Medyum Hoca Yorumları

Almanya Medyum Hocalar

Medyumluk uzun yıllar süren uğraşlar sonucu elde edilebilen bir vasıftır. Çok eski dönemlerden bu yana sadece nefes gücü yeterli olan ve belli bir yatkınlığa sahip kişiler tarafından elde edilebilen bu vasıf, günümüzde de tıpkı antik dönemlerde olduğu gibi el verme yöntemi ile üstat medyumlardan çıraklara aktarılmaktadır.

Almanya medyum hocaları gibi yabancı ülkelerde çalışmalarını yürüten medyumlar, kendilerine medyum sıfatının verilebilmesi için oldukça yoğun bir çalışma programından geçerler. Çalışmalarını tamamen kadim öğretilere göre şekillendiren, çocukluk yıllarından beri yetiştirilerek bugünlere gelen medyumlar, kendilerine danışan kişilere ihtiyaç duydukları rehberliği sunmaktadır.

Dünyanın her yerinde çalışma yapabilen Almanya medyum hocaları, vefk ve muska gibi konularda kargo ile istenen her yere çalışmalarını ulaştırabilmekte, fiziki bir eşya gerektirmeyen tüm çalışmaları uzaktan yapabilmektedir. Maneviyatın herhangi bir sınırı veya mesafe kavramı olmadığı için enerjiler dünyanın en ücra köşelerine bile anında ulaşabilmektedir.

Almanya medyum hocaları yaptıkları çalışmalar ile pek çok insanın hayatını baştan aşağı değiştirebiliyor. Gerek iş konusunda, gerek kısmet açma ve benzeri konularda oldukça özel uygulamalara sahip olan bu hocalar insanların sorunlarını gaybın gücü ile rahatlıkla çözebilmekte, bu durum hocaların çok daha fazla talep görmesini sağlamaktadır.

Hocaların daha fazla talep görüyor olması ve bu çalışmalarını daha fazla kişiye ulaştırabilmesi bir avantaj gibi görünse de aslında dolandırıcılara da büyük fırsat sağlamakta. Kendini Almanya medyum hocalarından biri gibi tanıtan dolandırıcılar insanların zor durumlarından faydalanarak maddi ve manevi zarara uğratmaktadır.

Bu gibi durumlardan uzak kalmak ve kendinizi garanti altına almak için mutlaka çalışacağınız hocayı iyi seçmeniz, çalışmaya karar vermeden önce hocayı iyi araştırmalısınız. Hoca hakkında yapılan yorumları okuyup, çalışacağınız kişiyi buna göre belirlemeniz durumunda dolandırıcılardan uzak kalarak manevi alemlerin enerjilerinden en iyi şekilde yararlanabilmeniz mümkün.

Medyumhocayorum.net’e gelen medyum yorum ve medyum şikayetlerini okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Meltem at

    Kardeşimin eşi onu aldattı, haberi olmasına rağmen bir şey demedi. Ailemizi lekeleyen bir kadın ama nedense kardeşim üzerinde değişik bir etkisi var. Sevmiyor, arkasından çok kötü laflar ediyor ama bir türlü boşanmaya da varmıyordu eli. Ben bu durumdan şüphelendim biraz araştırdım, aklıma acaba büyü yapılıp yapılmadığı geldi. Çünkü karısı denen ahlaksızın ailesi kötü ve böyle şeyler yapabilecek potansiyelde bir aile. Kardeşime durumu söyledim inanmadı başta ama tamam dedi dediğine bir bakalım diyerek kabul etti. Ali Gürses hocayı internetten buldum. Sosyal medyada yorumlarda falan hep tavsiye edilmiş. Bunun üzerine kendisine durumla ilgili mesaj attım, kısa sürede dönüş yaptı. Bakım yaptırdım. Evin üç yerinde büyü bulduk. Yapıldığı noktaya kadar söyledi kendisi. Domuz yağı büyüsü diye geçen bir şeymiş. Çok pis kokuyordu. Ali hoca tarif etti biz gittik çıkarttık resmen noktasına kadar söyledi. Büyü bozulduktan sonra kardeşim kendi kendine ben ne yapmışım dedi, uzaklaştı. Çok şükür uzaklaştılar şirret kadınla artık herkes kendi yoluna. Bu alanda internet ortamında çok fazla umut taciri olduğunu da görüyorum dolandırılan sayısı çok fazla kaç kişi görse ve faydalansa kardır diyerek ben de bunları anlatmak istedim.

  • Leave a Reply