Medyum Hoca Yorumları

Şanlıurfa Medyum Hocalar

Gaybi alemlere ait enerjiler, dünyevi aleme ait ortamlarda kullanılıyorsa ve bu alemden olan istekler için tercih ediliyorsa, bu gibi durumlarda yapılan büyülerin etkili olabilmesi için pek çok farklı konuya dikkat etmek gereklidir. Bunların en başında, belli günlerde yapılmaması gereken büyüler gelir. Bir Şanlıurfa medyum hocasına başvurduğunuz zaman, istediğiniz büyüyü o gün yapamıyor olması, hocanın kendi tercihi değil, kullanılacak olan efsunlu cümlelerin veya sırlı duaların o gün içerisinde okunmasının uygun olmamasından kaynaklıdır.

Her şehrin medyumları gibi, Şanlıurfa medyum hocaları da gerektiği zamanlarda, büyülerin başka bir gün yapılmasını isteyebilir. Kendilerine başvuran kişilere bunu belirten hocalar, örneğin bir büyüyü Çarşamba yerine Cuma yapmayı tercih edebilir. Hem yapılacak olan çalışmanın etkisine direkt olarak müdahil olacak, hem de tutma hızı gibi faktörleri değiştirecek olan bu durum, medyum hocanın bilgisi ve yeteneği dahilinde belirlenecektir.

Büyü yapıldığı zaman, medyumlar hem bilgi hem de nefes gücü konusunda belli faktörleri kullanır. En baştan itibaren, özel çalışmalar yürütmek zorunda olan bu hocalar, gerekli olan her şeyi hesaba katarak, çalışılacak günden, hangi zamanlarda büyü yapılacağına kadar bir takvim belirler. Şanlıurfa medyum hocaları da, yine aynı şekilde büyünün doğru işlemesi için bu tarz bir uygulamaya girer.

Her büyü, her gün yapılamaz. Tam olarak nedeni bilinmiyor olsa da, çok sırlı sebepleri olduğu düşünülen bu durum, medyum hocaların işini zorlaştırıyor olsa bile, büyülerin çok daha etkili ve doğru olmasına imkan verir. Doğru günde yapılan bir büyü, olmayacak bir günde yapılana kıyasla, kat kat daha hızlı tutar ve çok daha yoğun bir etkiye sahip olur. Hangi büyünün ne gün yapılabileceğine dair pek çok değişken olduğu için, bu konuda çalışacağınız Şanlıurfa medyum hocasına güvenmeniz elzemdir.

Medyumhocayorum.net’e gelen medyum yorum ve medyum şikayetlerini okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Gürol at

    İyi akşamlar arkadaşlar yıllardır bir çok işe girip çıkıyorum ve hangi işe girsem bir iste kaldığım süreç en fazla bir ay oluyordu ve girdiğim hiçbir işte başarılı olamıyordum elimi attığım kuruyordu o kadar kötü bir hale gelmiştim ki psikolojim alt üst oldu. bu yetmezmiş gibi ailem ve arkadaşlarımda benimle resmen dalga geçer oldu. Bir çok yere başvurdum hiç bir sonuç alamadım ve en son nette Medyum araştırmaya karar verdim bir kaç Medyum gördüm arayıp konuştum bir kaçı tarafından dolandırıldım tamamen umudumu kaybetmiştim ki karşıma Medyum Ali Gürses çıktı. Kendisine hayatımdaki sıkıntıları tek tek anlattım konuşmamızda bana hep olumlu konuştu. İşleme başladık ilk zamanlardan itibaren hayatımdaki değişiklikleri fark etmeye başladım. Özellikle son 2 hafta bütün sıkıntılarım resmen çözüldü bunları yazmak için uzun süre bekledim emin olmak istedim su an 6 aydır yolunda giden bir işim var patronlarımdan çok memnunum birikim yapabiliyor kenara para koyabiliyorum aynı zamanda da para sıkıntısı çekmiyorum her şey bir bir yoluna girdi telefonu 0535 590 62 75 kendisinin umarım size de yardımcı olabilir

  • Leave a Reply