Medyum Hoca Yorumları

Medyum Edis

Bir büyü yapılırken kullanılan malzemeler kültürlere ve yapılan yere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Medyum Edis veya herhangi bir başka medyum hoca tarafından yapılan çalışma mutlaka bulunduğu yerin kültürünü ve diğer etmenlerini yansıtacaktır. Örneğin, Anadolu’da bazı noktalarda kaşık büyüsü gibi büyüler sıkça uygulanmaktadır. Bu tarz büyüleri Avrupa’da yapan medyumların sayısı daha azdır. Yine tam tersi şekilde Medyum Edis tarafından yapılmayan bazı büyüler Avrupa’da da yaygın olarak kullanılabilmektedir.

Büyülerin her coğrafyada yaygın olarak kullanılıyor olmamasının sebepleri günümüzde geçerliliğini yitirmektedir. Bugün tüm medyumlar birbiri ile iletişimde olduğu, internetin hayatımıza daha fazla girdiği göz önünde bulundurulduğunda gerçek medyum hocalar birbirleri ile sürekli bağlantı haline geçmiş, kaşık büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyüleri birbiriyle paylaşmıştır. Medyum Edis’in kaşık büyüsü bugün başka bir ülkede ve coğrafyada istenen şekilde yapılabilmektedir.

Her ne kadar tüm büyü çalışmaları coğrafyadan bağımsız olarak yapılabiliyor olsa da gerçek medyumları bulmak hala çok önemlidir. Çalışacağınız medyumun gerçekten işinin ehli olmaması durumunda etkisi çok zayıf bir büyü ile karşılaşmak sürpriz olmayacaktır. Bu nedenle Medyum Edis güvenilir mi gibi bir soruyu cevaplamadan herhangi bir çalışmaya başlamak doğru olmayacaktır. Bu durum sadece Medyum Edis değil, tüm medyumlar için geçerlidir. Sitemizde Medyum Edis ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz.

Kaşık büyüsü çok uzun süredir insanlar tarafından kullanılan bir yöntemdir. Tarihi ve kökenleri bilinmiyor olsa da Anadolu’da yaygın olarak ayırma ve bağlama gibi iki farklı amaç için aynı büyü kullanılmıştır. Büyü malzemelerinin kullanım yöntemine bağlı olarak değişen bir amaca sahip olan kaşık büyüsü mutlaka işinin ehline bırakılmak zorundadır. Medyum Edis veya herhangi bir medyum büyü yaparken sadece malzemeleri bir araya getirmediği, aynı zamanda gizli bir takım dualar okuduğu için büyünün tutması için medyumun bilgisine başvurmak kesinlikle gereklidir.

Gerçek medyum hocaları bulmak biraz vakit alıyor olsa bile doğru medyumu bulduğunuzda sadece kaşık büyüsü değil, tüm diğer büyü çalışmalarından da istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Kaşık büyüsü diğerlerine göre kolay bir çalışma olmasına rağmen ister Medyum Edis ister başka bir medyum olsun, mutlaka bilgili bir medyum gerektirmektedir. Bu durum karmaşık ve zorlu büyüler için çok daha nettir.

Sitemizde Medyum Edis ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de kendi yorumunuzu yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

5 Yorum

 • Reply Ercan at

  mrb arkadaslar medyum muhabbet beni cok pis kazikladi aman dikkat edin yaklasik uc ay once calisma yaptirdim buna yurtdisi oldugum icin euro ile odetti paramin gittigine eminim ulasti gorunuyo ama ulasti demiyo kandiriyo!! kazikladi anlayacaginiz param bosa gitti

 • Reply Mustafa at

  Hayırlı sabahlar… Medyum Cüneyt hakkında şikayetimi ve yorumumu yazmak istiyorum. Kendisine papaz büyüsü yaptırdım, büyüyü aşk amaçlı yaptırmıştım. Bu aşk büyüsünün en etkilisi papaz büyüsü dedi. Ben de özellikle hızlı tutmasını rica ettim. Hızlı tutan bir büyü yapmasını istedim. Büyü başta iki haftada tutar demişti ancak çalışmayı yaptıktan sonra söyledikleri değişti. En başta söylemesine rağmen büyünün tutma zamanını iki hafta değil üç ay demeye başladı. Üç ay bekleyemem zaten dedim telefonda hiç oralı olmadı, böyle bu işler yapacak bişey yok dedi çıktı! İnanılır gibi değil ama durum bu şekilde!

 • Reply Osman at

  Bugüne kadar çok medyum hocayla çalıştım, kiminden iyi sonuç aldım, kimine para kaptırdım binbir güçlükle geri almaya çalıştım ve alamadım ama bugüne kadar en iyi sonucu aldığım Medyum Ali Gürses’I buradan övmek benim boynumun borcudur. Hem mütevazi hem de iyi kalpli nefes gücü yüksek medyum ali hocam bana hayatımın en önemli sınavında yardımcı olan muskayı yazdı. En zor günlerimi onun sayesinde aktardım. Nasıl bir müsibet vardıysa üstümde, ne sınava ne derslere çalışamıyordum. Bir akrabamız vesilesiyle numarasını aldım ve kendisiyle görüştüm. Medyum ali gürses hocam bana bir haftada muskayı yazdı yolladı. Aldığım andan itibaren etkilerini görmeye başladım. Bunu gördükçe daha da mutlu oldum daha da hevese geldim. En sonunda medyum ali hoca vesilesiyle hem istediğim yeri kazandım hem de kendi ailemi taşıyabilecek güce ulaştım. Şimdi buradaki arkadaşlara rehberlik olması amacıyla bu yorumu yazıyorum umarım adminler onaylarlar.

 • Reply Sonar at

  Selam arkadaşlar ben bir süre önce çok büyük bir sıkıntı yaşadım. Özel bir konu olması nedeniyle tam olarak ne çektiğimi anlatamayacağım ama ailemin dağılmanın eşiğine geldiğini söyleyebilirim. Bir arkadaşımın ısrarlı tavsiyesiyle, ön yargım olmasına rağmen Medyum Ali Gürses ile çalıştım. Hocam gerçekten çok ilgili bir insanmış. Önce derdimi dinledi ve ne istediğimi, ne yaşadığımı tam olarak anladı. Daha sonra bana bir çalışma yaptı, bakımdı yanlış hatırlamıyorsam adı. Yaptığı işlemden sonra üzerimde kötü niyetli biri tarafından yapılan büyü olduğu ortaya çıktı. Büyü bozma işlemi bir hafta kadar sürdü, hocanın evimi bilmemesine rağmen evde nerede büyü olduğunu eliyle koymuş gibi bulması cidden çok şaşırtıcı geldi. Daha sonra hocanın yönlendirmeleriyle işlemi tamamladım. Çok şükür 5 – 10 gün gibi bir sürede başımdaki o kötü etkileri atmış oldum. Ali Gürses hocayı bu konuda kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Reply Sinem at

  Evliliğim ile ilgili bir konuda destek almak için çok uzun süre boyunca medyum hoca aradım. İstediğim çalışmayı doğru dürüst yaptırana kadar iki kere dolandırıldım. Benim yaşadıklarımı siz de yaşamayın diye özellikle bu yorumu yapmak istiyorum.
  Yaptırdığım işlemin adı bağlama büyüsü diye geçiyor ama nasıl yapılıyor detaylarına pek hakim değilim. Zor bir büyü olduğunu düşünüyorum çünkü yaparım dedikten sonra parayı alıp kaçan iki dolandırıcı medyumla karşılaştım… Onlarla artık öteki dünyada hesaplaşacağız diyeyim.
  En son Ali Gürses isimli bir hoca buldum. Medyumali.com sitesinden ulaştım kendisine. 05355906275 telefonu. Biraz önyargılı yaklaşmıştım ama gerçekten de adam gibi adam çıktı. Sağolsun çok ilgili davrandı ve sıkıntımı çözebilmek adına beni uzun süre dinledi. Kendisinin önerisiyle işleme başladık. Hocanın dediği tüm tarihler, süreler birebir tuttu, bu bile başlı başına güven vermişti bana zaten.
  İşlemin etkisi parça parça ortaya çıktı, normalde bir şey olmuyormuş gibi görüyordum ama bir baktım istediğim şeyler olmaya başlamış. Farklı bir işleyişi var bu konuların. Ali beyi kesinlikle tavsiye ediyorum 🙂

 • Leave a Reply