Browsing Tag

medyum kemal

Medyum Hoca Yorumları

Medyum Hatice

Medyum Hatice Hoca ve diğer medyumlar tarafından rahatlıkla yapılabilen, pek çok kişinin yakından tanıdığı muska çalışmaları farklı amaçlar için kullanılabilmektedir. Özellikle Anadolu’da çok yaygın olarak kullanılan muskalar kimi zaman insanların dert ve sıkıntılarından kurtulması, kimi zaman ise evlere veya iş yerlerine bereket getirmesi için yapılabilmektedir.

Muska yapımı aslında basit bir çalışma gibi bilinir ancak durum tam tersidir. Tıpkı daha karmaşık uygulamalar olan vefkler gibi özel olarak hesaplanmalar üzerine hazırlanır. Gerçekten bu işin eğitimini almamış birinin muska yapması mümkün değildir. Gerçek muskaların net olarak etki etmesi kullanılan kadim ilimlere bağlıdır. Bu nedenle Medyum Hatice Hoca’nın muskaları da başka bir medyumun muskaları da mutlaka özenle hazırlanmak zorundadır.

Bir medyumun muska konusunda iyi olup olmadığını en kolay şekilde diğer insanların yorumlarından anlayabilirsiniz. İşinize yarayacak bir çalışma yaptırmak için gerçekten bu kişilerle çalışmış insanları incelemeniz gerekir. Sitemizde sadece Medyum Hatice Hoca değil, tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz.

Muskanın korunma etkisini ortaya çıkarabilmesi için nefes gücü çok yüksek bir medyum tarafından hazırlanmış olması gerekir. Eğer medyumun nefesi muska için yetersizse, yapılacak olan büyüleri engelleyecek etkiye ulaşılamaz. Örneğin, Medyum Hatice Hoca ile çalışanlardan bir kişinin muskası diğer medyumlarla çalışanlardan daha etkisiz kalabilir. Özellikle papaz büyüsü gibi hassas büyüler için bu durum çok daha nettir. Büyüden korunma muskası için işinin ehliyle çalışmak önemlidir.

Bereket ve huzur gibi haller için hazırlanan muskalar da yine aynı şekilde özel hesaplamalar sonucu yapılır. İnternette yazan bilgilere göre muska yapmak mümkün değildir. Hiç kimse tek başına evde muska yapamaz. Nasıl ki bir büyü yapılırken mutlaka medyuma ihtiyaç duyuluyorsa koruma etkisi olan duaları bir kağıda yazıp taşımak muska demek değildir. Muskalar tıpkı vefkler gibi medyumlar tarafından özel olarak eski ilimler kullanılarak hazırlanmalıdır. Medyum Hatice Hoca gibi medyumlar gerekli olan her türlü çalışmayı bu şekilde yapar ve insanların faydasına olacak muskayı tamamlar.

Medyum Hatice Hoca da olsa çalışacağınız medyum hakkında araştırma yapmanız çok önemlidir. Eğer çalışacağınız kişi işinin ehli değilse vaktinizin boşa gitme ve maddi olarak zarara uğrama ihtimaliniz vardır. Bu nedenle güvenilir olduğundan emin olmadığınız medyumlarla çalışmamak gerekir.

Sitemizde yer alan, Medyum Hatice Hoca ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply meryem at

    Mrb evlilik buyusu yabdırdım tutmadı param boşa gitti sakın kimse medyum ermetle çalışmasın valla hiç iyi hoca değil garantili büyü diye sallıyo yaptığı iş sahte büyü tutmuyo yani dikkatli olun

  • Leave a Reply