yapılabilmesi için numeroloji çalışmaları yapılması gerekebilir. Medyum hocalar, büyü yaparken bu ve bunun gibi, belki de adını bile bilmediğimiz çok sayıda ilimden yararlanmaktadır.

Hangi Medyumlar Dil Bağlama Büyüsü Yapabilir?

Dil bağlama büyüsü yapacak olan medyum hocaların tüm ilimlerde yüksek bilgi sahibi olması çok önemlidir. Bu nitelikleri sağlamayan bir medyumun başarılı olma ihtimali hiç yoktur.

Büyü yapmak medyumun sorumluluğu olsa da doğru medyum hocalar ile çalışmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bir büyü yaptırmak için mutlaka çalışacağınız medyumu iyi belirlemeniz gerekir. Dil bağlama büyüsü yapan medyum hocalar ile ilgili detaylı bir araştırma yapılmadan çalışma gerçekleştirilmemelidir.

Sitemize sizden gelen ve dil bağlama büyüsü başta olmak üzere tüm büyüleri yapan medyumlar hakkında yazılmış, yorum, şikayet ve memnuniyet mesajlarını ana sayfada toplamaktayız. Tümüne ulaşmak ve dilerseniz kendi yorumunuzu yazmak, soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply