Medyum Hoca Yorumları

Ayırma Büyüsü Yapan Hocalar

Bir medyum hoca, hiçbir zaman tekniklerini dışarıdan birileriyle paylaşmaz. Her ne kadar siz büyü yaptırıyor olsanız da, hoca asla bu teknikleri sizinle net bir şekilde paylaşmayacaktır. Medyumluk konusu tamamen el verme yoluyla aktarılan, çok özel çalışmalar olduğu için, hiçbir şekilde dışarıdan öğrenilmesi, başka insanlar tarafından bu sırların ifşa edilmesi mümkün değildir. Ayırma büyüsü için de geçerli olan bu durum, bir medyumun hangi tekniği kullandığını asla öğrenemeyeceğiniz anlamına gelir.

Farklı isimlerle bilinen pek çok büyü yöntemi bulunmaktadır. Bunlar, türüne göre her sonucu elde etmek için kullanılabilir. Örneğin, usta bir medyum hoca, ayırma büyüsü için kullanılmak üzere muska hazırlayabilir veya papaz büyüsüne benzer bir yöntem izleyebilir. Halk arasında, medyum olmayan kişiler tarafından büyülere verilen bu isimler hiçbir anlam ifade etmemektedir. Medyum hocalar, ayırma büyüsü yaparken tüm bunlardan bağımsız şekilde, en uygun yöntemi belirler ve bunu kullanır. Bu yöntemlerin dışarıya sızdırılması medyumlar için adeta bir ihanet olacağı için, bu kadim bilgiler her daim gizli tutulur.

ayırma büyüsü
ayırma büyüsü

Ayırma büyüsü yaptırırken, medyum hocaya güvenmek ve tavsiyelerine uymak haricinde yapabileceğiniz, müdahil olabileceğiniz herhangi bir nokta bulunmamaktadır. Çalışacağınız hocaya karar verdikten sonra yapabileceğiniz tek şey, medyum hocanın bilgisine ve nefesine güvenmektir. Bu nedenle, ayırma büyüsü yaptırmadan önce, en başta medyum hocalar konusunda yeteri kadar araştırma yapmanız çok önemlidir.

İnsanların her birinde, birbirinden çok farklı, net bir şekilde ayrılabilen enerji alanları bulunur. Medyum hocalar, bu enerji alanlarını tespit etmek ve gerekli çalışmaları uygulamak için çok özel teknikler kullanmaktadır. Bir medyum hocanın ilk öğrendiği tekniklerin başında, kişilerin enerji alanlarını tanımak ve okumak gelir. Bu durum, ayırma büyüsü de dahil olmak üzere, her türlü büyünün temelini oluşturmaktadır.

Hocalar, yapacakları büyü çalışması için gereken temeli tespit ettikten sonra, buna uygun teknikleri kendi bilgileri doğrultusunda geliştirir ve uygulamaya geçer. Örneğin, ayırma büyüsü için ayrılacak her iki kişinin de enerjisinin medyum hoca tarafından net biçimde tanınması gerekmektedir. Bunu yaptıktan sonra, medyum hoca gereken çalışmayı tamamlar ve olması gereken uygulamaya başlar. Eğer medyum hoca bunu yapmazsa, elde edeceği sonuçlardan hiçbir şekilde verim alamaz.

Medyumluk sadece tek bir konuyla sınırlı olamayacak kadar hassas ve özeldir. Ayırma büyülerinde de bu durum sıkça görülür. Bu durum, asla tek bir ayırma büyüsü tekniği olamayacağı, her zaman farklı uygulamaların bulunması gerektiği anlamına gelir. Eğer medyum hocalar yeteri kadar bilgi sahibiyse, bu uygulamaları kullanarak istenen tüm sonuçları alabilir.

Ayırma büyüsü gibi yaygın olarak yapılan ve pek çok medyum hocanın bilgi sahibi olduğu çalışmalarda mutlaka hocanın iyi olması gerekir. Büyüyü yaptıracak kişinin iyi bir araştırma yapması ve bu iş için en uygun ismi seçmesi, sağlıklı bir sonuç alınması için şarttır.

Medyumhocayorum.net’e gelen medyum yorum ve medyum şikayetlerini okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply ali at

    ingiltereden selam herkeze ben on senedir falan buradayim arastirdim da burada hic medyum bulamadim ali hoca ile calistim uzakta olmasina ragmen bana guzel bi vefk yolladi geceleri uykum sayesinde duzene girdi oneririm bu hocayi nefesi guclu efsunlu bi adam

  • Leave a Reply