Medyum Hoca Yorumları

Gerçek Medyum Hocalar Nasıl Anlaşılır?

Medyum hocaların Gerçek olup olmadığını anlamak için hocalara ait belli başlı konuları sorgulamak gereklidir. Her ne kadar bu insanlar Allah yolunda çalışıyor olsalar da bu kişilerin isimlerini kullanan sahtekarlara rastlayabileceğinizi aklınızda bulundurarak çalışacağınız hoca hakkında mutlaka iyi bir araştırma yapmanız gereklidir.

Gerçek medyum hocalar hiçbir zaman kendilerine başvuran kişileri hemen kabul etmezler. Eğer bir hoca her türlü çalışmanın hemen yapılabileceğini söylüyorsa, hiçbir ön inceleme yapmadan her şeyi yapabileceğini iddia ediyorsa bu kişinin Gerçek bir medyum hoca olma ihtimali çok düşüktür.

Gerçek medyum hocalar her çalışmayı kabul etmedikleri gibi insanlara mağduriyet yaşatmamak için çalışmalara başlamadan önce olasılıklarını inceler ve buna uygun hareket ederler. Gerçek medyum hoca, önce büyü yapılacak kişinin kişisel enerji alanına bakacak, yapılabilecek çalışmaları belirleyecek ve daha sonra bu çalışmanın ihtimallerini hesaplayacaktır. Akabindeyse kendisine başvuran kişiye yanıt vererek çalışmanın yapılıp yapılamayacağını belirleyecektir.

Gerçek medyum hocalar çoğu zaman kendilerine danışan kişiler ile birebir iletişim içerisinde olmayı tercih ederler. Araya herhangi bir asistan sokmadan, kişilerin dertlerini kendileri dinler ve sorunları çözmek için özel olarak çalışırlar. Medyum hocalar, bu sayede kişilerin enerjilerini çok daha iyi anlayabilir ve yapacakları çalışmalarda bu enerjilerden destek alır.

Her konuda olduğu gibi medyumluk konusunda da hocanın nefes gücü ve eğitimi önemlidir. Bu nedenle çalışacağınız medyum hocanın Gerçek olup olmadığını anlamak amacıyla kendisinin eğitimini ve tecrübelerini sorabilirsiniz. Gerçekten bu işi yapan hiç kimsenin bu sorulardan kaçmayacağını göz önünde bulundurarak, Gerçek bir medyumun sorularınıza seve seve yanıt vereceğinden emin olabilirsiniz.

Doğru medyumu bularak yaptıracağınız her türlü çalışmadan tam olarak istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Manevi alemlerden en iyi şekilde yararlanmak için öncelikle iyi bir araştırma yapmalı, çalışacağınız kişiyi elinizden geldiğince iyi belirlemelisiniz.

Medyumhocayorum.net’e gelen medyum yorum ve medyum şikayetlerini okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Rasim at

  MEDYUM MURAT DOLANDIRICIDIR PARAMI ALDI VEFKİMİ YOLLAMADI! DOLANDIRICININ ÖNDE GİDENİ!

  HAKKIMI HARAM EDİYORUM TEK BİR KURUŞ HAKKIM VARSA HARAM OLSUN

  5000 LİRA AZ PARA DEĞİL! ULAŞABİLEN VARSA NOLUR ALLAH AŞKINA YENİ NUMARASINI YAZSIN ÇÜNKÜ BENİ ENGELLEDİĞİ İÇİN ESKİ NUMARASINDAN ULAŞAMIYORUM!

 • Reply Suat at

  Hayırlı geceler dilerim. Bu kişilerin yeteri kadar ifşa olması gerekli! Medyum Ramazan denen dolandırıcı başta olmak üzere bu kişileri burada ifşa etmemiz lazım ki gerçek medyum hocaların değeri anlaşılsın!

  Medyum Ramazan kendisinin çok büyük ilim sahibi olduğunu söylüyor. Bu ilimler hakkında devamlı olarak atıp tutuyor ve kesin bir şekilde etkisini göreceğimi söylediği çalışma için bir sürü para istiyor! Her kuruşuna kadar ödemiş olduğum paranın hakkı ise evime gelen boş bir kutu!

  Güya büyü malzemeleri gelecek ve kesin etkili olan özel bir çalışma yapılacak diye düşünürken gelen boş kutu ile şok oluyorum. İnanılır gibi değil! Dolandırıcılık işini meslek olarak yaptığı için hemen telefon açacağımı da düşünmüş. Telefon açtım numarası değişmiş. Kargo şirketinden gönderen kişinin numarasını aldım o numara da sahte çıktı, kullanılmıyormuş.

 • Leave a Reply