Medyum Hoca Yorumları

Şanlıurfa Medyum Hocalar

Gaybi alemlere ait enerjiler, dünyevi aleme ait ortamlarda kullanılıyorsa ve bu alemden olan istekler için tercih ediliyorsa, bu gibi durumlarda yapılan büyülerin etkili olabilmesi için pek çok farklı konuya dikkat etmek gereklidir. Bunların en başında, belli günlerde yapılmaması gereken büyüler gelir. Bir Şanlıurfa medyum hocasına başvurduğunuz zaman, istediğiniz büyüyü o gün yapamıyor olması, hocanın kendi tercihi değil, kullanılacak olan efsunlu cümlelerin veya sırlı duaların o gün içerisinde okunmasının uygun olmamasından kaynaklıdır.

Her şehrin medyumları gibi, Şanlıurfa medyum hocaları da gerektiği zamanlarda, büyülerin başka bir gün yapılmasını isteyebilir. Kendilerine başvuran kişilere bunu belirten hocalar, örneğin bir büyüyü Çarşamba yerine Cuma yapmayı tercih edebilir. Hem yapılacak olan çalışmanın etkisine direkt olarak müdahil olacak, hem de tutma hızı gibi faktörleri değiştirecek olan bu durum, medyum hocanın bilgisi ve yeteneği dahilinde belirlenecektir.

Büyü yapıldığı zaman, medyumlar hem bilgi hem de nefes gücü konusunda belli faktörleri kullanır. En baştan itibaren, özel çalışmalar yürütmek zorunda olan bu hocalar, gerekli olan her şeyi hesaba katarak, çalışılacak günden, hangi zamanlarda büyü yapılacağına kadar bir takvim belirler. Şanlıurfa medyum hocaları da, yine aynı şekilde büyünün doğru işlemesi için bu tarz bir uygulamaya girer.

Her büyü, her gün yapılamaz. Tam olarak nedeni bilinmiyor olsa da, çok sırlı sebepleri olduğu düşünülen bu durum, medyum hocaların işini zorlaştırıyor olsa bile, büyülerin çok daha etkili ve doğru olmasına imkan verir. Doğru günde yapılan bir büyü, olmayacak bir günde yapılana kıyasla, kat kat daha hızlı tutar ve çok daha yoğun bir etkiye sahip olur. Hangi büyünün ne gün yapılabileceğine dair pek çok değişken olduğu için, bu konuda çalışacağınız Şanlıurfa medyum hocasına güvenmeniz elzemdir.

Medyumhocayorum.net’e gelen medyum yorum ve medyum şikayetlerini okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply