Medyum Hoca Yorumları

Medyum Mustafa

Bu dünyaya ait olan konularda bile yaptığımız gibi manevi alemlerde de her türlü işi ehline bırakmak çok önemlidir. İster Medyum Mustafa ile çalışın ister başka bir medyum hakkında araştırma yapın, en basit manevi çalışmada bile mutlaka iş ehline bırakılmak zorundadır. Dünyada hasta olduğunuzda kendi kendinizi tedavi etmeye çalışmıyor ve bir doktora gidiyorken manevi alemlerle alakalı konularda da eğitim almış medyum hocalar ile çalışmak gereklidir.

Eğitimini almış ve kendini kanıtlamış olan medyum hocalar bağlama büyüsü gibi zorlu büyülerin bile üstesinden gelir. Her türlü çalışmada gaybi alemlerin sonsuz enerjisini kullanabilen bu medyum hocalar yeri geldiği zaman hayatınızı baştan aşağı değiştirebilecek kadar özel çalışmalar da gerçekleştirebilir. Burada medyum hocaya düşen sorumluluk büyük olsa da çalışacağınız hocayı doğru belirlemek de sizin yapmanız gereken en önemli şeydir. Örneğin, Medyum Mustafa hakkında şikayetleri okumanız, Medyum Mustafa güvenilir mi anlamak için doğru bir araştırma yapmanız gerekir. Bu araştırmayı yapmadığınız sürece dolandırıcılar tarafından kandırılabilir ve zor durumda bırakılabilirsiniz.

Gerçek medyum hocalar elde olmayan durumlar haricinde kimseyi mağdur etmemiştir. Bu nedenle bu hocalar hakkında şikayet ve kötü yorum bulmak neredeyse imkansızdır. Aksine gerçek medyumlar herkesten iyi yorum alır ve tavsiye edilir. Bunu göz önünde bulundurarak, kimin dolandırıcı kimin gerçek bir medyum olduğunu anlamak için sitemizde yer alan yorumları okuyabilirsiniz. Sitemizde sadece Medyum Mustafa hakkında değil, tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış olan yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz.

Bağlama büyüsünün diğer büyülere kıyasla daha fazla bilgiye gerek duymasındaki temel sebep birden fazla kişiyi doğrudan etkiliyor oluşudur. Bu büyüyü yapmak için medyum hocanın kişilerin enerjisel alanlarını tam olarak tespit etmesi ve gereken çalışmayı tam olarak tasarlaması gereklidir. Gerçek bir medyum hoca bu işi rahat şekilde yapabilirken dolandırıcı medyumlar bu aşamada fazlasıyla zorlanacaktır. Medyum Mustafa’ya çalışmaya yaptıranlar da bağlama büyüsü için mutlaka bu aşamaları geçmek zorundadır. Gerçek medyum hocalar çoğu zaman bu çalışmaları yaparken herhangi bir ek bilgi vermeye gerek duymadan tüm aşamaları doğru şekilde gerçekleştirmektedir. Ancak sahtekar medyumlar sadece para için insanları kandırdıklarından dolayı bu incelemeler için bile insanlardan para talep edebilmektedir.

Sitemizde gerçek medyumları bulmanızı kolaylaştıracak olan pek çok yorum ve şikayet yer alıyor. Gerçek kişiler tarafından yazılan, sadece Medyum Mustafa değil, tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış olan yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendi yorumunuzu yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

4 Yorum

 • Reply Ali hoca at

  Geçtiğimiz sene bir arkadaşıma yüklü bir mevla borç verdim üç ay sonra ödeyeceğini söyledi benim durumum sıkışık değildi isteyemedim ödemedi durumu düzeldi yine ödemedi birkaç kez sordum ama sordukça gururuna yediremeyecek diye düşünüp sormamaya başladım üstüne yattı diyeyim size hallederiz yaparız ederizle
  Işlerim kötüye gidince geri almak istedim ama arkadaşımla aram bozulmasın diye düşünürken yanlış olmasın sanırım facebookta bi kişinin benzer bi sıkıntı için işlem yaptırdığını gördüm ali gürses isimli hocayla
  Aradım 0535 590 62 75 numarası derdimi anlattım bana bir çalışma tavsiye etti konuştuk yaptık çalışmayı kendisinin çok yardımı oldu bana
  Arkadaşım bir hafta sonra borcunu hiçbişey demeden ben sormadan getirdi
  Ali hocayı aradım hemen teşekkür ettim yardımı için
  Ali gürses hocayı kesinlikle öneriyorum herkeze ben çok memnun kaldım mevla yüklü olmasına rağmen kısa sürede nasıl oldu nasıl geldi bilmiyorum işlerimde büyük sıkıntıyı bu sayede atlattım diyebilirim

 • Reply Sonar at

  Selam arkadaşlar ben bir süre önce çok büyük bir sıkıntı yaşadım. Özel bir konu olması nedeniyle tam olarak ne çektiğimi anlatamayacağım ama ailemin dağılmanın eşiğine geldiğini söyleyebilirim. Bir arkadaşımın ısrarlı tavsiyesiyle, ön yargım olmasına rağmen Medyum Ali Gürses ile çalıştım. Hocam gerçekten çok ilgili bir insanmış. Önce derdimi dinledi ve ne istediğimi, ne yaşadığımı tam olarak anladı. Daha sonra bana bir çalışma yaptı, bakımdı yanlış hatırlamıyorsam adı. Yaptığı işlemden sonra üzerimde kötü niyetli biri tarafından yapılan büyü olduğu ortaya çıktı. Büyü bozma işlemi bir hafta kadar sürdü, hocanın evimi bilmemesine rağmen evde nerede büyü olduğunu eliyle koymuş gibi bulması cidden çok şaşırtıcı geldi. Daha sonra hocanın yönlendirmeleriyle işlemi tamamladım. Çok şükür 5 – 10 gün gibi bir sürede başımdaki o kötü etkileri atmış oldum. Ali Gürses hocayı bu konuda kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Reply Sinem at

  Evliliğim ile ilgili bir konuda destek almak için çok uzun süre boyunca medyum hoca aradım. İstediğim çalışmayı doğru dürüst yaptırana kadar iki kere dolandırıldım. Benim yaşadıklarımı siz de yaşamayın diye özellikle bu yorumu yapmak istiyorum.
  Yaptırdığım işlemin adı bağlama büyüsü diye geçiyor ama nasıl yapılıyor detaylarına pek hakim değilim. Zor bir büyü olduğunu düşünüyorum çünkü yaparım dedikten sonra parayı alıp kaçan iki dolandırıcı medyumla karşılaştım… Onlarla artık öteki dünyada hesaplaşacağız diyeyim.
  En son Ali Gürses isimli bir hoca buldum. Medyumali.com sitesinden ulaştım kendisine. 05355906275 telefonu. Biraz önyargılı yaklaşmıştım ama gerçekten de adam gibi adam çıktı. Sağolsun çok ilgili davrandı ve sıkıntımı çözebilmek adına beni uzun süre dinledi. Kendisinin önerisiyle işleme başladık. Hocanın dediği tüm tarihler, süreler birebir tuttu, bu bile başlı başına güven vermişti bana zaten.
  İşlemin etkisi parça parça ortaya çıktı, normalde bir şey olmuyormuş gibi görüyordum ama bir baktım istediğim şeyler olmaya başlamış. Farklı bir işleyişi var bu konuların. Ali beyi kesinlikle tavsiye ediyorum 🙂

 • Reply Cemil at

  Medyum İsmail ile alakalı bilgi verebilecek arkadaşlardan acil cevap bekliyorum. Bu kişiye daha önce yaptırmış olduğum iki ayrı büyü çalışmasından da hiçbir sonuç alamadım. Büyülerin malzemelerinin elime ulaşması gerekliydi ama uzaktan yapıldığını söyleyerek malzeme göndermeyeceğini belirtti.
  Bu durum gerçek mi yoksa kandırıyor mu? Numarasını sürekli değiştirdiği için ulaşmakta güçlük çekiyorum. Bilgi verecek kişilerden şimdiden Allah razı olsun.

 • Leave a Reply