Medyum Hoca Yorumları

Koruyucu Muska Yapan Hocalar

Büyü yaparken uygulanan çalışmalar aynı şekilde büyüye karşı koymak için de uygulanabilir. Elbette her iki tarz uygulama arasında bazı farklar mevcuttur. Ama bilinen en önemli şey, büyünün nasıl yapılacağını bilmeyen bir medyum hocanın asla o büyüyü bozamayacağıdır.

Büyüden korunma muskaları da benzer bir yapılış şekline sahiptir. Halk arasında yaygın bir yanılgıyla bilinen ve sadece dualı kağıtlar olarak görülen muskalarda aslında çok daha fazla ilim vardır ve özel hesaplamalar sonucunda etkileri ortaya çıkar. Bir korunma muskası hazırlanırken en kadim ilimler kullanılır, Havas gibi öğrenilmesi çok güç uygulamalardan yardım alınır.

Korunma muskası kesinlikle sadece bir kağıt parçası değildir. Bu kağıtta elbette her çalışmada olduğu gibi dualar yazacaktır ancak bu duaların hangileri olacağı medyum hocalar tarafından özel olarak belirlenmek zorundadır. Yine benzer şekilde, duaların kaç kez okunacağı da medyum hocalar tarafından özel olarak belirlenmelidir. Eğer böylesi bir çalışma yapılmazsa korunma muskası hiçbir şekilde istenen etkiyi ortaya çıkaramaz.

Medyum hocalar yine büyü yaparken olduğu gibi korunma muskası hazırlarken de farklı teknikler uygulayabilir. Dünya üzerinde hiç kimsenin enerjisi benzer olmadığı için asla iki kişiye aynı muskanın gönderilmesi mümkün değildir. Yine benzer şekilde, her medyum hoca manevi alemden bu dünyaya enerji aktarmak için farklı enerji türleri ile çalışmaya ihtiyaç duyabilir. Bir hocanın büyüden korunma muskası için okuduğu dua diğerinden tamamen farklı olabilir. Bunlar medyum hocaların bilgileri ve tecrübeleri doğrultusunda karar verecekleri şeylerdir ve bu işi bilmeyen insanlar tarafından sorgulanması imkansızdır.

En iyi korunma muskasını yaptırmak için en iyi medyum hoca ile çalışmanız gereklidir. İyi bir araştırma yaparak, korunma muskası konusunda kendini ispatlamış ve insanlara daha önce çok kez yardım etmiş bir medyumla çalışırsanız istediğiniz muskayı tam anlamıyla elde edebilirsiniz.

Medyumhocayorum.net’e gelen medyum yorum ve medyum şikayetlerini okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply