Medyum Hoca Yorumları

Kocaeli Medyum Hocalar

Tüm dünyada çalışma yapan medyumlara rastlamak mümkündür. Kocaeli medyum hocaları da tıpkı tüm diğer medyumlar gibi çeşitli çalışmalar yapar ve insanların manevi alemlerden istedikleri gibi yararlanabilmelerini mümkün kılar. Tarihin en eski çağlarından bari medyum hocalar tarafından büyü yapıldığı görülmekte ve bugün de aynı şekilde çalışmalarına devam eden medyumlar bulunmaktadır.

Kocaeli medyum hocaları gibi ülkemizde çalışma yapan medyum hocalar tecrübeli olmalarıyla bilinir. Elbette bu durum her medyuma göre değişebiliyor olsa da ülkemizde manevi ilimlere olan ilginin yüksek olduğu herkes tarafından bilinir. Bu nedenle, medyum hocaların tecrübe edinebilmeleri çok daha kolay olmaktadır.

Kocaeli medyum hocaları, sadece Türkiye’den değil dünyanın her yerinden kendilerine gelen büyü taleplerine karşılık vermektedir. Medyumlar, bu sayede daha fazla tecrübe edinmekte ve yaptıkları her çalışmada, her geçen gün daha iyi hale gelmektedir.

Medyumların tecrübesi tek başına yeterli de değildir. Kocaeli medyum hocaları gibi medyum hocalar, yaptıkları tüm işlemlerde kadim dönemlerden gelen teknikleri ve bilgileri kullanır. Bu bilgileri edinmek kolay bir süreç değildir. Medyumlar, eğitim alarak, ilimlerde farklı çalışmalar yapıp uzmanlık kazanarak büyü uygulamalarını başarabilir.

Bir Medyumun Nefes Gücü Her Zaman Yüksektir

Kocaeli medyum hocaları, yaptıkları her çalışmayı güçlü bir nefes ile yapabilir. Bu nefes gücü, enerjilerin doğru şekilde toplanıp yönlendirilebilmesini mümkün kılar. Bir medyum hocanın bu kuvvete sahip olmaması düşünülemez.

Her medyum hoca, medyumluk eğitimine başlamadan önce mutlaka bu niteliklerine göre değerlendirilir. Sadece bunu yapabilen kişiler medyum hoca olarak kabul edilir ve çalışmalara başlar. Aksi takdirde, hiçbir üstat medyum tarafından eğitim verilmeyecektir.

Kocaeli medyum hocaları için de bu durum geçerlidir. Nefes gücü yüksek olmayan medyumlar hiçbir koşulda büyü yapamaz. Bu nedenle, hangi konuda olursa olsun mutlaka nefesi kuvvetli medyumlar ile çalışmak gereklidir. Yine aynı şekilde, büyülerin işinin ehli olmayan insanlar tarafından yapılması nefes gücü yetmeyeceği için mümkün olamamaktadır.

İyi Eğitim Almayan Kişiler Gaybi Çalışmalar Yapamaz

Kocaeli medyum hocaları da dahil, tüm medyumların eğitimleri daha küçük yaştan itibaren başlamaktadır. En ufak bir çalışmada bile bu eğitimin meyveleri kullanılır. Eğer bir medyum hocanın büyü yapması isteniyorsa, mutlaka havas ve ledün gibi ilimlerde bilgi sahibi olması gerekir.

Medyumların eğitimleri sadece birkaç ilimde uzmanlık ile sınırlı kalmamaktadır. Medyum hocalar, eğitim süreçlerine devamlı şekilde tecrübe edinerek devam eder. Kocaeli medyum hocaları da yaptıkları her çalışmada, tecrübelerini artırarak kendilerini daha fazla eğitmeye devam etmektedir.

Gerçek bir medyum hocanın tek amacı insanların yardımına koşmak ve ihtiyaç duyulan her durumda öte alemleri kullanmaktadır. Kocaeli medyum hocaları da tıpkı tüm diğer medyumlar gibi bu işe gönül verir ve çalışmalarını bu doğrultuda yapar.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bunları okumak, dilerseniz siz de kendi yorumlarınızı yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply