Browsing Tag

medyum mason

Medyum Hoca Yorumları

Trabzon Medyum Hocalar

Her türlü çalışmada olduğu gibi vefk çalışmalarında da medyum hocaların etkisi çok büyüktür. Özellikle konu vefk olduğu zaman hocanın yapacağı her şey sonuç üzerinde doğrudan etki yaratacaktır. Bu nedenle vefk yaptıracağınız Trabzon medyum hocalarını iyi araştırmanız ve doğru kişilerle çalışmanız çok önemlidir.

Vefk yapılırken medyum hocaların her aşamaya dikkat etmesi gereklidir. Yapılacak olan vefkin türüne göre kağıt, mürekkep, okunacak dua ve zamanlar değişir. Bu değişkenlerin hesaplamaları tamamen medyum hoca tarafından yapılmak zorundadır ve hiçbir şekilde hata payı yoktur. En ufak bir hata bile çalışmanın sonuçları üzerinde etki yaratacaktır.

Trabzon medyum hocaları üstat medyumlardan öğrendikleri bilgiler doğrultusunda yaptıkları her türlü çalışmada azami dikkati gösterirler. Kullanılan mürekkepten okunacak duaya kadar kadim ilimler kullanılarak yapılan hesaplamalarla istenen sonuca ulaşırlar. Ne olursa olsun çok özel bir çalışma yürütülür ve medyumlar her an bu işe odaklı olarak hareket eder.

Hocalar malzeme temin ederken de aktif rol oynar. Trabzon medyum hocaları yapacakları çalışmada doğru malzemelerin kullanılacağından emin olmak için her aşamada işi takip ederler. Örneğin, bazı vefk türlerinde kullanılan safran bitkisinin nereden geleceği, hangi tür olduğu hassas vefklerde önemli bir etki yaratır. Medyumlar, bu aşamada bile işe yoğun şekilde dahil olmaktadır.

Trabzon medyum hocaları yetiştirilme gelenekleri sayesinde farklı konularda da çok başarılı büyüler yapmaktadır. En ufak bir hataya bile yer vermeyen eğitim süreçler, zorlu ve karmaşık büyü çalışmalarında en iyi şekilde sonuç alabilmelerine yardımcı olur. Çocukluktan itibaren bu şekilde yetiştirilen medyum hocalar insanlara yardım etmek için yaptıkları çalışmalarda bu anlayışı sürdürerek başarılı sonuçlar alır. Elbette genelleme yapmak doğru olmayacağı için Trabzon medyum hocaları arasından çalışacağınız kişiyi seçerken iyi bir araştırma süreci oldukça önemlidir.

Medyumhocayorum.net’e gelen medyum yorum ve medyum şikayetlerini okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Çağlar at

    Merhabalar;
    Medyum Mahmut’a yaptırdığım vefk uygulamasının içini açtırmıştım tamamen tesadüf eseri, bu olay geçen sene oluyor bu arada çok vakit geçti üstünden.
    Vefki açtırıp okuttum, okuttuğum zaman anlamsızca yazılmış dualar çıktı. Bir tek fatiha suresi yazılmış, o doğru çıktı geri kalan her şey rastgele yazılmış boş yazılarmış.

  • Leave a Reply