Medyum Hoca Yorumları

Aşk Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Belki de en çok talep gören büyü çalışmalarının başında gelen aşk büyüsü, iki insan arasında var olan ve çıplak gözle görülemeyen bağların güçlendirilmesi ile yapılır. Güçlendirilen bu bağlar öncelikle kişilerin birbirlerine karşı sevgi ve bağlılık hissetmesini, ardından aşk halinin oluşmasına vesile olur.

Tüm bu bağlar manevi alemlerde bulunur. Aşk büyüsü yapan bir medyum, öncelikli olarak bu bağların tespitini gerçekleştirir, nasıl etki edeceğine dair özel bir yöntem hazırlar. Bu yöntem büyünün hangi malzemelerle nasıl yapılacağını belirler. Her büyü çalışması gibi aşk büyüsü de kişiye özel olarak yapılan bir çalışmadır. İki farklı çifte yapılan büyü çoğu zaman birbirine benzemeyecektir.

Aşk büyüsünün ne kadar sürede tutacağı da tamamen bu yöntemlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Örneğin, bir medyum hoca sizin için mumla yapılan aşk büyüsü seçtiği zaman papaz büyüsü ile yapılanlara göre daha uzun sürede etki edebilir. Hızlı tutması gereken, zaman konusunda farklı ihtiyaçlar bulunan çalışmalar için mutlaka medyum hoca ile önceden görüşülmelidir.

Aşk Büyüsü Ne Kadar Sürede Tutar?

Aşk büyüsünün ne kadar sürede tutacağı pek çok faktöre bağlıdır. Bunların başında medyum hocanın nefes gücü gelir.

Medyumun nefes gücü ne kadar yüksekse yaptığı çalışmanın etkisi de o kadar yoğun olacaktır. Manevi alemlerde oluşan enerjilerin dünyaya yansıması vakit alır. Bu yansımanın ne kadar sürede gerçekleşeceğine dair net bir tarih vermek imkansızdır. Ancak, aşk büyüsü yapan medyum doğru yöntemleri güçlü bir nefes ile birleştirirse çok daha hızlı bir etki ortaya çıkar.

Aşk büyüsünü etkileyen bir diğer önemli unsur kullanılacak olan büyü yönteminin doğru olmasıdır. Medyum, her çalışma için ayrı ayrı aşık edilecek olan kişilerin enerjisini inceleyerek bu yöntemi belirler. Yöntemlerin zorluğu yine çalışma yapılacak olan kişilerin enerjileri ile alakalıdır. Kullanılacak büyü yöntemi ne kadar zor olursa olsun, büyüyü yapacak medyumun nefes gücü ve tecrübesi yeterliyse büyünün tutmaması çok düşük ihtimaldir.

Büyünün tutmasında bu iki faktörden başka etmenler de etkilidir. Manevi alemleri tam olarak anlayamıyor olmamız nedeniyle hepsini teker teker saymak mümkün değildir. Bu konuda güvenilecek tek kişi medyum hocadır. Medyum hocayı doğru şekilde seçmeniz halinde sorunsuz bir çalışma gerçekleştirilir.

Aşk Büyüsünün Hızlı Tutması İçin Ne Yapmak Gereklidir?

Aşk büyüsünün hızlı şekilde etki edebilmesi için medyum hocayı doğru seçmek çok önemlidir. Çalışma ile alakalı tüm gereklilikler medyum tarafından yerine getirilecektir.

Medyumu doğru seçtikten sonra medyum hoca ile düzgün iletişim kurmanız gereklidir. Sorulan sorulara doğru şekilde yanıt vermek ve eğer medyum tarafından iletilen çalışmalar varsa bunları eksiksiz yapmak gereklidir.

Sitemizde, medyumlar hakkında sizlerden gelen yorum ve şikayetler ana sayfada toplanmaktadır. Gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

4 Yorum

 • Reply Süleyman at

  Medyum El Rashide papaz büyüsü yaptırdım, yaptırmaz olaydım
  Yurtdışında yaşayan bir insanım, sevdiğim biri var, ulaşma imkanım yok yine de büyü yapabilir miyiz diye sormuştum, yaparız, her şeyi kolayca yaparım dedi. Bunu dediği için güvenip çalışmaya karar verdim.
  Yaptı yapmasına ama bana büyü malzemelerini bir türlü ulaştıramadı. Sürekli olarak bana kargoya verildi veriliyor gibi bahanelerle geldi ama herhangi bir bilgi vermedi. Sözüne güvenip bir ay kadar kargo bekledim.
  Sonra çalışmada hata olmuş dedi, ben de telafi edecek bir şeyler gönderecek sanıyordum, hata olmuş yeniden yaptırmak isterseniz indirim yaparım dedi. Yapmadığın büyü için ne parası istiyorsun gibi bir şeyler söyledim hemen celallendi engelledi. Dolandırıcı!

 • Reply Sümer at

  Selamın aleyküm
  Medyum Semih’e bir çalışma yaptırdım kimseye önermem. Biraz sıkıntılı dönemden geçtiğim için evim etkilendi malum krizlerden dolayı huzur amaçlı vefk yaptırdım
  Vefk gelmedi elime, Medyum Semih zaten hiç ilgilenmedi en baştan beri. Dolandırıcı olabilir diye düşünüyorum. Belki yardımcı olsa elime ulaşacak olan çalışma gelmeyince şüphe ettim haklı olarak…

 • Reply Songül at

  Daha önce bir dolandırıcıya 3400 tl kaptırmam sebebiyle artık medyumlara küsmüştüm ilk ve tek oldu başkada olmaz diye düşünüyodum ama yine bir tavsiye ile ali hocayı buldum iyikide bulmuşum bu hoca başkalarına benzemiyor medyumalibey@gmail.com ali hocanın maili medyumali.com sitesi Ali gürses hocaya vefk yaptırdım vefk için ödemeyi yanlışlıkla fazla yolladım. O an kendi içimden dedim yine üstüne yatacak yine birileri beni dolandırcak ama ali hocadan da defalarca özür diledim hakkında böyle düşündüğüm için. Çok dürüst bir adammış. Ben fazla gönderdiğimi fark etmeden o farketti geri göndermek için aradı. Ben şaşırdım açıkcası nesi fazla diye baktım gerçektende çok fazla göndermişim bir sıfır fazla koymuşum dalgınlıkla işleme gelirsek bir hafta gibi kısa bi sürede gönderdi. Vefki taşımaya başladım istediğim herşey değişmeye başladı iyi yönde. Daha vefkin ilk haftası olmasına rağmen çok iyi gidiyor şu an herşeyi ve böylede gidecek gibi görünüyor. Ali hocamdan allah razı olsun dürüstlüğüyle gerçekten bu işi doğru yapan insanlardan kaldığını göstermiş oldu bana

 • Reply ALAADDİN at

  ALMANYADAN YAZIYORUM BURAYAMI YAZILIYO YORUM BILMIYORUM UMARIM DOGRU YERDIR
  ALI GURSES HOCAYA GECEN AY VEFK YAPTIRDIM ALLAHA COK SUKUR SU AN SIKINTIMIN COZULDUGUNU GORUYORUM HIC BEKLENMEDIK SEKILLERDE TESIR ETTI BEN TAHMIN ETMEZDIM BOYLE ETKI EDECEGINI
  IKNA VEFKI YAPTIRMISTIM BURADA TURK MUSLUMAN OLMAYAN BIR KISIYE YONELIK ONU BILE ETKILEMEYI BASARDI VEFK MUSLUMAN DEGIL DIYE ETKILENMEZ DIYE DUSUNUYORDUM ALI HOCA SORUN OLMAZ DEDI YAPTI GERCEKTEN TUTTU
  CEVREMDE VEFK YAPTIRMAYI ISTEYIP KAFASINDA SORU ISARETI OLAN ARKADASLAR VARDI ONLARADA ALI HOCAYI ONERIYORUM HER ZAMAN COK PROFESYONEL

 • Leave a Reply