Medyum Hoca Yorumları

Sabun Büyüsü Yapan Hocalar

Her büyünün kendine ait özel bir enerjisi bulunur. Sabun büyüsü de dahil olmak üzere var olan tüm büyülerin enerjisi öte alemlerde bulunmaktadır. Bu alemlerdeki enerjilerin kullanımı ise medyum hocalar vesilesiyle olur.

Büyü yapılacağı zaman medyum hocalar bu enerjileri doğru şekilde yönlendirmek zorundadır. Sabun büyüsü yapan medyum hocalar da aynı şekilde enerjileri yönlendirerek istenen tesiri alır. Bu işlem sırasında pek çok farklı ilimden destek alınması gerekmektedir.

Bir medyum hoca işinin ehli olduğu sürece istenen her çalışmayı başarıyla yapabilir. Sabun büyüsü gibi büyü çalışmaları da sadece işinde uzman medyumlara emanet edilmelidir. Sıradan bir insanın büyü yapımında kullanılan bilgilere erişmesi imkansızdır. Bu nedenle en basit büyüyü bile yapması mümkün değildir.

Medyumlar büyülerde çoğu zaman temel olarak kendi nefes güçlerini kullanır. Ancak bazı istisnai durumlarda medyum hocaların malzemelerin gücünden de yararlanması gerekebilir. Sabun büyüsü gibi çalışmalar yapıldığı zaman da bu şekilde bir tesir yaratılması gerekmektedir. Medyum hocaların bu enerjileri en iyi şekilde kullanabilmesi için bazı malzemelere ihtiyacı bulunur.

Her büyüye göre malzemeler değişir. Her malzemenin özel bir enerjisi bulunur. Sabun büyüsü yapılırken de kullanılacak tüm malzemeler bu enerjilere göre belirlenir. Belirleme işlemi tecrübe ve medyum hocanın bilgisi sayesinde tamamlanabilir.

Sabun Büyüsünde Hangi Malzemeler Kullanılır?

medyum ali hoca

Sabun büyüsü isminden de anlaşılacağı üzere temel malzeme olarak sabun kullanır. Bu sabunlar sıradan bir sabun değildir. Medyum hocaların kullandığı malzemeler her zaman özel olarak belirlenir ve çalışma bu şekilde gerçekleşir.

Büyü sırasında hangi malzemelerin kullanılacağı büyünün yapılış amacına göre belirlenmektedir. Medyumlar kimi zaman sıradan bir sabunla bile sabun büyüsü yapabilmektedir. Ayırma işlemi uygulanacak olan kişilerin enerjileri hangi malzemenin kullanılacağı üzerinde büyük bir etkiye sahiptir.

Medyumluk işinde, büyü yapılırken kullanılan her malzemenin doğru temin edilmesi çok önemlidir. Eğer bu malzemelerin temininde herhangi bir eksiklik olursa çalışmadan istenen sonuç alınmaz. Alınsa bile zaman içerisinde büyünün etkisinde azalma görülebilir.

Sabun Büyüsü Malzemesiz Yapılır Mı?

Sabun büyüsü sadece malzeme ile yapılabilen bir çalışmadır. Bu uygulamada medyum hocanın nefes gücü çok önemli olsa da malzeme kullanıladığı asla görülmemiştir. Medyumlar her zaman için sabun başta olmak üzere çeşitli malzemeleri kullanarak bu büyüyü yapmak zorundadır.

Sabun büyüsü kimi zaman etkisiz kalabilmektedir. Medyum hocalar, böylesi bir durumun yaşanmasının önüne geçmek amacıyla çok daha etkili olduğu kanıtlanan papaz büyüsünü kullanmaktadır. Papaz büyüsü, aynı amaçla yapılan büyü işlemler içerisinde en etkilisi ve en hızlı tutanı olarak bilinmektedir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de daha önceden çalıştığınız medyum hocalar hakkında yorumlarınızı yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply sukru at

    Eger medyum meryem isimli hocaya vefk yaptirdiysaniz dikkatli olmanizi oneririm cunku benim yaptirdigim vefki cocugum yanlislikla yirtip acdi icinden dua falan cikmadi bos kagit cikti, arayip neden boyle oldugunu sordugumda bana o yazilar zamanla silinir normaldir tekrar yaptirman lazim dedi, fazla ustelemedim sahtekar oldugunu anlayinca, ugrasmaya degmez.

  • Leave a Reply