Browsing Tag

medyum okan

Medyum Hoca Yorumları

Medyum Hakim Hoca

Gerçek bir medyum hoca çok uzun yıllar boyunca elde ettiği bilgi ve tecrübe birikimi ile insanlara yardımcı olmaktadır. İkna büyüsü, ayırma büyüsü gibi zorlu çalışmalarda bile insanların isteklerinin gerçekleşmesine vesile olan Medyum Hakim gibi medyumlar, gerçek bir medyum olmak için mutlaka iyi bir eğitimden geçmek zorundadır.

Bir medyumun eğitimi çok küçük yaşlardan itibaren başlar. Nefes gücü kuvvetli olan çocuklar medyumlara yönlendirilerek gerçekten bu işi yapıp yapamayacakları belirlenir. Eğer yeterli nefes gücü görülürse ve bu işe uygun olduğu kabul edilirse eğitim başlar. Medyum Hakim veya herhangi bir diğer medyumun çalışmalarının başarılı olması için iyi bir eğitimden geçmesi şarttır. Eğer medyum yeterli eğitimi almazsa yaptığı çalışmalar hiçbir zaman istenen sonucu vermeyecektir. Yine aynı şekilde medyumun tecrübesi de çok önemlidir. Tecrübesiz bir medyumun zor kabul edilen büyülerde başarılı olması düşünülemez.

Özellikle ayırma büyüsü gibi daha hassas ve zorlu büyü çalışmalarında gerçek bir medyumla çalışmak çok önemlidir. Eğer çalıştığınız medyum bu niteliklere sahip değilse yapılan çalışma hiçbir şekilde tutmayacaktır. Bu nedenle çalışmaya karar vermeden önce Medyum Hakim güvenilir mi şeklinde bir araştırma yapmanız, diğer insanların yorum ve tecrübelerinden yararlanmanız tavsiye edilmektedir. Sitemizde sadece Medyum Hakim değil tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz. Böylece çalışacağınız medyumlar hakkında fikir edinebilirsiniz.

Bir medyum tarafından yapılan tüm çalışmalar belli bir zorluğa sahip olsa da ayırma büyüsü gibi birden fazla kişiyle bağlantılı olan çalışmalar çok daha fazla enerji gerektirir. Bu çalışmaların istenen şekilde tutması için medyumun kesinlikle kuvvetli bir nefes gücüne ihtiyacı vardır. Tüm medyumlar önce çalışılacak olan kişilerin enerjilerini incelemeli, ardından gereken çalışmaları başlatmalıdır. Medyum Hakim’in ayırma büyüsü de diğer medyumların ayırma büyüsü de kesin olarak bu şekilde yapılır.

Medyumun ayırma büyüsü için kullanacağı onlarca farklı teknik bulunabilir. Kimi zaman çeşitli malzemeler ile yapılan ayırma büyüleri tercih edilirken kimi zaman daha farklı yapılışa sahip olan papaz büyüsü gibi çalışmalar da kullanılabilir. Medyum Hakim ile çalışanlar da başka bir medyumla çalışanlar da mutlaka bu gibi durumlarla karşılaşacaktır. Bu noktada medyumun tecrübesi ve bilgisi önemli olduğu için çalışacağınız kişiye tam olarak güvenmiş olmanız önemlidir. Güvenilir medyumlar istenen her büyüde başarıya ulaşacaktır.

Medyum Hakim ve diğer medyum hocalar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendi yorumunuzu yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Kadir at

  Medyum Emel’e vefk işlemi yaptırdım. Vefk bereket vefkiydi. Evimize yerleştirmemiz gerektiğini söylüyordu. Dediği şekilde kullanarak etki bekledim.
  Etkisi tutmazsa bana hemen telefon aç demişti. Etkisi de üç ayda çıkar demişti. Üç ay geçti, her şey iyi değil kötüye gitti. Telefon açtım belki yardımcı olur diye, telefon numarası değişmiş. Yeni numarasını aradım, tanımamazlıktan geldi. Konuşmalarımızı ve yazışmalarımızı gönderdim yine tanımamazlıktan geldi ve engelledi.

 • Reply Hasan at

  Dolandırıcı medyum turan! Burada ifşa etmek istiyorum keşke foto yüklenebilseydi!
  Gönderdiğini iddia ettiği vefkle ilgili en ufak bir şey söylemiyor!
  Kargo takip nosu istiyorum veremeyiz diyor, hangi firmayla gönderdin diyorum söyleyemeyiz diyor.
  En ufak bir bilgi vermedi, iki ay kadar beklemek zorunda kaldım! Dolandırıcı hiçbir şekilde yardımcı olmuyor! Kendisine hakkımı haram ediyorum!

 • Leave a Reply