Browsing Tag

medyum efehan

Medyum Hoca Yorumları

Azerbaycan Medyum Hocalar

Büyü yapmak için edinilecek olan bilgilerin adeta bir sınırı bulunmaz. Azerbaycan medyum hocaları ya da başka bir ülkenin medyum hocaları olması fark etmeksizin, büyüyü kim yapıyor olursa olsun mutlaka sonsuz bir deryaya kendini açması ve bilgi edinmesi gereklidir.

Sıradan bir ilimde veya meslekte olduğu gibi kitaplardan bilgi edinme durumu medyumluk için söz konusu bile değildir. Medyum hocalar, bu meslekte ilerleyebilmek için insanlardan saklanan ve gizli tutulan bilgilere erişmek zorundadır. Bu bilgilerin neler olacağı, hangi detaylara sahip olduğu ve buna benzer pek çok konu ise herhangi bir insan tarafından anlaşılabilecek kadar basit değildir. Azerbaycan medyum hocaları, yaptıkları tüm çalışmaları çok kadim dönemlerden gelen bilgileri neticesinde günümüze kadar ulaştırmıştır.

Medyumların edindikleri tüm bilgiler el verme yöntemi ile aktarılır. Bir medyumun kullanacağı en basit teknikte bile bu görülür. Medyumlar, mesleklerini icra edebilmek için bir üstat tarafından eğitilmek ve yüksek bilgiye erişmek zorundadır. Azerbaycan medyum hocaları da aynı şekilde büyülerini yaparken bu bilgilerle çalışmalarını gerçekleştirir. Bilgisi olmayan bir medyumun asla büyü yapabilmesi söz konusu bile değildir.

Medyumluk mesleğinde edinilecek tüm bilgilerin kaynağına emekle ulaşmak gerekir. Bu emek de kolayca verilebilen bir şey değildir. Medyumlar, yaptıkları tüm çalışmalarda çocukluk yıllarından bu yana süregelen eğitimlerini kullanmaktadır. Bir medyum olmak için mutlaka doğuştan gelen yetenekler ile kişinin bireysel çabasının birleştirilmesi gereklidir.

Azerbaycan Medyum Hocaları İyi Eğitimlidir

Azerbaycan medyum hocaları da bu işte ilerlemek ve dünyanın her yerinden gelen insanlara yardımcı olmak için çabalayan medyumlar gibi iyi eğitimli ve profesyonel kişilerdir. Bu medyum hocaların başarılı olabilmesinin temel sebebi de aldıkları bu özel eğitimlerdir.

medyum ali hoca

Medyumluk diğer mesleklerden pek çok açıdan ayrılır. Eğitim kısmı bunun en belirgin ayrım noktasıdır. Hiçbir medyum hoca, bu noktada kendini geliştirmeden ve tecrübe edinmeden büyü yapamayacaktır.

Azerbaycan medyum hocaları, insanlara yardım edebilmek adına eskiden beri bu işle alakalı çaba göstermektedir. Yapılan en basit büyünün bile büyük bir çaba sonucunda mümkün olduğu söylenebilir. Bunun doğal bir neticesi olarak, her isteyen medyum olamamakta ve bu mesleği sadece özel kişiler yapabilmektedir.

Medyumlar İnsanlara Yardım Etmek İçin Vardır

Gerçek Azerbaycan medyum hocaları her zaman için insanlara yardım etmek adına çalışmalarını yürütür. Bu kişiler, hiçbir zaman mağduriyet yaşatmamak için asla yapamayacakları çalışmaları kabul etmez. Bir büyü yapılmadan önce, enerji boyutlarında inceler ve çalışmanın etki edip etmeyeceğine göre karar verirler.

Medyumluk mesleğinde dürüstlük en temel kuraldır. Gerçek Azerbaycan medyum hocaları, her konuda dürüst olacak ve boş yere umutlanmanızı engelleyecektir.

Güvenilir medyumlar ile ilgili araştırma yaparken sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okuyabilirsiniz. Tamamını okumak ve dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Ali gürses at

    Bu tür bir yorum sitesinden bir arkadaşın tavsiyesi ile Medyum Ali Gürses’e ikna büyüsü yaptırdım. İki çocuklu biriyim, yeniden evlenmek istiyordum, karşı tarafın annesi, benim müstakbel kayınvalidem ikna olmadığı için bir türlü kavuşamıyorduk. Ali Hocaya yaptırdığım büyü sayesinde ikna olmayan kişi kendi kendine bizim evlenmemizin iyi olacağını dile getirmeye başladı. Çok farklı bir hismiş gerçekten. Bu kadar söylenen yazılan var ama bu kadar da olabileceğine hiç ihtimal vermiyordum. Denilen her şeyin eksiği var fazlası yok inanın. Şimdi inşallah evlilik arifesindeyiz ilk fırsatta arkadaşlar arasında ufak bir düğün yapacağız dikkatli olun arkadaşlar araştırın önce onca dolandırılan para kaptıran insanları okudukça üzülüyorum bunlar işini gerçekten düzgün yapan insanları da töhmet altında bırakıyor Ali beyden bir bilgi alın derim sitesi medyumali.com numarası 535 590 62 75 kendisinin

  • Leave a Reply