Medyum Hoca Yorumları

Güvenilir Medyum Hocalar Nasıl Anlaşılır?

Bir kişi kendine medyum hoca diyor olsa bile tecrübesi ve bilgisi gerçek bir medyum hoca olmaya yetmiyor olabilir. Basit çalışmaları kolayca yapabiliyor olsa bile karmaşık ve daha fazla tecrübe gerektiren uygulamalarda problem yaşıyor olabilir. Bu gibi durumlarda, çalıştığınız kişi kendine ne kadar güveniyor olursa olsun elde edilen sonuç sizin için hüsran olacaktır. Tam da bu yüzden, herhangi bir basit çalışmada bile mutlaka güvenilir medyum hocalar ile çalışılması önemlidir.

Güvenilir medyum hocaları anlamak için dikkat etmeniz gereken belli başlı noktalar bulunuyor. Bunların en temeli, çalışacağınız hocanın yeterli bilgiye sahip olup olmadığıdır. Eğer çalışacağınız medyum hocanın bilgisine güvenmiyorsanız, yapılacak olan çalışmadan da muhtemelen verim almanız mümkün olmayacaktır.

Medyumluk işi sadece medyum hocaya bağlı olan bir şey gibi görünse de aslında hem büyüyü yaptıran hem de yapan kişi ile bağlantılıdır. Bu nedenle hiçbir medyum hoca herkes için aynı tekniği uygulayamaz. Eğer kendiniz için bir büyü çalışması yaptırıyorsanız, öncelikle enerjinizi tarar ve size uygun olan teknikleri belirler. Güvenilir medyum hocalar bunu bildikleri için özellikle bu konuda daha dikkatli davranır ve yapılan her türlü çalışmadan önce kişilerin enerjilerini okuyarak büyü yapar.

Diğer çalışmalarda medyum hocanın etkisi çok daha büyüktür. Örneğin, vefk gibi hassas uygulamalarda medyum hocalar tarafından yapılacak olan en küçük adım bile hayati hassasiyete sahiptir. Bu tarz durumlarda güvenilir bir medyum hoca ile çalışmak çok daha önemlidir.

Güvenilir medyum hocalar kendilerine gelen soruları cevaplamaktan çekinmezler. Her soruyu sizi tatmin edecek nitelikte cevaplar ve asla yanıtsız bırakmazlar, siz konuyu tam olarak anlayana kadar detaylıca açıklarlar. Çalışacağınız medyum hocanın güvenilir olup olmadığını anlamak için bu detayı da göz önünde bulundurabilirsiniz.

Medyumhocayorum.net’e gelen medyum yorum ve medyum şikayetlerini okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Akif at

    Adana’da yaşıyorum, Medyum Leyla’yı bir internet reklamında gördüm, arkadaşımla birlikte işlem yaptırmak için görüştük. Bereket vefki yaptırmak gibi bir niyetimiz vardı ama kendisi başka bir çalışma önerdi. Bu işlem için büyü yapabileceğini ve kesin tutacağını söyledi. İki kişi gittiğimiz için bize uygun fiyat vereceğini de söyledi. Tamam dedim yaptıralım, parayı aldı, alır almaz engelledi. Reklamları hala sağda solda dönüyor. Bir sürü insana aynı durumu yaşatmış dolandırıcı. Adana’da olanlar dikkat etsin sadece buraya özel çıkıyor sanırım reklamlar. Şehir şehir dolandırıyor olabilir. Engelleyince de nasıl bir sistem kurduysa hiçbir şekilde ulaşılamıyor, başka numaradan arıyorum anında tekrar engelliyor. Arayabilmek için numara değiştirmekten bıktım artık.

  • Leave a Reply