Browsing Tag

medyum zübeyde

Medyum Hoca Yorumları

Şirinlik Büyüsü Yapan Hocalar

İnsanların çok fazla talep gösterdiği büyü çalışmalarından biri olarak kabul edilen şirinlik büyüsü ilk çağlardan beri pek çok kez yapılmış ve kişilerin hayatını değiştirmiştir. Çok eski bir çalışma olması nedeniyle bugüne kadar onlarca farklı yöntemle yapılmış olan bu büyünün doğru şekilde çalışabilmesi, medyum hocalar tarafından kusursuz bir şekilde yapılmasına bağlıdır. Gerçek medyum hocaların yapmış oldukları büyüler, hem malzemeleri hem de kullanılan yöntemler açısından sorunsuz olacağı için istediğiniz etkiyi tam olarak verecektir.

Bir büyünün etki edebilmesi için bazı enerjileri dünyamıza yansıtması gereklidir. Bu enerjilerin neler olduğu sadece bu çalışmaları yapan medyum hocalar tarafından bilinmektedir. Medyumlar çok eski dönemlerden beri edindikleri bilgiler sayesinde en doğru şirinlik büyüsünün nasıl yapılacağını öğrenmiştir.

Bunun dışında, medyum hocaların herkese özel bir büyü yöntemi geliştirebileceği de unutulmamalıdır. Kimi zaman insanların enerjileri var olan büyü teknikleri ile uyumlu olmayabilir. Böylesi durumlarda medyum hocalar tarafından daha özel teknikler kullanılır ve kişiye özel bir şirinlik büyüsü geliştirilir.

Şirinlik büyüsü yapılırken kullanılan tüm enerjiler dünyevi alem dışından gelir. Enerjilerin temeli her daim öte alemlere dayanmaktadır. Bu sayede ortaya çıkan etkiler kesin olarak dünyaya yansır. Bu etkilerin tamamı manevi dünyadan geldiği için fiziki alemde herhangi bir kurala tabi değildir.

Şirinlik Büyüsü Kendiliğinden Bozulur Mu?

Şirinlik büyüsü yapıldıktan sonra etkileri kısa sürede ortaya çıkar. Bu etkilerin gidebilmesi için mutlaka bir büyü bozma çalışması yapılmalıdır. Bu çalışma büyüyü talep eden kişi tarafından yaptırılabileceği gibi başka bir insan tarafından da yapılabilir. Eğer çevrenizde kötü niyetli biri bulunuyorsa, büyünün bu kişilere karşı korunması için bazı ek çalışmalar yaptırmanız gerekebilir. Medyum hocalar muska ve vefk gibi yöntemlerle büyüleri bozulmaya karşı koruyabilmektedir.

Sadece şirinlik büyüsü değil, tüm diğer büyüler için de kendiliğinden büyünün tesirinin kaybolması gibi bir durum söz konusu değildir. Büyünün bozulabilmesi için mutlaka dışarıdan bir müdahale yapılması gereklidir.

Medyum hocanın yaptığı büyü çalışması ne kadar güçlü ise bozulması da o kadar zor olur. Eğer nefesi kuvvetli bir medyum ile çalışırsanız büyünün bozulmasının önüne çok daha kolay şekilde geçebilirsiniz.

Şirinlik Büyüsü Etkisini Kaybeder Mi?

Şirinlik büyüsü hiçbir koşulda zamanla etkisini yitiren bir uygulama değildir. Bu çalışma bir kez yapıldıktan sonra ömür boyu aynı tesiri göstererek insanlar tarafından kullanılır. Başka bir medyum hoca tarafından herhangi bir dış müdahale yapılmadığı sürece şirinlik büyüsü etkisini zamanla kaybetmeyecektir.

Elbette büyünün yanlış veya eksik yapılması durumunda tesirini kaybettiği görülebilir. Bunun ne zaman olacağını bilmek mümkün değildir. Bu nedenle, işinin ehli bir medyum ile çalışarak, büyünün doğru yapıldığından emin olmanız gereklidir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply kemal at

    medyum cafer hocanin guvenilir olmadigini dusunuyorum bence yalan soyluyor cunku kargo takip numarasi vermeden bana kargomun kayboldugunu soyledi arastirmam icin bilgi bile vermiyor yapabilecegim tek sey yeniden yollamak onun icinde bana parasini odemen lazim diyor basina boyle bisey gelen varmi? dogru mu soyluyor sizce?

  • Leave a Reply