Medyum Hoca Yorumları

Canbar Büyüsü Yapan Hocalar

Büyü yöntemleri hiçbir zaman sabit olmamıştır. Sonsuz bir enerjiye sahip olan manevi alemlerde var olan her şey, tüm kültürlerde aynı olsa da medyumlar tarafından geliştirilerek değiştirilebilir. Canbar büyüsü gibi belli yöntemlere çok sadık kalınması gereken çalışmalarda da aynı şekilde bu durum geçerlidir.

Canbar büyüsü yapan bir medyum hoca her aşamada eğitimini ve tecrübesini kullanır. Eğer sahip olduğu tecrübelere göre yapması gereken büyüde farklı malzemelerin kullanılmasına ihtiyaç duyuyorsa bunu uygun şekilde gerçekleştirecektir.

İstisnai durumlar haricinde canbar büyüsü için benzer yöntemlerin kullanılmaktadır. Çoğu zaman ceylan derisi ile yapılan bu büyüde nadiren de olsa farklı malzemeler tercih edilebilir. Bu durum tamamen medyum hocanın seçimine göre gerçekleşir.

Canbar Büyüsü İçin Kullanılan Yöntemler Etkisini Değiştirir Mi?

Normal şartlarda bir işinin ehli bir medyum hoca tarafından yapılan büyüde hangi yöntem kullanılırsa kullanılsın sizin için en etkilisi olacaktır. Medyumlar yaptıkları tüm çalışmalardan önce enerjisel okumalar yaptıkları için kullanacakları yöntemi en iyi şekilde belirlerler.

Canbar büyüsü yapan bir medyum hoca çoğu zaman klasik yöntemlere sadık kalarak bu işi gerçekleştirecektir. Bu yöntemlerin en yaygını ceylan derisi ile yapılan büyüdür. Ceylan derisi üzerine yazılacak olan dualar kişiden kişiye göre değişir, özel olarak belirlenir. Medyumlar bu hesaplamaları yaparken çok çeşitli ilimler kullanmaktadır.

Eğer medyum hoca bu yöntem yerine başka bir şey kullanmayı tercih ediyorsa, bu durumda yapacağı büyünün sizin için en etkilisi olduğu konusunda şüphe etmenize gerek kalmayacaktır. İşinin ehli olan tüm medyumlar en iyi büyüyü elde edebilmek için canbar büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü çalışmalarını değiştirebilir.

Canbar Büyüsü Malzemeleriyle Evde Büyü Yapılır Mı?

Eğer gerekli malzemeleri bulmuş olsanız bile evde canbar büyüsü yapmak mümkün değildir. Malzemeler, tüm büyü çalışmaları için her zaman medyumun kullandığı bir araçtan öteye geçmez.

Dünyanın en güçlü büyü malzemesine sahip olsanız bile bu büyü için uygun olan teknikleri ve duaları bilmediğiniz sürece büyü yapamazsınız. Bu teknikleri internetten, herhangi bir kitaptan öğrenmek mümkün değildir.

Sadece gerçek medyum hocalar canbar büyüsü yapabilir. Büyüleri evde denemek hiçbir etkiye sahip olmadığı gibi zaman zaman tehlikeli sonuçlar da verebilmektedir. Bu nedenle her zaman için doğru bir medyum hoca ile çalışmanız gerekir.

Canbar büyüsü gibi büyüler hem ayırma hem de bağlama, aşık etme gibi çalışmalarda tercih edilmektedir. Eğer medyum hoca bu büyüyü sizin için uygun görmüşse yapılmasında herhangi bir sakınca bulunmaz. Doğru şekilde yapılırsa sorunsuz biçimde istenen sonuç alınacaktır.

Sitemize sizlerden gelen, medyum hocalar hakkında yazılmış yorum ve şikayetler ana sayfada toplanmaktadır. Medyum hocalar hakkında gelen yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de çalıştığınız medyum hocalar hakkında yorum yazmak isterseniz ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

3 Yorum

 • Reply Nedim Zaferoglu at

  Öncelikle bu siteyi yaptığınız için çok teşekkür ederim kendi adıma. Daha önce dolandırılmanın eşiğinden dönerek bu site sayesinde kiminle çalışacağımı görmüş oldum. Birkaç defa dolandırıcıların tuzağına çekiliyordum, bana taksit taksit para ödetiyorlardı, ilk taksitten kurtulmayı başardım. Şikayetlerimi de yazdım sitelere diğer insanlara yardım etmek adına.
  Bu sefer şikayet değil memnuniyet yazacağım. Kısmet açma vefki işlemi yaptırdım. Medyum Ali Gürses isimli medyum hocaya yaptırdım işlemi. Sürecinden falan pek fazla bahsetmek istemiyorum çünkü herkese farklı yapılan işlemler olduğu için buraya yazmam yanıltıcı olabilir ama bir hafta gibi kısa bir sürede kapıma kadar geldiğini belirtebilirim.
  Gelen vefkin kullanımı çok kolaydı. Ali Hoca telefonda vefk daha elime geçmeden önce her şeyi detaylarıyla anlattı, nasıl kullanacağımı söyledi, aklıma takılan sorular için de telefon açtım kendisine, sağolsun yine yardımcı oldu.
  Vefki kendim için istiyordum, daha önce çok kısmetim çıkmasına rağmen bir türlü nasip olmamıştı. Vefki tam olarak medyum ali hocanın dediği şekilde kullandım. Bir hafta geçmeden hiç beklenmedik ve daha önceden olmayıp üstünü kapattığımız durumdan ses çıktı. Olay resmen kendi kendine çözüldü. Allah ne kısmet eder bilemeyiz tabi ama şu an için işler çok ilerledi, nişan söz kıyıldı inşallah da evlilik olacak.
  Medyum ali hocayı olaylardan bilgilendirmek adına aramıştım, teşekkür de ettim defalarca, bu yorumla hem kendisinin hak ettiği değeri görmesini hem de zor sıkıntılar yaşayan arkadaşların çözüm bulabilmesini istiyorum. Allah herkese yardım etsin.

  • Reply erdoğan at

   adınıza mutlu oldum nedim bey ali hocaya nasıl ulaşırız benimde benzer bir derdim var

   • Reply Nedim Zaferoglu at

    Telefonu 05355906275 genelde akşamüstüne kadar bakıyor. Mail atmak isterseniz de medyumalibey@gmail.com mail adresi.

  Leave a Reply