Browsing Tag

medyum iskender

Medyum Hoca Yorumları

Medyum Süleyman Hoca

Hangi ülkede veya kültürde olursa olsun medyumlar insanların yararı için öğrendikleri bilgileri kullanırlar. Medyum Süleyman da farklı bir ülkede ve kültürde çalışan bambaşka bir medyum da bu öğrendiği bilgileri insanların yararına kullanmak durumundadır. İnsanlara vefk, büyü ve benzeri pek çok çalışma ile fayda sağlayan medyumlar, fiziki alem ile gayb alemleri arasındaki bağlantıyı sağlayan yegane kişilerdir.

Gayb alemleri ile alakalı bazı çalışmalar diğerlerine kıyasla daha ön plana çıkmaktadır. Bu çalışmalardan en yaygını ve en çok istek için kullanılabileni vefktir. Vefk, en kadim kültürlerde bile yoğun olarak kullanılmış, her amaç için çok net etkiler vermiş bir çalışmadır. Günümüzde de Medyum Süleyman ve diğer medyum hocalar vefk yaptıklarını sürdürdüklerini belirtmektedir.

Vefk yapılırken medyum hocanın bilgisi çok kritiktir. Yeterli bilgiye sahip olmayan ve bu özel çalışma hakkında tecrübesi bulunmayan hiçbir medyum vefk yapamaz. Bu nedenle, özellikle vefk yaptırmayı düşünen biri mutlaka çalışacağı hocayı iyi seçmelidir. Sitemizde Medyum Süleyman ve diğer medyum hocalar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okuyabilir, bu sayede çalışmayı planladığınız medyum ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Diğer büyü çalışmalarında vefke göre çok daha az detay bulunur. Büyü yapılırken türüne bağlı olarak birkaç malzeme ile yapılabilirken vefkte her şey mutlaka dikkatlice belirlenmelidir. Vefklerin hazırlanmasında duaların okunduğu saat bile öneme sahiptir. Gerçek medyum hocalar numeroloji, ebced ve havas gibi ilimler kullanarak bunları doğru şekilde belirler. Vefkin istenen etkiye sahip olması için her şeyin tam yapılması şarttır. Nefes gücü ne kadar kuvvetli olsa da bilgisi yetersiz olan hoca vefk yapamayacaktır. Yine bunun tam tersi de mümkündür. Örneğin, Medyum Süleyman’a vefk yaptıranlar, medyum tam anlamıyla çalışmaları gerçekleştirmiş olsa bile nefes gücü yetmediği için istenen sonuçları alamayabilir.

Bir hocanın vefkleri ile alakalı bilgi edinmenin en kolay yolu medyum hakkındaki şikayetleri incelemekten geçer. Medyum Süleyman şikayetlerini okuduğunuz zaman, özellikle diğer insanların bu medyumun vefkleri ile alakalı yazdıklarına dikkat ederseniz kafanızdaki pek çok soruya cevap bulabilirsiniz.

Doğru bir araştırma yaptığınızda dolandırıcı ve gerçek medyumları kolayca ayırt etmek mümkündür. Bu araştırmayı yaparken için sitemizde yer alan yorum ve şikayetleri gözden geçirmek işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Medyum Süleyman ve tüm diğer medyum hocalar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, eğer daha önce bir medyumla çalıştıysanız o medyum hakkında görüş bildirmek ve yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

3 Yorum

 • Reply Sami at

  SA ARKADAŞLAR
  MEDYUM DENİZ DOLANDIRICISI BANA PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTI GÜYA AMA BÜYÜYLE ALAKALI MALZEMELER EKSİK ÇIKTI! TELEFONDA SÖYLEDİĞİ ŞEYLERİ YAPTIĞIM HALDE ETKİ GÖREMEDİM!
  AYRICA GELEN MALZEMELER İLE TELEFONDA VERDİĞİ BÜYÜ TARİFİ TUTMADI, DAHA FAZLASINI ANLATMAK İÇİN PARA İSTEDİ!
  BEN MALZEMELERİ KENDİM TEMİN ETTİM BÜYÜYÜ TAMAMLADIM! KENDİSİ EN UFAK YARDIM ETMEDİ! BÜYÜ DE TUTMADI HALİYLE!

 • Reply Çavuş at

  Öncelikle herkese merhaba. Buradan hem Medyum Ali Gürses’e teşekkür etmek hem de kendisini burada insanlara tavsiye etmek için yazıyorum.

  Kendisini Güneş gazetesindeki röportajıyla tanıdım. Telefon açıp bilgi almak istediğimi söyledim. Çok ilgili davrandı ve işinin ehli olduğuna oradan belli etti. Uzunca bir süre soru sordum. Belki iki hafta kadar çalışmayı yaptırmıyor olmama rağmen sorularıma cevap verdi.

  En sonunda çalışma hem vefkle hem papaz büyüsüyle yapılabilir dedi. Bunlardan hangisini tercih etmem gerektiğini bana bıraktı. Ben daha hızlı tutar diye papaz büyüsünü seçtim. Araştırdığım kadarıyla çok karmaşık bir büyü çalışmasıymış.

  Bana bir hafta gibi bir sürede kutu geldi, içinde her türlü büyü malzemesi çıktı. Medyum Ali Hoca çalışmayı yapmadan önce zaten kendi yapacaklarını ve benim yapmam gerekenleri anlattı. Çok şükür işler istediğim gibi oldu.

  Büyünün amacı evlilikti. Evlenmem için sürenin kısıtlı olduğunu da söyledim. Bana çok kısa sürede teslim etti, bir haftada. Etkisini görmem de sadece yedi gün sürdü. Normalde 21 güne kadar sürebilir demişti, papaz büyüsü bir günde de tutabiliyormuş 21 günde de. Benimki bir haftada sonuç verdi.

  Hayırlısıyla daha fazlası için de Medyum Ali Gürses ile çalışacağım. İnşallah benim bu yorumum sayesinde derdine derman bulan arkadaşlar olur. Kendisi işinin ehli ve çok başarılı bir medyum. Hem nefesi hem de karakteri çok düzgün. Eğer paylaşmak yasak değilse burada telefon numarasını da yazmak istiyorum. 0535 590 62 75 telefon numarasından kendisine ulaşabilirsiniz. Eğer yasaksa yönetici kardeşlerim telefonu silip yayınlarsa çok sevinirim çünkü dertli insanların derman bulabilmesi için tavsiye vermek istiyorum belki bize de bir hayır duası gelir diyerek.

 • Reply sonucum at

  almanyada yasiyorum ve burada medyum bulmak gercekten zor bir is.. hepsi ya dolandirici yada bi is bilmeyen hocalardan.. arkadasim dedikten sonra ali gurses hocaya ulastim almanyada olmama ragmen cok iyi sekilde sonuc aldigim bir islem yapti kendisinin telefonunu birakayim ihtiyaciniz olursa hic dusunmeyin bana kalirsa 535 590 62 75
  benim yaptirdigim islem kismetimin acilmasi icindi yillardir tek basima yasiyorum evlenmek istiyorum evlenemiyorum ne yaparim diye dusunurken bu fikir gelmisti aklima hocaya yaptirdigim calismadan sonra cok degisti hersey hayatimda
  hocam sagolsun ilgisi alakasi cok iyi biri yaptigi islemdende cok guzel etkiler aldim islem yapildiktan sonra bir ayda resmen kismetim acildi iki kisi benden hoslandigini soyledi biriyle gorustum uyustuk birbirimizle aileler tanisti derken cok hizli ilerleyen bir surecin icine girdim yuva kuracagim gibi gorunuyor nasipse

 • Leave a Reply