Browsing Tag

2020 medyum şikayetleri

Medyum Hoca Yorumları

Medyum Hoca Yorumları – Şikayetleri

Sizlerin yorumlarıyla sık sık güncellenecek medyum yorumları ve medyum şikayetleri sayfamıza hoşgeldiniz. Gerçek medyum hocalar yıllarını vererek pek çok farklı çalışmaya imza atmış, çok sayıda insanın zor durumdan kurtulmasını sağlamışken, bu derece önemli ve değerli bir ilmi kullanarak milletin parasının gasp edilmesi, sahtekarlar tarafından dolandırılması oldukça rahatsızlık veren bir durum.

Pek çok kişi, gerçek bir medyum hoca ile çalıştığını düşünerek, bunu umut ederek sahtekarlara her gün para kaptırmakta. Dolandırıcı medyum hocalar, her büyünün olacağını, anında etki edeceğini söyleyerek kişilerin umutlarıyla oynamakta, hem zor durumlarından faydalanmakta, hem de maddi olarak zora sokmaktadır.

Gerçek medyum hocalar, hiçbir zaman kendilerine gelen her çalışmayı kabul etmez. Bazı çalışmalarda kendilerini yetersiz görebilir veya büyünün kesin olarak tutmayacağı belliyse, bu çalışma için para talep etmez. Sahtekarların tam aksi olan bu durum, danışan kişinin yararınadır. Gerçek medyum hocalar, her zaman için paradan önce kişilerin ihtiyaç duydukları sorunun çözümüne odaklanır.

Medyum hocalarının yaptıkları işlemler, insan zihninin algılayamayacağı kadar karmaşık uygulamaları içermektedir. Bu nedenle büyü ve büyü bozma gibi uygulamalar, yalnızca işinin ehli olan ve bu öğretilere yıllarını vermiş hocalar tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Fakat günümüzde metafizik bilgisi ön plana çıkan bir medyum bulabilmek oldukça zor bir hale gelmiştir. İnsanlar doğru bir hocaya büyü veya büyü bozma işlemleri yaptırabilmek için uzun zaman boyunca araştırmalar gerçekleştirmektedirler. Büyü işlemleri, öte alem ile bu alemi bağlayan çok karmaşık bir işlem dizisidir. Yalnızca yıllardır boyunca metafizik alanında çalışmalar gerçekleştirmiş profesyoneller tarafından yapılabilmektedir. Fakat günümüzde sahte medyumluk o kadar yaygın bir hale geldi ki gerçek bir medyum bulabilmek insanların aylarını alabilmektedir. Bu durum, maddi yönden de insanları zora sokabilmektedir.

Dolandırıcıların sayısı bir hayli fazla olsa da, internetin nimetleri sayesinde artık kolayca ifşa olmakta, kimlikleri her yerde açık edilmektedir. İnsanlar, sitemiz gibi medyum yorum sayfalarında yaşadıkları deneyimleri paylaşmakta, bu deneyimler sayesinde diğer insanların dolandırılmasının önüne geçilmekte. Yine aynı şekilde, gerçek medyumlarla çalışan kişiler de kendi yaşadıklarını paylaşarak insanlara yol göstermektedir.

Siz de bu sayfada yaşadığınız deneyimleri anlatabilir, tarafsız bir biçimde istediğiniz her medyum hoca hakkında gerçek yorumlar yapabilirsiniz. Böylece diğer insanlara ışık tutabilir, dolandırılmalarının önüne geçebileceğiniz gibi, gerçek medyum hocaları önererek sorunlarının çözümüne vesile olabilirsiniz.

Medyumhocayorum.net’e gelen medyum şikayetlerini okumak ve siz de şikayet eklemek için yorum formunu kullanın. Yorum formu aşağıdadır.

61 Yorum

 • Reply Akif at

  Merhabalar, umarım kimsenin vebalini almadan başımdan geçenleri anlatabilirim. Medyum Semiha adında bir medyum ile çalıştım. Bu medyumun iyi olduğuna dair çok iyi yorumlar okumuştum Facebookta. Papaz büyüsü yaptırmak için çalıştım. Büyüyü iki haftada veririm demişti, elime geçmesi bir ayı buldu.

  Elime geçtikten sonra nasıl yapılacağını anlatmak için ekstra rehberlik ücreti istedi. 200 lira büyüyü nasıl yapacağına dair bir şeyler öğrenmek için para gönderdim… Tabi bundan önce papaz büyüsü yaptırmak için 2000 lira verdiğimi de belirtmek istiyorum.

  Dediği şekilde yaptırdığım büyüden ne bir sonuç alabildim ne etki görebildim. Telefon açıp defalarca nasıl düzelteceğimi ekstra bir şey yapıp yapamayacağımı sordum ama her seferinde mutlaka ekstra para çıkaracak bir şeyler söyledi.

  Sürekli para isteyen bir kişi. Artık medyum semiha bana gelip bedava yapıyorum çalışmayı dese bile kabul etmeyeceğim. Kendimi bu kadar kandırılmış hissetmemiştim daha önce. Kimsenin asla güvenmemesi gereken bir kişi!

 • Reply Efkan at

  Herkese iyi sabahlar dilerim. Medyum Dilek ile çalışmamızdan hiç memnun kalmadım.

  Vefk yaptırmak istiyordum beni papaz büyüsüne yönlendirdi. Dediği şekilde büyüyü yaptıktan sonra göndermesi gereken malzemeleri göndermedi. Başta konuştuğumuz zaman büyü malzemelerini bana kargoyla göndereceğini söylemişti.

  Kargoyu göndermemesine hiçbir bahanesi bile yok. Gerçekten tuhaf bir insan. Göndermeyeceğini, bu çalışmayı bu seferlik böyle yapmak istediğini söyleyip aradan çekildi.

 • Reply Esma at

  selamın aleyküm, uzun süredir iyi papaz büyüsü yapan bir medyum arıyorum, bu konuda yardımcı olabilecek kişileri bekliyorum.

  Papaz büyüsü yaptırdığım medyum halime benden 4000 lira para almış olmasına rağmen etkisi olmayan bir büyü yaptı. Söz verdiği konularda da sözünü tutmayarak beni zor durumda bıraktı. Bu kişinin yaptığı çalışmalara güven olmayacağını düşünüyorum. Tekrar para isteyip büyüyü yenileyebileceğini söylemişti ama sözüne en ufak güvenmediğim için kabul etmedim.

 • Reply Zafer at

  Sıkıntılı Medyum isa herkesi dolandırıyor! Beni de dolandırdı!

  Bu adama çalışma yaptıranlar varsa dediklerimi çok iyi anlayacaktır. Herkese aynı yöntemi yapıyor. Bir arkadaşıma da çalışma yaptırdık ona da aynı şeyi yapmıştı.
  Önce iddialı şekilde konuşup kesin etki eden bir büyü yapacağını söylüyor. İş yapma zamanına geldiğinde büyüyü yapamayacağını çünkü üstünüzde büyü olduğunu söylüyor.

  Ben büyü bozma çalışması yaptırmayı kabul etmedim. O zaman bu malzemeler boşa gittiği için iade yapamayacağım diyor. Normal çalışma için aldığı parayı geri vermiyor. Büyü bozma yaptırmak isterseniz de çalışma için yine ekstra para istiyor.

 • Reply Mete at

  MEDYUM ÖZCAN’A YAPTIRMIŞ OLDUĞUM ÇALIŞMA HİÇBİR ŞEKİLDE ETKİ GÖSTERMEDİ! ÇOK BASİT BİR İŞLEM OLMASINA RAĞMEN YAPAMADI!

  BU KİŞİNİN GERÇEKTE MEDYUM OLUP OLMADIĞI KONUSUNDAN ŞÜPHELENİYORUM! TAVIRLARI DAVRANIŞLARI ÇOK ŞÜPHE ÇEKİCİ!KENDİSİNE KARŞI DİKKATLİ OLMANIZI ÖNERİRİM YOKSA ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ!

 • Reply Can at

  Nacizane herkeze bir tavsiyem olacak büyü yaptırmayı düşünüyorsanız mutlaka işlemi yapacak olan hocayı iyi araştırın yoksa ciddi mağduriyetler yaşatıyorlar!

  Medyum Anna isimli bir medyuma araştırma yapmadan güvendim. Bu güvenim çok kötü şekilde yıkıldı! 4500 lira papaz büyüsü ödemesi yaptım. Çalışmanın güya bana bir haftada gelmesi gerekiyordu.

  Bir haftadan uzun süre geçmiş olmasına rağmen bana söylediği büyü malzemelerini göndermedi. Telefon açıp sorduğum zaman devamlı olarak farklı şeyler söyleyip beni oyalıyordu. Ben de artık aramayı kestim.

  Üstünden bir süre geçti bana telefon açıp yeni çalışma yaptırıp yaptırmak istemediğimi sordu. Resmen insanı salak yerine koyuyor. Daha yaptırdığım papaz büyüsünün malzemelerini bana göndermediniz der demez telefon yüzüme kapandı ve bu defa engelledi. Çok garip bir insan gerçekten.

 • Reply Hayri at

  Medyum Hasan’a iş yerimle alakalı bir vefk çalışması yaptırdım. Evde iki çocuğumla yaşıyorum, eşimle boşandığım için evdeki her sorumluluk bende anlayacağınız.

  Gelen vefki evde bırakmıştım bir gün unutkanlıkla. Çocuklar vefkle oynarken içini açıp bakmışlar merak edip. Eve geldiğimde ellerinden aldım baktım vefk diye aylarca medet umduğum şey boş kağıtmış.

  Allah bu Medyum Hasan gibilerini ıslah etsin. İnşallah bu gibi dolandırıcılar yiyecek bir lokma ekmek bulamaz. Bu şekilde kaç kişiyi mağdur ettiler kim bilir. Açmasaydı çocukları veya ben vefki evde unutmuş olmasaydım aylarca boş kağıttan medet umacaktım.

 • Reply Melih at

  Merhabalar,
  Daha önce Medyum Ebru’ya papaz büyüsü yaptırdım ama hiçbir şekilde istediğim etkiyi göremedim. Gönderdiği malzemelerin bazıları okuduğum kadarıyla yanlış gönderilmiş veya eksik gönderilmiş. Medyum Ebru’ya bu durumu hiçir şekilde kabul ettiremedim.

  Şimdi işi çözebilecek iyi bir medyum arıyorum. Özellikle papaz büyüsü için. Bu konuda bana yardımcı olabilecek varsa çok memnun olurum. Çalıştığınız medyumlarla ilgili tavsiyenizi bekliyorum.

 • Reply Pusat at

  Selamın aleyküm,

  Dolandırılan arkadaşlara geçmiş olsun. Çok sıkıntılı bir durum ben de bilirim. Çok kez dolandırıcılık vakasıyla karşılaştım çoğundan da paramı geri alamadım. Dürüst hoca bulmak için iyi araştırma yapmak gerekli buna katılıyorum ben de.

  Son üç aydır ilk kez gerçekten sözünün eri bir medyumla çalıştım. Çalışma elime ulaştıktan sonra etkileri de dediği sürede ortaya çıktığı için kendisini gerçekten gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliyorum.

  Medyum Ali Gürses’e yaptırdığım papaz büyüsü zor bir işlem içindi. Konuştuğumuzda bir hafta gibi bir sürede papaz büyüsünü evime göndereceğini söyledi. Çalışmayı dediği süreden erken teslim etti.

  Telefonda her aşamada destek oluyor, kafanızda soru işareti kalmıyor. En azından benim için öyle oldu. Papaz büyüsünün kargosuna kadar takip etti bir sorun çıkmaması için. Hatta gelecek kargo geciktiğinde benden önce kargo şubesini arayıp sormuş. Kargocu eleman söyledi bunu.

  Kullanımını da detaylı anlatıyor endişe etmenize gerek yok o konuda. Adım adım her şeyi tarif etti bana. Telefonu da her zaman arayabileceğimi söyledi.

  Etkilere gelirsek onu da belirteyim biraz uzun oldu kusura bakmayın lütfen. Etkilerini görmek için 1-21 gün arası sürede beklemek gerekli demişti. Ben sanırım bir haftadan itibaren ilk belirtileri görmeye başladım. Tam olarak tuttu dediğim süre 13-14 gün oldu. Bu süre değişebiliyor herkese göre unutmamalısınız onu.

  Medyum Ali Hoca’nın telefon numarası 0535 590 62 75, arayıp konuşmak isteyenler varsa buradan ulaşabilir.

 • Reply Burhan at

  SELAM ALEYKÜM
  MEDYUM MURAT İLE ÇALIŞIP MEMNUN KALAN VARMI YOKSA HERKESE AYNISINIMI YAPIYOR BU!?!!?
  VEFK YAPTIRDIM GÖNDERMİYOR SÜREKLİ BAHANE UYDURUYOR BUGÜN YARIN DİYE AYLARDIR BEKLİYORUM GELEN GİDEN YOK GERÇEKTEN NE YAPACAĞIMI BİLEMEZ HALDEYİM!!

 • Reply Eray at

  Medyum Ebru’nun papaz büyüsü resmen çöp arkadaşlar. Bu büyüden daha önce çok kez yaptırmış bir kişi olmama rağmen bu kadar kötü bir büyü yapıldığını görmemiştim.

  Malzemeler desen olması gerekenden farklı sorulara cevaplar desen baştan savma, sanki zorla yapıyor gibi bir hali var, bir sürü para ödemiş olmama rağmen karşılığında böylesine muamele görmek hiç hoş değil.

 • Reply Kerime at

  Hayırlı sabahlar,

  Medyum Kağan’a ayırma büyüsü yaptırdım ama keşke ayırma büyüsü diyebilsem yaptığı çalışmaya! Parasını verip büyü yapılıyormuş gibi bir tiyatro izledim resmen.

  Sürekli olarak telefonda büyüyü yapıyorum, enerjiler uygun değil gibi laflar etti. İşlemi yaptırmadan önce defalarca sormuştum ne kadar sürede etki eder, ne zaman tamamlanır diye her defasında bana kısa sürede tamamlıyorum diyerek umut verdi…

  En sonunda artık saçmalıklarına kendi de gülmeye başladı. Ben hala umutla telefon açıp hocam büyü ne oldu diye sorduğumda bana “enerjiler uygun değil” dedi, “ne zaman müsait olurlarmış” diye sordum gülmeye başladı, yaptığınız ayıp dedim telefonu yüzüme kapattı.

  O kadar profesyonel bir hal almış ki artık dolandırıcılar hayret ediyorum! Zor durumda olan insanlara karşı çok sıkıntı yaratabiliyor bu tipler. Medyum Kağan’dan özellikle uzak durmanızı öneriyorum.

 • Reply Esin at

  merhabalar ismimi vermek istemiyorum genç yaştayım çocuğum olmuyor bununla ilgili çalışma yaptırmak için medyum emel le telefonda görüşmüştüm parasını ödeyip vefk yaptırdım şifa vefki diye geçiyordu çocuğun olmasını sağlar kesin dedi etkisi görülmedi tekrar arayıp sordum bana yanlış vefk yapıldığını yeniden yapmak için tekrar para göndermem gerektiğini söyledi elimde olmadığını söylediğimde telefonu yüzüme kapattı biraz para denkleştirip aradım tekrar ama numaramı engellemiş allaha şükür bu sayede ikinci kez dolandırılmaktan kurtuldum herkese aynısını yapıyormuş sahte medyum

 • Reply Bedir at

  İyi sabahlar dilerim.

  Medyum hoca arayanlara isim vererek öneride bulunamayacağım ama eğer Medyum Ramazan ile çalışmayı düşünüyorsanız kesinlikle bu kişiden uzak durmanızı tavsiye edebilirim.

  Çok iyi bir medyumum diye etrafta caka sattığına sakın inanmayın iyi bir medyum olduğu falan yok. Sahtekarın teki.

  Bu dolandırıcıya papaz büyüsü yaptırmak için telefon açmıştım normalde çok ilgili davrandı dedim tamamdır, bu gerçekten işinin ehli bir adama benziyor.

  Tabi her şey parayı alana kadarmış. Telefonu anında yüzüme kapattı ve numaramı engelledi. Ben başta anlam veremedim çünkü bu şekilde bir insanın aniden değişebileceğini hiç tahmin etmiyordum. Allah ıslah etsin, ne diyelim. Çalışmayı düşünenler varsa uzak dursun, kesinlikle bulaşmayın.

 • Reply Aslan at

  Medyum Mahmut ve şebekesi dolandırıcılık yapıyorlar.
  Medyum Mahmut denen herif aslında tek başına çalışmıyor çok dikkatli olmanız gerekli. Medyum Aydın ile aynı kişiler.
  Büyü işlemi yaptırmak isterken sürekli numaraları değişince biraz araştırma yapmak istedim gördüğüm kadarıyla herkese aynı şeyi yapıyorlarmış. Sürekli numara değiştirip insanları yeniden kandırıyorlar.
  Eğer başınıza bir iş gelsin istemiyorsanız, binlerce lira paranızı çöpe atmak istemiyorsanız bu ikiliden kesinlikle uzak durmanız gerekiyor.

 • Reply Reşat at

  Medyum Ali Gürses’in papaz büyüsünden çok memnun kaldım! Soranlar olmuş herkese tavsiye ediyorum! Çok iyi bir medyum hoca!

  Bu papaz büyüsü işi karmaşık bir çalışma herkes yapamıyor biliyorsunuzdur. Medyum Ali Gürses bir haftada teslim etti zor bir işlem olmasına rağmen kısa sürede geldiği için çok memnun kaldım.

  Diğer medyumlar gibi ulaşmak için dağları delmenize gerek kalmıyor tek seferde telefona çıkıyor asistanlarıyla uğraştırmıyor yani yaptığı işin arkasında duran biri.

  Zaten belli Facebook sayfasında 50bin beğeni var herkes hakkında iyi şeyler yazmış.
  Memurlar.nette haberler.comda gazetesinde röportajı var

  https://www.haberler.com/guncel/gizli-ilimler-uzmani-ali-gurses-sorulari-yanitladi-15852882-haberi/
  https://www.memurlar.net/haber/1038937/ali-gurses-hoca-merak-edilenleri-yanitladi.html

  Macera aramanızı önermem Medyum Ali Hoca işinizi çözer vakit kaybetmenize gerek yok.

 • Reply Çetin at

  MEDYUM EMRE YURTDIŞINDA OLMAMI FIRSAT BİLEREK DOLANDIRICILIK YAPIYOR! SAHTE KARGO NUMARALARI VEREREK SANKİ GÖNDERMİŞ GİBİ GÖRÜNÜP KARGOLARI GÖNDERMİYOR! VEFK YAPTIRMAK İÇİN İKİ AYDIR PEŞİNDEN KOŞUYORUM AMA EN UFAK BİR FAYDA GÖREMEDİM ÇALIŞMASINDAN ALLAH KAHRETSİN GİDEN PARALARIM HARAM OLSUN! DİYACEK BAŞKA SÖZÜM YOK!

 • Reply Cemre at

  Doğru medyumu seçmek cidden bazen çok zor oluyormuş. Özellikle papaz büyüsü gibi çalışmalarda işinin ehlini bulana kadar defalarca dolandırılıyorsunuz.

  Ben hala iyi bir medyum arıyorum ama bulamadım. Söylenen bazı isimler var konuşacağım onlarla nasıl çalışabileceğime dair ama öncesinde diğer insanların sıkıntı yaşamaması için başımdan gelen dolandırıcılık olayını anlatmam gerekiyor.

  Medyum Şehzade isimli bir medyumla çalıştım papaz büyüsü için. Bu dolandırıcı çok profesyonel çalışıyor. Sanki hiç dolandırıcı değilmiş gibi davranıyor. Böyle olunca inanıyorsunuz hemen.

  Ben 4000 lira kadar para gönderdim. Papaz büyüsü zor olduğu için 4000 lira istediğini söyledi. Ben de dürüstlüğü var en azından diye düşünerek tamam dedim parasını eksiksiz tek seferde gönderdim. Keşke biraz araştırsaymışım veya göndermeden önce işlemi talep etseymişim diye çok pişmanım.

  Telefonda başta bana malzemeleri göndereceğini ve bu şekilde büyü yapılacağını söylemişti. Malzemeleri aylar boyunca bekledim ama gelen giden olmadı.

  Telefonda defalarca konuştuk her seferinde hazır bir bahanesi vardı. Resmen insanla dalga geçer şekilde davranıyor. Beklerken kanser olursunuz çalışmayın sakın.

 • Reply Berkay at

  iyi medyum bilenler varsa lutfen benimle iletisime gecsin medyum ramazana buyu yaptirdim yaptirdigim buyu tutmadi yardimci olmuyor baska medyum ariyorum calisabilecegim yardim lutfen

 • Reply Mert at

  Hayırlı günler yaklaşık 5 aydır işsizim, artık işsizlik canıma tak etti. Son zamanlarda çıkan aksilikler nedeniyle iş bulmam çok daha zor oldu, bunun üzerine elimdeki son birikmişi kullanıp Medyum Salih’e vefk yaptırdım yaptırdığım vefk bereket için olacaktı normalde bana para kazandıracak bir işe girmem gerekiyordu ama aylar boyunca beklemiş olmama rağmen hiçbir sonuç alamadım paramın karşılığını alamayınca telefon açtım konuştum cevap vermedi, hakkımı helal etmiyorum bu dolandırıcıya!

 • Reply Ekrem at

  Aşk büyüsü ile alakalı çalışılabilecek doğru dürüst bir medyum arıyorum. Daha önce Medyum Muhabbet’e aşk vefki yaptırmıştım.

  Yaptırdığım vefkin parasını eksiksiz göndermiş olmama rağmen sürekli para eksik diyerek beni yalancı konumuna soktu. Bu şekilde davranması gerçek bir medyuma yakışmıyor.

  Aramızdaki para anlaşmazlığı yüzünden vefkimi göndermeyeceğini, gönderdiğim parayı da iade etmeyeceğini söyledi. Normalde zor sinirlenen bir insanım ama bu yaptığı üzerine çok sinirlendim, her türlü belgem olmasına rağmen beni yalancı yerine koyması çok zoruma gitti…

 • Reply Kazıme at

  Hayırlı günler dilerim.
  Medyum Ali Gürses’e papaz büyüsü yaptırdım, bir hafta içerisinde çok net sonuç verdi. Hayatımı değiştirecek işlem oldu diyebilirim.
  Şu anki eşim büyüyü yaptırmaya karar verdiğim zaman sevgilimdi, ailelerimizden iki taraf da evlenmemizi istemiyordu. Nereden buldum Medyum Ali Hoca’yı hatırlamıyorum ama internette gördüm muhtemelen.
  Durumu anlattım, bana sorular sordu kişiler hakkında en sonunda papaz büyüsü ile çözülebilir bir durum olduğunu söyledi, bir haftada gönderebileceğini söyledi.
  Etkileri çok değişik bir büyü aile büyükleri başta istemiyordu dedeler çok soğuk bakıyordu birden bire birkaç gün içinde tepkileri değişmeye başladı sanki sihirli bir değnek dokunmuş gibi gençler istiyorsa evlensinler demeye başladılar bunun üzerine diğer kişilerin düşünceleri de değişmeye başladı.
  Şu an sanki herkes en baştan istemiş gibi davranıyor biz istememezlik etmedik moduna girdiler. Çok ilginç ve etkili bir büyü, hiç böyle bir şeyin başıma geleceğini tahmin etmiyordum. medyumali.com sitesinin adresi bakmak isterseniz göz atın.

 • Reply Tufan at

  İYİ GÜNLER DİLERİM
  MEDYUM HAFİZE TARAFINDAN YAPILAN VEFK ÖDEMİŞ OLDUĞUM 5000 LİRAYA VE ÜZERİNDEN GEÇEN ÜÇ AYA RAĞMEN HALA GÖNDERİLMEDİ! EĞER MEDYUM HAFİZE İLE ÇALIŞMAYI DÜŞÜNÜYORSANIZ ŞİMDİDEN BAŞKA BİR MEDYUM HOCA ARAŞTIRMANIZI TAVSİYE EDERİM!

 • Reply Hızır at

  Medyum Aydın isimli dolandırıcı vefk diye boş kağıt yolluyor. Bu kişiye güvenip çalışma yaptırırsanız paranız çöpe gider. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Lütfen bu dolandırıcıya karşı dikkatli olun.

  Telefonda çok iyi davranıyor, paraları aldıktan sonra hiç beklenmedik bir insana dönüşüyor. Vefki gönderdiğinde boş olduğunu anlayınca aradım bana hiçbir şey deme gereği bile duymadı numaramı engelledi geçti.

 • Reply Ateş at

  Dün gece artık canıma tak eden bir olayı anlatmak istiyorum! Bu Medyum Harun adıyla piyasada dolaşan bir doladırıcı. Devamlı olarak numara değiştirmesi şüphe çekiyor zaten ama yaptığı şeyler insanı gerçekten delirtiyor!
  Papaz büyüsü malzeme ile yapılan büyüdür herkes bilir bunu göndermesi gereken şeyler olmasa hiçbir anlama gelmez bu dolandırıcının bundan haberi yok!
  Dün gece tekrar mesaj attım neden böyle yaptığını ve çalışmayı göndermezse hakkında yorum yapacağımı söyledim bana ne yaparsan yap dedi!
  Bu şekilde davranılmaz gerçekten insanın zoruna gidiyor! Uzak duramnızı öneririm!!!!!!

 • Reply Selim at

  medyum turan numarasini bilenler yazabilirmi?! parasini odedigim calismayi gondermedi hala!!! buna ragmen numarasini degistirmis suphelenmem gereklimi?!

 • Reply Derman at

  Medyum Turan beni de dolandırdı. Hep numara değiştiriyor zaten alışsanız iyi olur. Çalışan arkadaşlar varsa en fazla 15 günde bir başka numaralar aramaya başlayacaksınız

  İşlemlerden sonuç almayı beklemeyin. Ben iki farklı papaz büyüsü çalışması yaptırdım, ikisini de göndermediği için ortada kalmış oldum. Her defasında yeni telefonunu araştırıp öğrenmesem haber alamayacaktım bana da aynı telefon değiştirme numarasını çekecekti.

  Bu herif artık bu işi resmen meslek haline getirmiş, dolandırıcılıkla para kazanıyor. Medyum falan değil, çok dikkatli olun.

 • Reply Ertan at

  Hayırlı sabahlar,
  Medyum Emel’e ailevi mevzular için bağlama büyüsü yaptırdım. Bağlama etkisi papaz büyüsü ile daha iyi olur dediği için papaz büyüsü ile çalışmaya karar verdik. Bunun için bir sürü para ödemiş olmama rağmen papaz büyüsü elime ulaşmadı.
  Telefon açıp sorduğum zaman büyünün uzaktan yapılırken böyle şeyler olabileceğini, göndermesi gerekmediğini ve yine kesin tutacağını söyledi.
  Benim bildiğim papaz büyüsü ile bu medyumun söylediği çok farklıydı, kendisine de söyledim bunu en kibar dille. Çok nezaketli davrandım inanın. Bana hakaret etmeye başladı, cahil vb. hakaretlerde bulundu yüzüme kapattı. Ben yine de mahçup olmamak adına iki ay kadar bekledim belki etki eder diye ama etkisi de olmadı. Bu kişiyle çalışmayı planlayalanlar varsa uzak dursunlar.

 • Reply Adem at

  Vefk ile alakalı çalışacağınız bir iş varsa ne yaparsanız yapın ama Medyum Harun’dan uzak durun.
  Telefonlara çıkmaz, gönderdiği vefkin arkasında durmaz, bir dediği başka dediğini tutmuyor.
  Vefkin etkilerine başta sadece bir haftada sonuç verecek şekilde hazırlarım demişti. Bu dediğine güvendiğim için bir hafta bekledim, hatta iki hafta bekledim etki göremedim.
  Tekrar telefon açıp ne zaman etki edecek dediğimde bir ayı bulur dedi. Üçüncü kez aradığımda üç ayda kesin sonuç dedi.
  Nabza göre şerbet veriyor tutmayacağını etki etmeyeceğini o da biliyor ama işte ne kadar oyalarsam diye düşünüp devamlı yeni bahaneler buluyor işle alakalı.

 • Reply Cemil at

  Selamun Aleyküm,

  Medyum Ali Gürses’in yaptığı vefk çalışmasından fazlasıyla memnun kaldım. Bu çalışmayı yaptırmayı düşünenler için yaşadıklarımı anlatmak istiyorum.

  Telefonda konuştuğumuz zaman bir hafta gibi sürede vefki teslim edeceğini söylemişti. Bu süreyi geçirmeden hiçbir sorun yaşamadan vefkimi teslim aldım. Benden kaynaklı sıkıntılar nedeniyle kargo elime bir türlü ulaşmadı, onunla ilgili bile çok iyi davrandı.

  Vefkin etkisi 1-40 gün arasında görülüyormuş. Neden böyle olduğunu detaylı şekilde anlattı. Herkesin enerjisi farklı olduğu için herkeste ayrı zamanlarda etki görüleceğini söyledi. Ben de aklıma olan soruları Medyum Ali Hoca’ya sorup yanıtlarını aldıktan sonra gayet mantıklı olduğuna karar verdim. Çalışmayı yaptırmak istediğimi söyledim.

  Vefkin etkisini görmek için 20 gün gibi bir süre geçmesi gerekti. Nasıl kullanılacağını bilmediğim bir çalışmaydı, medyum ali hoca her şeyi tam olarak anlattı, sorularıma cevap verdi.

  İnşallah bu çalışmalar ile sıkıntısı olanlar dertlerine derman bulur. Ben yapılan işlemden çok memnun oldum. Çalışmak isteyen arkadaşlar medyum ali hocaya kendi internet sitesi üzerinden ulaşabilirler. medyumali.com hocanın internet sitesi.

 • Reply Talip at

  MEDYUM HAVAS DOLANDIRICIDIR! YAPTIĞI İŞLEMLERE DAİR SÖYLEDİKLERİ SÜREKLİ DEĞİŞİYOR GÖNDERMESİ GEREKEN KARGOLARI GÖNDERDİĞİNİ SÖYLEYİP İNSANI OYALIYOR VE GÖNDERMİYOR! DOLANDIRILMAK İSTEYENLER BU KİŞİYLE ÇALIŞSIN!

 • Reply Cem at

  Merhabalar,
  Medyum Anna’nın papaz büyüsünden hiç memnun kalmadım. Büyü için söylediklerini yapmama rağmen etki görülmedi. Bana kesin olarak etki göreceğimi söylemişti.

  Etki elde edemeyince tekrar telefon açıp durumla ilgili ne yapabileceğimi sordum. Ekstra malzemeler gönderebileceğini söyledi, bunu da kabul ederek ek ödemesini yaptım.

  Gönderdiği malzemeleri kullandım yine herhangi bir etki görülmedi. Tekrar aradığımda daha fazla yapabilecek bir şey yok, istersen tekrar büyü yaparım aynı paraya dedi.

  Papaz büyüsü normalde çok etkili bir çalışma ama medyum Anna ya bu işi beceremiyor ya da dolandırıcılık yapıyor.

 • Reply Adem at

  Selam aleyküm, papaz büyüsü yaptıracağım bana iyi bir hoca önerebilecek var mı?

  Daha önce Medyum Hafize’ye bu büyüyü yaptırdım, istediğim sonucu alamadım. İşinin ehli bir medyum varsa kaç para olursa olsun hiç önemli değil, işe yarayacak olan çalışma olsun yaptıracağım.

 • Reply Sümer at

  Papaz büyüsü ile ilgili Türkiye’deki en iyi medyumlardan biri Medyum Ali Gürses. Çok kişi tavsiye etmiş ama yine de ben soran arkadaşlar için yaşadıklarımı yazmak istiyorum.

  Yurtdışında yaşıyorum, burada büyü yapabilen bir medyum bulmak çok zor, o yüzden Türkiye’den bir medyum ile çalışmaya karar verdim. Yaptığım araştırmada en iyi medyumun Medyum Ali Hoca olduğunu düşündüm, hiç de pişman olmadım yaptığımız işten.

  Yurtdışında olduğum için kargolama olayı biraz zahmetli oldu bazı benden kaynaklanan sebeplerden dolayı. Kargoyu sorunsuz şekilde yapmış. Her şey istediğim gibi geldi, sapasağlamdı tüm malzemeler.

  Etki süresi sanırım en hızlı çalışmalardan biri papaz büyüsü. Bende sadece bir haftada sonuç verdi. Herkeste aynı sürede sonuç veremeyebilir tabi ama hızlı etki ettiği kesin.

  0535 590 62 75 Ali beyin telefonu

 • Reply Sinan at

  slm acaba medyum muhabbet ile calisip memnun kalan varmi… ben hic memnun kalmadim vefk yaptirmistim ask amaciyla yapilan calismadan bu calismayi ya asistanlarina yaptirdi yada gercekten medyum hoca degil…

 • Reply Fikret at

  Merhabalar arkadaşlar,
  Medyum Emre’ye papaz büyüsü yaptırmayı düşünüyorsanız uzak durmanızı öneririm.
  Papaz büyüsü bildiğiniz gibi kolay yapılabilen bir şey değil, usta bilir medyum gerekiyor, Medyum Emre kendisinin usta olduğunu söylüyor, iyi çalışma yaparım diyor ve bir şekilde sizi ikna ediyor.
  Ben bu büyü çalışması için 3500 lira ödedim. Başkalarından daha fazla aldığı da olmuş araştırdığım kadarıyla. Herkesten koparabildiği kadar para koparıyor.
  Çalışmanın etkisinin olup olmadığını bilemiyorum bile çünkü gerçekten göndermedi. Malzemeleri göndermeden bana büyüyü yaptığını söyleyip dalga geçer gibi davrandı.

 • Reply Derya at

  Medyum Muhabbet sadece bana mı böyle davranıyor yoksa herkese mi yapıyor bilmiyorum ama bu şekilde bir durumla karşılaşmak ağırıma gitmeye başladığı için artık buraya şikayet yazmak durumundayım.

  Bu hocaya yaptırdığım vefk elime bir türlü geçmedi. Söylediğine göre devamlı olarak bugün yarın sözleriyle oyalanıyoruz. Mesela iki ay önce dediğine göre bugün kesin olarak elime geçmiş olması gerekiyordu ama tabi yine gelen giden olmadı.

  Telefon açtığım zaman bana davranışları çok tuhaf. Sürekli olarak yalan söylüyor ve söylediği yalanları da unutuyor. Vefk hazır dedikten iki gün sonra hazır değil demişti, ertesi gün kargoya geçen hafta verildi demişti. Bu tarz oyalama amaçlı yalanlar söylüyor.

  Uzun süredir gelmesi için uğraşıyorum ama parasını ödediğim çalışmayı alamıyorum.

 • Reply Mahir at

  Selam arkadaşlar,

  Çok zor durumdayım, ailevi bir sıkıntımdan dolayı acilen medyum hoca bulmam gerekiyor. Daha önce Medyum Kağan ile çalıştım ama çalışmayı göndermedi dolandırıcı. Şimdi çalışabileceğim güvenilir bir medyum arıyorum. Daha fazla kandırılmayı kaldırabilecek bir bütçem yok lütfen çalışıp güvendiğiniz bir medyum tavsiye edin.

 • Reply Tuna at

  Selamın Aleyküm, Medyum Ali Gürses’e papaz büyüsü yaptırdım. Daha önceden vefk yaptırmış çok memnun kalmıştım, o yüzden bu çalışmayı yaptırmaya karar verdim.

  Papaz büyüsünün daha hızlı etki ettiği biliniyor. Ben de bu yüzden bu büyüyü yaptırmayı seçmiştim. Hangi iş için olduğunu söylemek istemiyorum ama çoğu medyumun yapamayacağı zor bir çalışmaydı bunu söyleyebilirim.

  Medyum Ali Hoca çalışmanın her anında çok yardımcı oldu. En ufak bir sorunumda bile arayabileceğimi söyleyerek yardım etti. Papaz büyüsü elime ulaştığı anda da nasıl kullanacağımı detaylarıyla anlattığı için gönül rahatlığıyla yapabildim çalışmayı hata olacak diye düşünmeme gerek kalmadan.

 • Reply Zeynel at

  MEDYUM ŞEHZADE DOLANDIRICISI YİNE NUMARASINI DEĞİŞTİRDİ! AYLARDIR SÜREKLİ YENİ NUMARASINI ALMAK İÇİN SAĞDA SOLDA SORUŞTURUYORUM BULUYORUM BİR HAFTA SONRA YENİDEN DEĞİŞTİRİYOR! PARASINI GÖNDERDİĞİM VEFKİ ALAMIYORUM RESMEN SİNİRLERİM TEPEMDE ÇALIŞMAYIN BU DOLANDIRICIYLA ALLAHA HAVALE ETTİM HARAM OLSUN HAKKIM İNŞALLAH YİYECEK EKMEĞE MUHTAÇ KALIR DOLANDIRICI

 • Reply Zehra at

  S.a, Hollan’da için iyi medyum bilen varsa cevap bekliyorum öncelikle, aşk büyüsü yaptıracağım biraz acele işim var o yüzden hızlı tutsun istiyorum.

  Medyum Kenan’la çalıştım daha önce yurtdışına iş yapacağına güvenerek yaptığı büyü tutmadı, telafi için çalışma da yapmadı. Başta verdiği vaatleri yerine getirmedi…

 • Reply Akif at

  Arkadaşlar size medyum önermeyi isterdim ama maalesef önerebileceğim hiç kimse yok. Etraf resmen dolandırıcı kaynıyor. Medyum Kadriye dolandırıcısı da beni buldu.

  Bu şarlatana papaz büyüsü yaptırdım, telefonda malzemeleri kargo ile göndereceğini söylemişti göndermedi. İki hafta geçti göndereceğim dediği süreni üstünde ama tek bir parça malzeme bile gelmedi.

  Arayıp sormaya kalktığınızda hakaretler ederek ile karşılaşıyorsunuz. Üstü kapalı şekilde gurur kırıcı laflar ediyor. Çalışmanızı önermiyorum bu dolandırıcı ile.

 • Reply Ertan at

  İyi akşamlar,

  Dolandırılan arkadaşlara geçmiş olsun. Dertlilere de inşallah yüce Rabbim bir an önce şifa olacaktır.

  Medyum Ali Gürses hakkında yorum yazmak istiyorum. Bu medyum ile papaz büyüsü için çalıştık. Kendisini bir haber sitesinde çıkan haberi sayesinde bulmuştum. Bu alanda böyle haberlere çıkabilen medyumlar çok az olduğu için işinin ehlidir diye düşündüm hiç yanılmamışım.

  Büyü için gereken malzemeleri bir hafta gibi kısa sürede bana gönderdi. Kargo geldiğinde eve dönebildiğim süre akşam saatleriydi, akşam olmasına rağmen telefon açtım sordum ne yapmam gerektiğine dair.

  Telefonda çok ilgili ve her konuda yardımcı oluyor. Bu sayede sıkıntı yaşadığınız zaman kolayca çözüm bulabiliyorsunuz. Büyüyü nasıl yapacağımı da detaylarıyla anlattığı için hiç zorlanmadım.

  Çok dolandırıcı var piyasada, bu kadar dolandırıcı arasından işini iyi yapan medyumları herkese yaymamız lazım. Sahtekarlar sadece çalışma yaptıracakları dolandırmıyor mesleğin adını da lekeliyor.

 • Reply Uyum at

  MEDYUM BAHAR TELEFONLARIMA CEVAP VERMİYOR LÜTFEN BU KADINLA ÇALIŞMAYIN! BİR AY OLDU VEFK YAPTIRALI PARA GÖNDERDİM GÖNDERELİ BİR KEZ BİLE KONUŞAMADIK NE TELEFON NE MESAJ HİÇBİŞEYE CEVAP VERMİYOR!

 • Reply Hami at

  slm medyum mehmet ask buyusu ıcın calıstım tutmadı buyu tekrar yaptırdım ondada tutmadı toplam 7000 lıra para gonderdım herdefasında madur edıldım

 • Reply Merve at

  Günaydın,
  Medyum Şenol’a güvenmeyin. Büyü yaptırmak istediğimi söyleyip telefon açtım, telefonda her türlü büyüyü yaparım diyerek standart olarak 5000 lira ücret aldığını söyledi. Bu lafına güvenerek 5000 lirasını hiç ikiletmeden gönderdim.

  Meduym Şenol’a söylediğim çalışmayı duyduğunad papaz büyüsü yapamıyorum dedi telefonu kapattı ve engelledi. Hiç böyle bir tepki beklemiyordum. En azından paramı geri verir diye düşündüm ama onu da vermedi. Yeni telefonlardan arıyorum, o numaralardan sesimi duyduğu anda yeniden engelliyor.

 • Reply Didem at

  medyum erpah isimli kisi sadece lafta medyumdur dikkat ediniz!! kendisine buyu ile ilgili soru sordugunuz zaman hicbir zaman duzgun cevapvermiyor! dolandricilik yapiyor!! bir suru para almis olmasina ragmen hicbi sekilde etkili buyu yapmiyor muhtemelen nasil yapildigini bile bilmiyodur dolandirici!!!!

 • Reply Mehmet at

  Hayırlı geceler.
  Medyum Ali Gürses’e yaptırmış olduğum büyü çalışması bugün itibariyle istediğim sonucu kesin olarak verdi. 05355906275 numarası bu buradan ulaşmıştım kendisine. Bu nedenle buradan mağdur edilen insanlara yardım etmek amacıyla yaşadıklarımı yazmak istiyorum.

  Yaptırdığım büyü çalışması papaz büyüsüdüydü. Büyüyü ne amaçla istediğimi söylemeyemeceğim çünkü özel bir çalışmaydı. Bana geliş süresi bir haftayı buldu. Söylediği sürede geldi.

  Büyü geldikten sonra gelen malzemelerle bir şeyler yapmanız gerekiyor. Bunun nasıl yapılacağını da medyum hoca anlatıyor size. Medyum Ali Hoca bu aşamada her soruma cevap verdi, tam yapmayı başardım büyüyü.

  İstediğim etkiyi de gördükten sonra teşekkür için telefon açtım kendisine. Papaz büyüsü konusunda işinin ehli olduğunu ispatladı, bu yüzden kimsenin hakkına girmeden gönül rahatlığıyla herkese kendisini tavsiye edebiliyorum.

 • Reply Tosun at

  MEDYUM KADİR’E PARA KAPTIRMAYIN! 2000 LİRAMI ALDI BİR SÜREÜ PARA ÖDEMİŞ OLMAMA RAĞMEN BANA EN UFAK KONUDA YARDIMCI OLMADI! BÜYÜ TAMAM ETKİSİNİ BEKLE DEDİKTEN SONRA CEVAP BİLE VERMEDİ! AYLAR GEÇTİ GÜYA BİR HAFTADA TUTACAK BÜYÜYDÜ AYLARDIR BEKLEMEME RAĞMEN BÜYÜYLE ALAKALI BİR GELİŞME OLMADI! DOLANDIRICIYA GÖNDERMİŞ OLDUĞUM PARALARA YANIYORUM! İNŞALLAH BAŞKA KİMSENİN BAŞINA BÖYLE BİR DURUM GELMEZ!

 • Reply Yüksel at

  Selam herkese, yurtdışında yaşıyorum burada büyü yapabileceğini söyleyen kesin tutar büyüleri denilen medyum anna diye biriyle çalışma yaptım ama vefk göndermesi gerekirken bana gelen kutudan iki üç parça bitki çıktı arayıp sorduğumda bu bitkiler daha iyi etki eden büyü bitkileri bunları kullan dedi halbuki ben vefk istiyordum bu şekilde mağdur edildim hatasını hiçbi şekilde düzeltmedi o bitkileri nasıl kullanacağımı bile bilmiyorum telefon açtığımda artık cevap vermiyor utancından mı başka bişeyden mi bilmiyorum ama… özellikle yurtdışında yaşadığım için böyle yaptığını düşnüüyorum aynı yerde yaşıyor olsaydık böyle kolay rahat dolandıramazdı muhtemelen yurtdışında yaşayan arkadaşların daha dikkatli olmasını öneririm bu kişiye karşı

 • Reply Elif at

  Vallhi bende Olcay isminde bir Hoca Ta işlem yaptirdim kendisi para üstüne para isteti tam 3000 tlmi aldi hep yok daha derine inmem lazim yok para gönder diyor kendisi tam bir dolandirici inanmayin sakin

 • Reply isimsiz at

  Merhaba arkadaslar Hollandadan yazmaktayim kayinvalidem tarafindan esim ile iliskilerimiz cok kotu bir haldeydi fakat Turkiyeden bir akrabam sayesinde Ali Gurses hocayi tanidim ve ulastim. Buraya kadar ozenli sekilde hazirlanmis calismayi ekspres kargo ile yolladi ve talimatlarimi iletti sonrasindada surekli yanimda oldu. Yuvam tekrardan eski mutlu ve neseli gunlerine dondu, Allah Razi olsun kendisinden. Telefon cok yazdigi icin biz genelde mailden iletisim kurduk medyumalibey@gmail.com mail adresi gecenin 3undi bile cevapladigi zamanlar oldu ne kadar tesekkur etsem az.

 • Reply uğur at

  merhaba herkese işlem için ordo medyum diye birisi tam dolandırıcıdır. bilginiz olsun

 • Reply Ebru at

  medyum cumhur hoca dolandırıcıdır parayı aldı işlemi tutmadı ve engelledi beni yani ben yandım siz yanmayın. Allah biliyor ya o parayı nasıl toplayıp yolladım.. lütfen kimsenin günahına girmeyin gerçekten çalışmayan kişiler yalan yorum yapmasın. kime güvenip gğvenmeyeveğimizi bilelim.

 • Reply Tayfun at

  TENA HOCA DOLANDIRICIDIR kendini hıristiyan hoca olarak tanıtıyor TENA olarak biliniyor, kendi wep siteside var yorum yapanlar hep kendi tanıdıkları sitesinde olumsuz tek bir yorum yoktur, ama tam bir sahtekardır parayı kargo ile göndertiyor parayı aldıktan sonra engelliyor ve farklı numaralardan Aradım onlarida engelledi TENA hoca dolandırıcıdır ben yandım siz yanmayın

 • Reply CEMİL at

  MEDYUM MURAT DOLANDIRICIDIR DİKKATLİ OLUNUZ! 2500 LİRALIK ALTIN BOZDURUP PARASINI YOLLADIM, EVİMDE KÖTÜ ENERJİLER OLDUĞUNU SÖYLEDİ ALTINLARDAN KAYNAKLI MUTLAKA BOZDUR DEDİ, İNANDIRDI PARAYI GERİ GÖNDERECEKTİ VEFKLE BİRLİKTE AMA KAYIPLARA KARIŞTI HAKKIM HARAM OLSUN

 • Reply Yaşar at

  ask acisi cekerken bi de parami kaptirmanin acisini cekiyorum lanet olsun boyle hayata ya artik isyan ettim gercekten ask buyusu diye bir suru para kaptirdim medyum duyguya
  bana telefonda kendisinin de ask buyusu yaparak evlendiini ve cok mutlu oldugunu anlatti kendime bu buyuyu yaptim esimle boyle evlendik zor durumdu kimse beklemiyodu falan diye anlatti umutlandirdi defalarca sordum olmazsa yikilirim abla dedim yok canim kesin olur diye basladi lanet olsun ya hepsi yalanmis para icinmis bu kadarda olmaz

 • Reply Şefik at

  Medyum Mete’ye ikna vefki yaptırdım ama vefkin yerine aylardır yeller esiyor 😀 Kaç defa telefon açıp vefkin durumunu sordum, bugün yarın diye diye bir buçuk ay bekletti.
  Hadi ben razıyım iki ay da olsa üç ay da olsa göndersin yeter diyerek sabırla bekledim ama en sonunda ne oldu dersiniz? Vefk ile ilgili sorduğum soruya “sen beni karıştırıyorsun kardeşim ben vefk yapmıyorum” şeklinde cevap verdi.
  İnsanın aklıyla dalga geçiyor, ben ne diye para gönderdim o zaman sana dediğimde tanımıyorum seni dedi. Şimdi biri böyle dedikten sonra ne yapabilirsiniz? Ben bir şey yapamadım kapattım Allah’a havale ettim. Para verip üstüne dalga geçilmesini istiyorsanız kesinlikle önereceğim ilk medyum Medyum Mete olur.

 • Reply Merve at

  Bu siteden bir arkadaşın tavsiyesi ile çalışmaya başladığımız ali hocadan allah razı olsun burada da belirtmek istiyorum başka sıkıntısı ve derdi olan kardeşlerime yardımcı olabilir diye düşünüyorum
  Öncelikle kendisine yaptırdığım çalışmanın vefk olduğunu belirtmek isterim, büyü yaptırmadım o yüzden büyüyle ilgili merak eden varsa o konuda bir yorum yapamayacağım.
  Vefki yaptırma amacım kötü giden işlerimin düzelmesiydi. Vefki yaptırdıktan sonra iş yerimde masamın yanındaki çekmeceye yerleştirdim. Para olaylarına çok fazla girmek istemiyorum, herkesin kazancı kendine ama o aya kadar zarar ederken vefk geldikten sonra işlerim açılmaya başladı. Hatta şu an yeni bir şube açmak gibi planlarımız bile var.
  Yapılan çalışmadan çok memnun kaldım, Allah kimseyi böylesi bir şeye muhtaç etmesin, herkesin inşallah işi gücü yolunda gider ama ihtiyacı olan da hiç çekinmeden Ali hoca ile çalışabilir.
  Vefk konusunu çok fazla anlamıyorum ama yaptırdığım işlemle ilgili sorusu olanlar varsa yanıtlayabilirim.

 • Reply mete at

  telefonu nedir ali beyin ali gürses bu arada demi

  • Reply Merve at

   05355906275
   Evet Ali Gürses

  Leave a Reply