Medyum Hoca Yorumları

Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

İnsanların dünyevi alemde karşılarına çıkan sorunlarla alakalı maneviyatın gücüne başvurması yeni bir durum olarak bilinmemektedir. Nesiller öncesinden beri devam eden, neredeyse insanlık tarihi ile yaşıt olan bağlama büyüsü gibi büyü çalışmaları ile insanların manevi alemlerde ihtiyaç duyduğu her şeyi elde etmesine vesile olunmaktadır. Medyumlar, çok eski çağlardan gelen sayısız büyü yöntemini kullanarak bu alanda rehberlik görevini üstlenmektedir.

Bağlama büyüsü, iki insan arasındaki ilişkinin sağlıklı yürümesini sağlayan bağlar üzerinde gerçekleştirilir. Her ne kadar çıplak gözle göremiyor olsak da bu bağlar hayatımızın her noktasında tesir etmektedir.

İki insan arasında aşktan arkadaşlığa, evliliğe kadar tüm sosyal ilişkiler maneviyatta var olan bu bağlar sayesinde gerçekleşir. Bağlar zayıfladığında kişiler birbirinden uzaklaşır, güçlendiğinde evlilik ve aşk gibi durumlar ortaya çıkabilir. Bağlama büyüsü yapıldığı zaman, bu bağlar üzerinde işlem gerçekleştirilir.

Büyülerin yapımında sayısız teknikten ve ilimden yararlanılabilir. Gerçek medyum hocalar, bu bilgilerini yıllar boyu süren eğitimlerden almıştır. Gerçek medyum hocalar, yaptıkları tüm çalışmalarda üstat medyumlardan el verme yöntemi ile aldıkları teknikleri kullanır. Bağlama büyüsü de bu şekilde öğrenilen ve günümüzde kullanılan bir çalışmadır.

Bağlama Büyüsü Kesin Tutar Mı?

Bağlama büyüsünün etki edebilmesi için manevi alemlerde var olan sayısız durumun tam olarak uyum sağlaması gereklidir. Bunlardan bazıları medyum hocaların ilimleri sayesinde biliniyor olsa da bazıları henüz tam olarak bilinememektedir.

Gerçek medyum hocalar bağlama büyüsü için havas ve ledün gibi ilimlerden yararlanır. Her büyü öncesi, büyü yapılacak olan kişilerin enerjilerini inceleyerek gerekli çalışma hakkında daha net bilgi edinir. Bu inceleme sırasında, büyünün tutup tutmayacağı da büyük ölçüde anlaşılabilir.

Gerçek medyumlar, aldıkları eğitim sırasında hiçbir zaman insanlara mağduriyet yaşatmama sözü vermektedir. Bu nedenle, tutmama ihtimali yüksek olan büyüleri en başta yapmayı kabul etmeyecektir. Bağlama büyüsü ile ilgili ön inceleme yapılırken, medyum hoca bu konuda net bilgi verecek ve size hiçbir mağduriyet yaşatmayacaktır.

Kesin Tutan Bağlama Büyüsü Yöntemleri Hangileri?

Bağlama büyüsü de dahil olmak üzere var olan tüm büyü yöntemlerinde farklı tekniklerle çalışmalar yapılır. Bu teknikler her zaman kişiye özel olmak zorundadır. Bir kişiye yapılan büyü çalışması, birebir aynı dualar ve özel yöntemler kullanılarak başka birine yapılırsa etkisi aynı olmayabilir.

Bu çalışmalarda yöntem aramak yerine işinin ehli olan medyum ile çalışmaya gayret edilmelidir. İşinin ehli olan medyumlar, gerekli olan en karmaşık yöntemleri bile kullanıp bağlama büyüsünden istediğiniz sonucu alabilmenize imkan verecektir.

Gerçek medyumları bulabilmek iyi bir araştırma ile mümkündür. Bağlama büyüsü yaptıracağınız medyuma karar vermeden önce mutlaka diğer insanların tecrübelerinden yararlanmanız önerilmektedir.

Sitemize sizden gelen tüm medyum yorum ve şikayetlerini ana sayfada toplamaktayız. Hepsini okumak, dilerseniz kendi yorumunuzu yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply