Medyum Hoca Yorumları

Medyum Sedat

Bir medyum büyü yapmak için mutlaka ilk olarak kişilerin durumunu net biçimde anlamalıdır. Bu çalışmayı yapmayan medyum, ister Medyum Sedat olsun ister başka biri, istenen büyüden etki görülmeyecektir. Manevi alemlerin sonsuz olan enerjisi her büyüde farklı şekilde kullanılmayı gerektirir. Bu nedenle doğru çalışma yapılmazsa hiçbir sonuç alınamaz.

Medyum Sedat ve tüm diğer medyumlar özellikle aşk büyüsü gibi hassas büyü çalışmalarında aynı kurallara bağlı olarak işlem yapmak zorundadır. Bu şekilde çalışma yapmayan herhangi bir medyumun başarıya ulaşma ihtimali bulunmaz.

Aşk büyüsünde farklı yöntemlerin kullanılması çok önemlidir. Normal bir büyüde bile insanların enerjisi önemliyken, aşk büyüsü gibi iki kişiyi ilgilendiren çalışmalarda herkese özel bir büyü üretilmelidir. Bu da yalnızca işinin ehli medyumlar tarafından yapılabilir. İşinin ehli medyumları bulmak için sitemizde yer alan, Medyum Sedat ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

Aşk büyüsünün türleri zaman içerisinde medyumlar tarafından geliştirilmiştir. Kimi medyum malzeme kullanarak aşk büyüsü yapmayı tercih ederken kimi medyumlar herhangi bir malzemeye ihtiyaç duymadan tamamen kendi enerjileri ile büyü yapabilirler. Bunlardan hangisinin daha iyi olduğunu söylemek mümkün değildir. Medyum Sedat’ın aşk büyüsü malzemesiz daha iyi etki edebilirken başka bir medyumun yaptığı büyü malzeme ile tam sonuç verebilir. Yine aynı şekilde, sadece medyumlar için değil, büyüyü yaptıran kişilerin durumuna göre de büyü yöntemleri değişkenlik gösterir.

Her büyünün etki etmesi için medyumun tüm adımları doğru gerçekleştirmesi çok önemlidir. Medyum Sedat’a büyü yaptıranlar bir büyüden istedikleri etkiyi alabilmek için her zaman medyumun talimatlarına uymak zorundadır. Bir büyü sadece medyum tarafından değil aynı zamanda büyüyü yaptıran kişiyle de güçlendirilir. Eğer çalıştığınız medyum size bu şekilde bir şey söylüyorsa kesinlikle uymanız gerekir.

Büyünün her adımında size doğru şeylerin söylenmesi medyum hocanın sorumluluğundadır. Bu nedenle her çalışmada iyi bir medyum seçilmesi gerekir. Medyum Sedat ile çalışmayı düşünen biri, Medyum Sedat güvenilir mi sorusunu cevaplamadan kesinlikle çalışmayı kabul etmemelidir. Yine aynı şekilde herhangi bir başka medyumla çalışırken öncelikle çalışacağınız kişinin güvenilir olduğuna emin olunmalıdır.

Gerçek medyum hocalar doğru bir araştırmayla kolayca bulunabilir. Bulduğunuz medyum ise her türlü zor çalışmayı bile yerine getirir, gayb alemlerinden tam anlamıyla faydalanmanızı mümkün kılar.

Medyum Sedat ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış olan yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

 • Reply Özcan at

  Vefk yaptırmayı düşünen arkadaşlara rehberlik olması açısından Medyum Ali Gürses ile ilgili bilgi paylaşımında bulunmak istiyorum. Burada çok kişi şikayet yazmış başka medyumlar ile ilgili fakat benim yorumum memnuniyet olacak.
  39 yaşındayım, öğretmenlik yapıyorum. Vefk gibi manevi çalışmalar bilgi sahibi olduğum bir konu değil. Bu yüzden çalışma yaptıracağım kişiyi sadece araştırmayla ve birkaç kişinin tavsiyesi üzerine bulmak durumundayım. Medyum Ali Hoca’yı da tamamen araştırma yapmam sonucunda buldum.
  Kendisi ile daha önce hiç çalışmadım, ne yaptığını bilmiyordum. Üstelik hangi çalışmayı yaptıracağımı bile bilmiyordum, bağlama çalışması bana uygun olan vefkmiş. Telefonda görüşmemiz neticesinde buna karar verdik. Yapılan çalışmanın önce eşimle aramdaki sorunları düzelteceğini, daha sonra birbirimize daha yakın olacağımızı belirtti. Vefkin nasıl kullanılacağını da anlattıktan sonra gerekli olan çalışmaya başladım. Dediğim gibi, bu işlerden pek anlamayan biri olarak ben bile kolay şekilde çalışmayı yapabildim. Bu açıdan vefk ile alakalı bir endişeye kapılmanıza gerek yok. Sadece söylenen duaları okumak, Ali hocanın yönlendirmelerine uymak yeterli oluyor.
  Benim yaptırmış olduğum çalışmanın bir ile kırk gün arasında etki göstereceğini belirtti Ali Gürses hoca. Kırk günü geçmediğinden eminim ama tam olarak kaç günde etki gördüğüm konusunu bilemiyorum. Etkisinden memnun kaldığımı belirtmeme zaten gerek yok, yoksa niye bu yorumu yapayım burada.
  Çalışma dışında bahsetmek istediğim bir konu daha var. Ali hocanın bana olan yaklaşımı çok iyiydi. Sorunları dinleyip ona göre bir işlem yapmak için çaba göstermesi açıkcası takdirimi kazandı. Başından savmadan her şeyi detaylıca sorup dinledi. Çok kez soru sormuş olmama rağmen tüm sorularıma da detaylı açıklamalar yaparak güven sağladı. Çalıştığıma hiç pişman değilim, aksine tüm çevreme öneriyorum.

 • Leave a Reply