Medyum Hoca Yorumları

Şirinlik Büyüsü Yapan Hocalar

İnsanların çok fazla talep gösterdiği büyü çalışmalarından biri olarak kabul edilen şirinlik büyüsü ilk çağlardan beri pek çok kez yapılmış ve kişilerin hayatını değiştirmiştir. Çok eski bir çalışma olması nedeniyle bugüne kadar onlarca farklı yöntemle yapılmış olan bu büyünün doğru şekilde çalışabilmesi, medyum hocalar tarafından kusursuz bir şekilde yapılmasına bağlıdır. Gerçek medyum hocaların yapmış oldukları büyüler, hem malzemeleri hem de kullanılan yöntemler açısından sorunsuz olacağı için istediğiniz etkiyi tam olarak verecektir.

Bir büyünün etki edebilmesi için bazı enerjileri dünyamıza yansıtması gereklidir. Bu enerjilerin neler olduğu sadece bu çalışmaları yapan medyum hocalar tarafından bilinmektedir. Medyumlar çok eski dönemlerden beri edindikleri bilgiler sayesinde en doğru şirinlik büyüsünün nasıl yapılacağını öğrenmiştir.

Bunun dışında, medyum hocaların herkese özel bir büyü yöntemi geliştirebileceği de unutulmamalıdır. Kimi zaman insanların enerjileri var olan büyü teknikleri ile uyumlu olmayabilir. Böylesi durumlarda medyum hocalar tarafından daha özel teknikler kullanılır ve kişiye özel bir şirinlik büyüsü geliştirilir.

Şirinlik büyüsü yapılırken kullanılan tüm enerjiler dünyevi alem dışından gelir. Enerjilerin temeli her daim öte alemlere dayanmaktadır. Bu sayede ortaya çıkan etkiler kesin olarak dünyaya yansır. Bu etkilerin tamamı manevi dünyadan geldiği için fiziki alemde herhangi bir kurala tabi değildir.

Şirinlik Büyüsü Kendiliğinden Bozulur Mu?

Şirinlik büyüsü yapıldıktan sonra etkileri kısa sürede ortaya çıkar. Bu etkilerin gidebilmesi için mutlaka bir büyü bozma çalışması yapılmalıdır. Bu çalışma büyüyü talep eden kişi tarafından yaptırılabileceği gibi başka bir insan tarafından da yapılabilir. Eğer çevrenizde kötü niyetli biri bulunuyorsa, büyünün bu kişilere karşı korunması için bazı ek çalışmalar yaptırmanız gerekebilir. Medyum hocalar muska ve vefk gibi yöntemlerle büyüleri bozulmaya karşı koruyabilmektedir.

Sadece şirinlik büyüsü değil, tüm diğer büyüler için de kendiliğinden büyünün tesirinin kaybolması gibi bir durum söz konusu değildir. Büyünün bozulabilmesi için mutlaka dışarıdan bir müdahale yapılması gereklidir.

Medyum hocanın yaptığı büyü çalışması ne kadar güçlü ise bozulması da o kadar zor olur. Eğer nefesi kuvvetli bir medyum ile çalışırsanız büyünün bozulmasının önüne çok daha kolay şekilde geçebilirsiniz.

Şirinlik Büyüsü Etkisini Kaybeder Mi?

Şirinlik büyüsü hiçbir koşulda zamanla etkisini yitiren bir uygulama değildir. Bu çalışma bir kez yapıldıktan sonra ömür boyu aynı tesiri göstererek insanlar tarafından kullanılır. Başka bir medyum hoca tarafından herhangi bir dış müdahale yapılmadığı sürece şirinlik büyüsü etkisini zamanla kaybetmeyecektir.

Elbette büyünün yanlış veya eksik yapılması durumunda tesirini kaybettiği görülebilir. Bunun ne zaman olacağını bilmek mümkün değildir. Bu nedenle, işinin ehli bir medyum ile çalışarak, büyünün doğru yapıldığından emin olmanız gereklidir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

4 Yorum

 • Reply Ali gürses at

  Kpss sınavı için çok çalıştım ilk senemde istediğim puanı alamadım ikinci seneye hem manevi destekle hem de çalışmamla girmek istedim o yüzden annemin ısrarıyla medyum ali gürses hocaya vefk yaptırdım. Başarı ve kısmet vefki olarak geçen bir çalışma. Medyum ali hoca bizzat benimle görüşüp dinledi, ne yapılabileceğini anlattı. Bir hafta gibi bir süreydi yanlış hatırlamıyorsam, vefki tamamlayarak evime kadar gönderdi. Sınava doğru içimde hiç kötü his yoktu yemin ederim. Sınava girdiğim anda aklıma tüm sorular geldi, çalıştığım her şey aklımda belirdi. Çok farklı bir histi o an yaşadıklarım. Bu sefer olacak dedim ve oldu. Allah çok büyük, ne olursa olsun allaha güvenmek ve ondan yardım istemek lazımmış

 • Reply Grey at

  Normalde çok yorum yapan bir insan değilim ama zor durumda olan insanların çözüm bulmasına bir nebze destek olabilmek adına yorum yazmak istiyorum. Benim evliliğim ile ilgili sorunlarımda ikna çalışması yaptırmam gerekti. Bu çalışma olmasaydı belki şu an yuvam yıkılmış olacaktı. İşlemde ali gürses hoca ile çalıştım papaz büyüsü yaptık en hızlısı ve vaktim kısıtlı olduğu için yapılan çalışma çok hızlı ve güçlü şekilde etkisini gösterdi. Hocanın yaklaşımı da çok ilgiliydi. İnternette o kadar çok sahtekar var ki ben de daha önce çok dolandırımış biri olarak artık kimseye güven kalmıyor ama Ali hoca konusunda içiniz rahat olsun her aşamayla birebir özenli bir şekilde ilgileniyor ve maillere her gün dönüyor. İnternette başka ali isminde hocalar da var yanlış yönlendirmek istemem Ali gürses in telefonu 05355906275 mail adresi medyumalibey@gmail.com bu konularda ihtiyaç duyarsanız bilgi almanızı öneririm.

 • Reply Sonuç at

  İki ayı aşkın süredir medyum hocalar ile ilgili araştırma yapıyorum, dolandırıcılardan endişelendiğim için emin olana kadar araştırma yapmak istedim. Bir gazetedeki röportajı üzerine Ali Gürses beyi daha yakından araştırdım, hatta çalışma yaptırmış bazı arkadaşlarla iletişime geçtim. Kendisine işlem yaptırmaya karar verdim. Çok kısa sürede işlem tamamlandı, bir hafta sürdü yanlış hatırlamıyorsam. Daha sonra her şey dediği tarihlerde gerçekleşti, söylediği şeyler birebir doğru çıktı. Tecrübeli ve bilgili biri olduğu net olarak görülebiliyor. Bundan sonra eğer bir işleme ihtiyacım olursa kendisi ile çalışmayı düşünüyorum.

 • Reply kemal at

  medyum cafer hocanin guvenilir olmadigini dusunuyorum bence yalan soyluyor cunku kargo takip numarasi vermeden bana kargomun kayboldugunu soyledi arastirmam icin bilgi bile vermiyor yapabilecegim tek sey yeniden yollamak onun icinde bana parasini odemen lazim diyor basina boyle bisey gelen varmi? dogru mu soyluyor sizce?

 • Leave a Reply