Browsing Tag

kaşık büyüsü zararları

Medyum Hoca Yorumları

Kaşık Büyüsü Yapan Hocalar

İnsanların enerji alanları yabancı enerjilerin etkisi altına almaya alışkın değildir. Kaşık büyüsü gibi büyüler hangi amaçla yapılıyor olursa olsun kişilerin sahip olduğu öz enerji alanı üzerinde baskı kurarak çalışır. Bu baskı ise büyülenen kişide bir takım belirtiler ile kendini gösterecektir.

Büyü belirtileri ortaya çıktığı andan itibaren mutlaka doğru şekilde müdahale edilmelidir. Kaşık büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyülerde etkiler ne kadar yoğunlaşırsa büyünün bozulması o kadar zor hale gelir. Eğer böylesi bir etki altında olduğunuzu düşünüyorsanız medyum hocalarla görüşmenizde fayda vardır.

Büyülerin insanlar üzerindeki etkileri farklı şekillerde ortaya çıkar. Kişinin enerjisi ile alakalı olan bu durum aynı zamanda büyünün ne amaçla yapıldığıyla da bağlantılıdır. Kaşık büyüsü ayırma için yapılıyorsa bakılması gereken belirti başka, aşk için yapılıyorsa daha farklı olacaktır.

Gerçek medyum hocalar büyü belirtileri ortaya çıkmadan önce bile insanlarda büyü olup olmadığını anlayabilir. Tamamen enerjisel incelemeler sonucu anlaşılan bu durum asla sıradan insanlar tarafından bu şekilde bilinemez. Kaşık büyüsü yapılıp yapılmadığını anlamak için belirtiler dışında bakabileceğiniz başka bir yöntem bulunmaz.

Kaşık büyüsü belirtileri kimi zaman çok zayıf olabilir. Bu gibi durumlarda büyü yapılıp yapılmadığından emin olmak için medyum ile görüşülmesi gerekir.

Ayırma ve Soğutma İçin Yapılan Kaşık Büyüsü Belirtileri

Kaşık büyüsü ayırma ve soğutma gibi amaçlarla yapılıyorsa bu çalışmanın etkileri çiftler arasında var olan ilişki bağları üzerinde olur. Bu bağların ne kadar güçlü olduğuna bağlı olarak farklı belirtiler görülecektir.

En yaygın belirti huzursuzluktur. Özellikle büyü yapılan kişiler bir arada olduğu zaman her iki kişide de yoğun bir huzursuzluk görülür. Kaşık büyüsü etkisi arttıkça bu huzursuzluk da daha fazla görülmeye başlayacaktır.

Baskı altına giren kişilerin enerjileri kimi zaman kendini kabuslarla da belli edebilir. Kaşık büyüsü etkisi altında olan kişi uyurken çok sık kabus görebilir veya uyumakta zorluk yaşayabilir.

Aşk ve Bağlama İçin Yapılan Kaşık Büyüsü Belirtileri

Aşk amaçlı yapılan kaşık büyüsünde belirtiler çoğu zaman büyülenen kişi tarafından anlaşılamaz. Kişi, kendini olayın akışına kaptıracağı için her şeyin doğal olarak geliştiğini düşünecektir. Bu nedenle büyü yapılan kişiyi bir an önce medyum hocaya götürmekte fayda vardır.

Bağlama ve aşk amaçlı yapılan büyüleri anlamak diğerlerine kıyasla daha zordur. Ancak, medyum hocalar çok kısa bir enerjisel inceleme ile kaşık büyüsü yapılıp yapılmadığını kesin olarak söyleyecektir.

Kaşık büyüsü kimi zaman diğer büyü yöntemleri yanında etkisiz kalmaktadır. Çok net etkilere sahip olan ve hızlı tutan bir büyü çalışması yaptırmak istiyorsanız en doğru tercih papaz büyüsü olacaktır. Papaz büyüsü bu tarz amaçlarla kullanılan en etkili büyü çalışmasıdır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

8 Yorum

 • Reply Meltem at

  Kardeşimin eşi onu aldattı, haberi olmasına rağmen bir şey demedi. Ailemizi lekeleyen bir kadın ama nedense kardeşim üzerinde değişik bir etkisi var. Sevmiyor, arkasından çok kötü laflar ediyor ama bir türlü boşanmaya da varmıyordu eli. Ben bu durumdan şüphelendim biraz araştırdım, aklıma acaba büyü yapılıp yapılmadığı geldi. Çünkü karısı denen ahlaksızın ailesi kötü ve böyle şeyler yapabilecek potansiyelde bir aile. Kardeşime durumu söyledim inanmadı başta ama tamam dedi dediğine bir bakalım diyerek kabul etti. Ali Gürses hocayı internetten buldum. Sosyal medyada yorumlarda falan hep tavsiye edilmiş. Bunun üzerine kendisine durumla ilgili mesaj attım, kısa sürede dönüş yaptı. Bakım yaptırdım. Evin üç yerinde büyü bulduk. Yapıldığı noktaya kadar söyledi kendisi. Domuz yağı büyüsü diye geçen bir şeymiş. Çok pis kokuyordu. Ali hoca tarif etti biz gittik çıkarttık resmen noktasına kadar söyledi. Büyü bozulduktan sonra kardeşim kendi kendine ben ne yapmışım dedi, uzaklaştı. Çok şükür uzaklaştılar şirret kadınla artık herkes kendi yoluna. Bu alanda internet ortamında çok fazla umut taciri olduğunu da görüyorum dolandırılan sayısı çok fazla kaç kişi görse ve faydalansa kardır diyerek ben de bunları anlatmak istedim.

 • Reply büyü bozdurdum at

  çok medyum gördüm özellikle benim gibi almanyada yaşayanlara daha derdini anlatmadan hemen para gözüyle bakıyorlar euro istiyor almanya denildiğinde türkiye diyosun daha ucuz fiyat veriyor çok dolandırıcı dolmuş ortalık buna rağmen iyi araştırdım ali gürses hocayı buldum hocam çok yardımcı oldu bana zaten daha ilk andan anlamıştım kendisinin işinin ehli olduğunu para demeden derdimi anlattırdı bakım yaptı büyü olup olmadığın baktık önce hocamın her dediğine tamam dedim anlatıldığı gibi dürüst ve hakkıyla yapan biriymiş üstümde büyüyü çözmek için bi işlem yaptı büyünün evin neresinde olduğuna kadar anlattı bana gittim baktım elimle koymuş gibi buldum bozmayı yaptıktan sonra üstümden resmen büyük bir yük kalktı rahatladım eskiden uyuyamıyordum bile sürekli aklımda kötü düşünceler kendime zarar verme isteği vardı bu sıkıntı geçti ali gürses hocanın işi sayesinde oldu hemen aynı gün çözdük büyüyü bikaç gün yine devam etti tabi etkisi ama bir haftayı bulmadan geçti ve kendimi iyi hissetmeye başladım. Allah razı olsun böyle insanlar hala varmış ve hakkıyla dürüstçe ilmini yapıyormuş. Allah için o kadar çok dolandırıcı varki internet ortamında iyi araştırın önce ali beyden bilgi almak isterseniz telefonu 05355906275 bir faydası dokunur umuyorum sizlerede…

 • Reply Anonim at

  Arkadaşlar acaba bilmiyorum böyle bir şey yaşayan oldu mu yoksa tarihte ilk ben miyim ama çok acayip günler geçirdim kendimi vurmayı bile düşündüm o kadar ağırıma gitti eşim gidip kendi öz kardeşime aşık oldu daha doğrusu ilgi göstermeye başladı kardeşim de biraz paragöz bir insan olduğu için eşimi kullanmak istedi yüz verdi
  Ne kadar konuşmayı denesem de kimse dinlemedi beni olmaz öyle şey dediler ama gözümün içine baka baka flörtleşiyorlardı en son artık bir arkadaşıma bu konuyu açıp akıl istedim o da anneannesine sordu anneannesi bize bunun yolunun bağlama büyüsü olduğunu söyledi iyi bir hoca bulun dedi eve bağlansın
  En son ben de araştırma yapıp ali gürses hocaya ulaştım kendisi hakkında yazanları okuduktan sonra zaten emin oldum hocanın bu işte ne kadar başarılı olduğunu görmüş oldum kendi gözlerimle
  Hocaya açık açık yaşadığım durumları anlattım kendisi de bana yardımcı olacak çalışmayı yapmaya karar verdi bağlama işlemini
  Bir haftada evime kadar gönderdi allah razı olsun sonrasında etkiler görüldükçe hayatım düzene girmeye başladı en son kardeşim gelip kendisi özür diledi duygusal bir boşluk içindeydim ondan böyle davrandım diyerek affını istedi çok şükür aile faciası yaşanmadan çözmüş atlatmış olduk bu sıkıntılı günleri ali hocanın işlemiyle ben hocayı internetten bulmuştum sitesi medyumali.com diye geçiyordu hatta burada ihtiyacı olanlar için numarasını da yazayım 535 590 62 75 üzerinden arayıp ulaşabilirsiniz bilgileri vs. hepsi yazıyor zaten hocaya ait

 • Reply ecrin at

  annemin israri uzerine hatta benden habersiz konusup randevu almasiyla ali hocayla tanistim ali gurses isimli bu hoca inanilmaz bir insan cikti gercekten ustumdeki kotu sansi nasil yapti ne etti bilmem ama cozmeyi basardi kendisiyle annemin israri uzerine konustum cok canayakin biri derdimi dinledi arkadaslarima bile anlatamadigim kadar yakin oldum sicakligi sayesinde bakim islemi yapti ustumdeki durumun sebebini anlatti biraz ozel oldugu icin buraya yazamayacagim ama calisma bittikten sonra hafiflemis gibi oldum sanssiz oldugum konularda normale donmeyi gec daha sansli hale geldim diyebilirim cok basarili bir insan isinin de ehli allah ondan razi olsun

 • Reply VET at

  AARHUS DANIMARKADA YASIYORUM BURADA ON SENEDEN BERI ISLETMEM VAR AILEMLE BURADAYIZ AMA MAALESEF BIR KADININ KOCAMI AYARTMASI SEBEBIYLE EVLERI AYIRMA NOKTASINA GELDIK IKI COCUGUM VAR KAVGA GURULTUDAN HEPSININ PSIKOLOJISI BOZULDU BIZIM DUKKANA GELEN BIR MUSTERIYE DURUMU ACTIGIMDA BANA ALI GURSES HOCAYI BIR ARASTIR DEDI HEMEN TELEFONU ELIME ALDIM SAATLERCE ARASTIRDIM SONRA BAKTIM BENIM GIBI COK SIKINTILARI HATTA DAHA BUYUKLERINI COZMUS BIR ADAMMIS ARADIM TELEFONDA YARIM SAAT DERDIMI ANLATTIM MESAJLA ANLATTIM HEPSINE SABIRLA CEVAP VERDI BEN BI DE COK PIMPIRIKLI BIRIYIM BIR SURU SORU SORDUM SAGOLSUN HIC GONUL KIRMADAN CEVAP VERDI
  PAPAZ BUYUSU YAPTIRDIM O ARAYA GIREN KADINLA KOCAM BIRBIRINDEN SOGUSUN DIYE BIR HAFTA CIVARINDA AARHUSA KADAR YOLLADI KARGOYLA HIC SIKINTISIZ TASASIZ GELDI SONRA ISLEMI KULLANDIM ALI HOCANIN DEDIGI SEKILDE DAHA UCUNCU GUNDE OLAYLAR DEGISMEYE BASLADI DESEM YERIDIR NORMALDE HIC OLMAYACAK SEKILDE ESIM OZUR DILEDI COK GURURLUDUR HATA YAPSA KENDIDE BILSE ASLA OZUR DILEMEZ BENI IHMAL ETTIGINI SOYLEDI SONRA O KADINLA NE YASADIYSA HEPSINI ANLATTI AF DILEDI AGLAYARAK KADINI O GUNDEN SONRA HAYATIMIZDA HIC GORMEDIK COK SUKUR SIMDI EVLILIGIMIZ MUTLU VE HUZURLU DEVAM EDIYOR PAPAZ BUYUSU COK GUCLU KISA SUREDEDE ETKI EDIYOR OZELLIKLE ZAMAN KONUSUNDA SIKINTINIZ VARSA BUNU TAVSIYE EDIYORUM

  • Reply şencan at

   slmlar nasıl ulaşabiliriz ali gürsese

   • Reply VET at

    05355906275

 • Reply Sedat at

  Okuduğum kadarıyla pek çok kişiyi aynı yöntemle kandırmışlar… Medyum Semih aynısını bana da yaptı. Kargoda kayboldu tekrar para istiyorum numarası yeni çıktı galiba, herkese aynı şeyi yapıp inandırmaya çalışıyorlar.
  Ben normalde hiç böyle bir şeye inanacak bir insan değildim ama boşluğuma geldi, tekrar para gönderdim. İkinci kez büyü ödemesi yaptıktan sonra bu defa artık kargoda kayboldu demeye yüzü olmadığı için telefon numaramı engelledi. Bu durum daha da ağırıma gitti.
  Normalde parayı alıp engelleyenler şimdi acaba ikinci kez para koparabilir miyim diye düşünerek kargo margo ayağına yatıyor. Çok dikkatli olmak lazım her yer dolandırıcı dolmuş.

 • Leave a Reply