Medyum Hoca Yorumları

Amerika Medyum Hocalar

Bizlerin yaşantısı aslında fiziki dünya temellerinde olsa da öte dünyadan kopamamaktadır. Büyüler, vefkler ve tüm diğer manevi işlemler bunun en önemli işaretidir. Amerika medyum hocaları da bambaşka bir ülkede işlem yapan medyum hocalar da bu alemlerin hayatımızda ne kadar etkili olduğunu tekrar tekrar göstermektedir.

Bir medyum hocanın talep edilen işlemi yapabilmesi için sadece bilgi birikimi ve nefes gücü olması yetmemektedir. Tecrübeli olmayan bir medyumun karmaşık işlemler konusunda başarılı olması mümkün değildir. Bu nedenle, Amerika medyum hocaları arasından seçim yaparken, her zaman yaptırmayı düşündüğünüz işlemle alakalı tecrübe sahibi bir medyumu seçmeniz çok önemlidir.

Büyüler, neredeyse her konuda yapılabilen karmaşık işlemlerdir. Bu işlemlerin kaynağı, manevi alem olarak da bilinen metafiziksel dünyalardır. Her birimizin bir yansımasının bulunduğu, hayatımızda yaptığımız her şeyi içeren bu metafizik dünyaları her daim hayatımızda var olmak durumundadır. İnsan anne karnına düştüğü andan itibaren, öte alemlerle özel bir bağ ile bağlanmaktadır.

Amerika medyum hocaları da dahil olmak üzere, her medyum hoca bu alemler iyi şekilde tanır. Sınırlarını, ne gibi güçlere sahip olduğunu bilen medyum hocalar başarılı büyüler yapabilmek için her zaman bu alemlerin gücünü kullanır. İlimler, teknikler ve daha farklı bilgiler sayesinde, insanların öte alemlerden yararlanması ve dünyasını değiştirmesi mümkündür.

Metafizik Dünyalarda Mesafeler Bulunmamaktadır

Bizlerin fiziki dünyadan alışık olduğu kavramlar hiçbir zaman öte alemler için geçerli değildir. Bizler, bu dünyada sınırlarla veya zaman kavramıyla var olurken, enerjiler için böyle şeyler asla söz konusu değildir.

Amerika medyum hocaları, yaptıkları tüm uygulamalarda öte alemlerin sınırlarının olmadığını tekrar tekrar göstermektedir. Öte alemlerle alakalı bir çalışma, dünyanın neresinde olursanız olun size her daim tesir edecek ve beklediğiniz etkiyi gösterecektir.

Amerika medyum hocaları ile başka bir ülkedeyken çalışmak mümkündür. Yine aynı şekilde, Amerika’da yaşan bir kişinin Türkiye’deki işinin ehli medyumlara çalışma yaptırabilmesi mümkündür. Büyüler her zaman için bizlerin gözle göremediği, metafizik alemlerinde şekillenerek hayatlarımıza yansımaktadır. Bu alemlerdeki enerjinin size ulaşabilmesi için medyum hoca ile yakın olmanıza gerek yoktur. Büyü enerjileri, her zaman için dünyanın her yerinde var olmaktadır.

Uzaktan Yapılan Büyüler Aynı Şekilde Etki Eder

Amerika medyum hocaları veya herhangi bir başka bir medyum tarafından yapılan büyüler, medyum hocanın size uzaklığı ne olursa olsun aynı yoğunluk ve güç ile tesir edecektir. Medyumlar, mesafelerden bağımsız bir şekilde, her zaman istenen sonucu veren büyüleri kolayca yapabilir.

Uzaktan büyü yapmanın herhangi bir sakıncası veya etkiyi azaltıcı tesiri bulunmamaktadır. Amerika medyum hocalarının da belirttiği üzere, istisnai bazı durumlar haricinde tüm büyüler uzaktan yapılabilmektedir. Bu şekilde yapılan büyülerde etki ve yoğunluk her zaman için aynı görülmektedir.

Doğru medyumu bulabilmek adına sitemize sizlerden gelen medyum yorum, öneri ve şikayetlerini değerlendirebilirsiniz. Ana sayfamızda bulabileceğiniz bu yorumları okumak, dilerseniz kendi deneyimlerinizi paylaşarak medyum hocalar ile ilgili görüş bildirmek ya da çalışacağınız medyumlarla alakalı soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply