Browsing Tag

en iyi medyumlar 2021

Medyum Hoca Yorumları

Medyum Rabia

Dünyamızda oluşan bazı duyguları anlamak neredeyse imkansızdır, Medyum Rabia veya başka bir eğitimli medyum hariç kaynağını bilmek mümkün değildir. Bir insan başka birine neden çekim duyduğunu veya aşık olduğunu anlayamayacağı gibi sıcaklık hissi de benzer şekilde anlaşılamayan bir histir. Bu hislerin böylesine anlaşılmaz olmasındaki en önemli sebep gayb alemlerinden kaynaklanıyor olmasıdır.

Gayb alemleri sonsuz enerjilere sahip olduğu gibi aynı zamanda bu alemdeki çeşitli konuların şekillendirilmesi amacıyla da kullanılabilmektedir. Örneğin, iki insan arasındaki soğukluğun giderilmesi, bu kişilerin birbirine yakın olması için sıcaklık büyüsü yapılabilir. Medyum Rabia ile çalışanlardan veya başka bir medyumu tercih edenlerden olmanız hiçbir şeyi değiştirmeyecektir. Gerçek bir medyum her koşulda bu alemlerde var olan enerjileri kullanacaktır.

Elbette her konuda olduğu gibi büyü konusu da mutlaka işin ehline bırakılmak zorundadır. Doğru şekilde istediğiniz etkiyi elde edebilmek için alanında uzmanlaşmış, eğitimli bir medyum ile çalışmanız çok önemlidir. Örneğin, Medyum Rabia ile çalışmak isteyen bir kişi mutlaka öncesinde Medyum Rabia şikayetlerini okumalı, kendisi hakkında fikir edinmelidir. Böylece dolandırıcılardan uzak kalmak ve mağduriyet yaşamadan büyü yaptırmak mümkündür. Sitemizde sadece Medyum Rabia değil tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz.

Sıcaklık büyüsü diğer büyülerden zor veya kolay demek doğru olmayacaktır. Bu alemde herhangi bir etkiye sahip olan tüm büyüler, gayb alemlerindeki enerjiler ile yapılır. Bu enerjileri kullanmak da belli başlı zorlukları beraberinde getirir. Sıradan insanlar tarafından asla anlaşılamayacak olan bu zorluklar büyüyü yaptıran kişinin değil, büyüyü yapan medyumun sorumluluğundadır. Bu nedenle herhangi bir problem yaşamamak, maddi manevi zarara uğramamak için doğru medyum seçimi çok önemlidir. Medyum Rabia veya başka bir medyum olması fark etmeksizin güvenilir biriyle çalışırsanız en ufak bir konuda bile endişe etmenize gerek kalmayacaktır.

Bunlarla birlikte herhangi bir büyünün istediğiniz şekilde tutabilmesi için belli bir zamana ihtiyacı olduğu unutulmamalıdır. Özellikle sıcaklık büyüsü gibi duygusal durumlarla alakalı olan büyüler aşama aşama zaman içerisinde kendini gösterir. Medyum Rabia’nın sıcaklık büyüsü bir ayda etki edebilirken başka bir medyumun büyüsü çok daha kısa sürede sonuç verebilir. Medyumun nefes gücü ne kadar yüksekse etki süresi de o kadar kısalacaktır.

Sitemizde yer alan, Medyum Rabia ve diğer medyumlar ile daha önceden çalışmış kişiler tarafından yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendi yorumunuzu yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

  • Reply Esma at

    Selam arkadaşlar. Eşimin çalıştığı yerde aramıza giren bir kadın vardı, bu kadını eşimden soğutmak ve eve tekrar bağlamak amacıyla bir çalışma yaptırmak istedim, çalışma için medyum ali gürses ile bir yol belirledik, vefk işlemiyle yapabileceğimizi konuştuk, hocam bana bir haftada gönderdi vefki, dediği yere koydum bazı dualar veriyor onları da okudum, daha sonra ben eşimde değişim beklerken birden bire kadının tayini çıktı başka yere gitti çok garip gelmişti bana ama allahın ilmi ne kadar güçlüymüş görmüş olduk… Benzer derdi olanlar bir kendisinden bilgi alsın derim 05355906275 numarası akşam ilgilenmiyor…

  • Reply TEOMAN at

    ARKADAŞLAR ÇOK MUTLUYUMM MUTLULUĞUMU PAYLAŞMAK İSTİYORUM ALLAH ALİ HOCADAN RAZI OLSUN HERKESE İNŞALLAH HAYIRLI BİR YUVA KURMAYI NASİP EDER RABBİM, BEN EVLİLİK İÇİN İKNA VEFKİ YAPTIRDIM, EVLENMEMİZİ İSTEMEYEN KİŞİLERİN KALBİNE NASIL ETKİ ETTİYSE İLK ONLAR MUTLU OLMAMIZI İSTEDİ GERÇEKTEN ÇOK İŞE YARIYOR BEN YUVAMI BU SAYEDE KURDUM ALLAH RAZI OLSUN HOCAMDAN İKNA VEFKİNDE CİDDEN DENİLDİĞİ GİBİ PROFESYONELMİŞ BUNA ŞAHİT OLDUM

  • Leave a Reply