Medyum Hoca Yorumları

Medyum Rabia

Dünyamızda oluşan bazı duyguları anlamak neredeyse imkansızdır, Medyum Rabia veya başka bir eğitimli medyum hariç kaynağını bilmek mümkün değildir. Bir insan başka birine neden çekim duyduğunu veya aşık olduğunu anlayamayacağı gibi sıcaklık hissi de benzer şekilde anlaşılamayan bir histir. Bu hislerin böylesine anlaşılmaz olmasındaki en önemli sebep gayb alemlerinden kaynaklanıyor olmasıdır.

Gayb alemleri sonsuz enerjilere sahip olduğu gibi aynı zamanda bu alemdeki çeşitli konuların şekillendirilmesi amacıyla da kullanılabilmektedir. Örneğin, iki insan arasındaki soğukluğun giderilmesi, bu kişilerin birbirine yakın olması için sıcaklık büyüsü yapılabilir. Medyum Rabia ile çalışanlardan veya başka bir medyumu tercih edenlerden olmanız hiçbir şeyi değiştirmeyecektir. Gerçek bir medyum her koşulda bu alemlerde var olan enerjileri kullanacaktır.

Elbette her konuda olduğu gibi büyü konusu da mutlaka işin ehline bırakılmak zorundadır. Doğru şekilde istediğiniz etkiyi elde edebilmek için alanında uzmanlaşmış, eğitimli bir medyum ile çalışmanız çok önemlidir. Örneğin, Medyum Rabia ile çalışmak isteyen bir kişi mutlaka öncesinde Medyum Rabia şikayetlerini okumalı, kendisi hakkında fikir edinmelidir. Böylece dolandırıcılardan uzak kalmak ve mağduriyet yaşamadan büyü yaptırmak mümkündür. Sitemizde sadece Medyum Rabia değil tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz.

Sıcaklık büyüsü diğer büyülerden zor veya kolay demek doğru olmayacaktır. Bu alemde herhangi bir etkiye sahip olan tüm büyüler, gayb alemlerindeki enerjiler ile yapılır. Bu enerjileri kullanmak da belli başlı zorlukları beraberinde getirir. Sıradan insanlar tarafından asla anlaşılamayacak olan bu zorluklar büyüyü yaptıran kişinin değil, büyüyü yapan medyumun sorumluluğundadır. Bu nedenle herhangi bir problem yaşamamak, maddi manevi zarara uğramamak için doğru medyum seçimi çok önemlidir. Medyum Rabia veya başka bir medyum olması fark etmeksizin güvenilir biriyle çalışırsanız en ufak bir konuda bile endişe etmenize gerek kalmayacaktır.

Bunlarla birlikte herhangi bir büyünün istediğiniz şekilde tutabilmesi için belli bir zamana ihtiyacı olduğu unutulmamalıdır. Özellikle sıcaklık büyüsü gibi duygusal durumlarla alakalı olan büyüler aşama aşama zaman içerisinde kendini gösterir. Medyum Rabia’nın sıcaklık büyüsü bir ayda etki edebilirken başka bir medyumun büyüsü çok daha kısa sürede sonuç verebilir. Medyumun nefes gücü ne kadar yüksekse etki süresi de o kadar kısalacaktır.

Sitemizde yer alan, Medyum Rabia ve diğer medyumlar ile daha önceden çalışmış kişiler tarafından yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendi yorumunuzu yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply