Browsing Tag

medyum aziz hoca

Medyum Hoca Yorumları

İstanbul Medyum Hocalar

Türkiye’de, medyum hocalara büyü çalışmaları dışında en yaygın olarak başvurulan konu olan muskalar, hem koruma, hem rızık, hem de kısmet açma gibi pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Medyum hocanın bilgisi ve yeteneği doğrultusunda, gereken her alana göre uyarlanabilen muska uygulamaları, neredeyse Türkiye’nin her noktasında başarıyla yapılabilmektedir. İstanbul medyum hocalarının da sıkça yaptığı muskalar, farklı amaçlar için kullanılabilmekte, insanların hayatlarına olumlu anlamda yansımaktadır.

Medyumluk söz konusu olduğu zaman, pek çok farklı çalışma ile karşılaşmak mümkün. Bu çalışmaların tamamı insanların hayatlarını güzelleştirmek için olduğu gibi, kimi zaman olabilecek kötü olaylardan korunmak amacıyla da gerçekleştirilebilmektedir. Bu durumun en güzel örneklerinden biri olan muskalar, İstanbul medyum hocaları tarafından çoğu zaman korunma uygulamaları için yapılmaktadır. Özellikle büyü ve kötü şans, nazar gibi konulardan korunma sağlayan muskalar, kişilerin üstünde taşınması halinde kişiyi, eve yerleştirilmesi halinde evi koruma altına almaktadır. Doğru yapılan bir muska, sonsuza kadar etkisini koruyacak ve kişileri musibetlerden uzak tutacaktır.

İstanbul medyum hocaları, muska başta olmak üzere pek çok konuda başarılı işlere imza atmakta. Muskaların korunma amaçlı kullanılan yöntemleri ilk sırada geliyor olsa da, en karmaşık işler için bile yapılabilen bu özel çalışma, İstanbul medyum hocalarının uzmanlaştığı alanlardan biri olarak gösterilebilir. İstanbul medyum hocalarının bir çoğu, sadece Türkiye’ye değil, dünyanın pek çok yerine muska çalışmaları yapıp göndermektedir.

Medyumhocayorum.net’e gelen medyum yorum ve medyum şikayetlerini okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

  • Reply ELİF at

    EVLENMEK İÇİN YAPTIRDIĞIM KISMET AÇMA BÜYÜSÜNÜ BUGÜN İTİBARİYLE ARTIK NET ŞEKİLDE SONUÇ ALDIĞINI GÖRÜYORUM O YÜZDEN SÖZ VERDİĞİM GİBİ BURADA YORUMUMU DENEYİMİMİ YAZIYORUM ALİ GÜRSES HOCA İSİMLİ MEDYUM HOCAYI KESİNLİKLE ÖNERİYORUM BANA YAPTIĞI KISMET AÇMA İŞLEMİNİN NETİCESİNDE ŞU AN PARMAĞIMDA BİR YÜZÜK VAR ARTIK TAMAMEN SONUNA GELDİK O YÜZDEN TAMAM DİYORUM BU YORUMU YAZIYORUM BURAYA KADAR GELMEMİŞ OLSAYDIK YAZMAYACAKTIM YORUM FALAN ALLAH BU HOCADAN RAZI OLSUN KESİNLİKLE DENİLDİĞİ GİBİ VARIŞ İNŞALLAH HERKESİN DERDİNİ SIKINTISINI ÇÖZER ALİ HOCA GÜVENİLİR BİRİYMİŞ ARKADAŞLAR İLK ELDEN TECRÜBE ETTİM ÖZELLİKLE KISMET AÇMA KONUSUNDA BEN ÇOK AMA ÇOK MEMNUN KALDIM GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ

  • Reply Serhat at

    Olay çok uzun olduğu için kısaca anlatmak istiyorum arkadaşlar. Bizim bir arkadaş grubumuz var üç kişiyiz, üçümüz de hep birlikte iş yaparız yaşarız bile denebilir. O kadar yakınız samimiyiz. Bu gruptan iki arkadaşım bir erkek meselesi yüzünden birbiriyle kanlı bıçaklı kavga etti. Artık düzelmez diyorlar hepsi ama çocukluktan gelen dostluğu heba ettiler değmeyecek bir şey yüzünden. İçime sinmeyince ben de ali gürses hocayı buldum internetten hakkında tek olumsuz şeye denk gelmedim mail adresinden iletişime geçtim medyumalibey@gmail.com mail adresi bu konuda büyüyle müyüyle bir şekilde nasıl çözeriz diye sordum. Muhabbet ve sıcaklık için bir işlem önerdi detaylıca anlattı kafama yatınca ben ikisine bu işlemi yaptırdım. Aniden bakın çok ciddi söylüyorum aniden birbirleriyle konuşmaya şakalaşmaya başladılar 2-3 gün içinde. Çok farklıymış vallahi ben ne desem bilmiyorum bu kadar etkili olacağını hızlı olacağını hiç beklemiyordum ama oluyormuş. Ali hocayı tavsiye ediyorum kesinlikle çalışacaksanız bu adam gibi işinin ehli adamlarla çalışın mutlaka

  • Leave a Reply