Browsing Tag

medyum armen

Medyum Hoca Yorumları

Medyum Ertuğrul Hoca

Bir insanda aynı etkiyi yaratabilen pek çok farklı büyü bulunabilir. Örneğin Medyum Ertuğrul yumurta büyüsü kullanarak iki kişi arasında sıcaklık oluşturabilirken başka bir medyum papaz büyüsü ile aynı şeyi yapabilir. Bu durum manevi alemlerdeki sonsuz enerjinin en büyük göstergesidir. Bu alemlerde var olan sonsuz enerjiler yeterli ilme sahip olan insanlar tarafından istenildiği gibi kullanılabilmektedir.

Gerçek medyum hocalar her daim ilimlerini insanlık yararına kullanırlar. Asla mağduriyet yaşatmak istemeden, kendilerine başvuran insanların en iyi şekilde sonuç almasına gayret ederler. Dolandırıcılar gibi imkansız olan her şeyi yapabileceklerini söylemez, sadece olabilecek ihtimalleri kabul ederler.

Yumurta büyüsü gibi büyüler dolandırıcı medyumlar tarafından insanları kandırmak için sıkça kullanılmaktadır. Örneğin, Medyum Ertuğrul kendisine gelen kişilere yumurta büyüsü ile geleceği göremeyeceğini veya mucize yaratamayacağını söylerken başka biri bunları yapabileceğini söyleyebilir. Mucize yaratmak veya geleceği görmek gibi şeyler imkansız olduğu için gerçek medyum hocalar tarafından asla böyle bir şey belirtilmeyecektir. Medyum Ertuğrul güvenilir mi gibi soruların cevabını bulmak için bu konuda olduğu gibi benzer konularda medyumların yaklaşımlarını değerlendirmeniz işinize yarayacaktır.

Sitemizde yer alan, tüm diğer medyumlar ve Medyum Ertuğrul hakkındaki yorum ve şikayetleri okumak doğru medyumu tercih ederken size yardımcı olabilir.

Gerçek medyum hocaların eğitimli olması da önemli bir göstergedir. En basit büyü çalışmasında bile sorularınızı içtenlikle yanıtlayacak olan gerçek medyum hocalar size her zaman doyurucu cevap verecektir. Dolandırıcılar ise para odaklı çalışmalarından dolayı sorularınızı cevaplamaktan kaçınacaktır. Medyum Ertuğrul da dahil olmak üzere herhangi bir medyum hakkında araştırma yaparken bu durumu göz önünde bulundurmanız sizin için en iyisi olacaktır.

Gerçek bir medyum ile çalıştığınız sürece en zorlu büyü hakkında bile endişe etmenize gerek kalmaz. Bu medyumlar yıllar boyunca almış oldukları eğitimler sayesinde her türlü büyüden net sonuç alırlar. Yapılamayacak büyülerde bile telafi çalışmaları yapar, mağduriyet yaşatmadan çözüme ulaşırlar. Bu nedenle ister Medyum Ertuğrul ile çalışın ister başka bir medyumla çalışmayı tercih edin her daim çalışacağınız medyum hakkında yaptığınız araştırmadan emin olmanız gereklidir. Medyum Ertuğrul güvenilir mi sorusu cevaplanmadan çalışmaya başlanmamalıdır.

Bir medyumun güvenilir olup olmadığını anlamanın en kolay yolu hakkındaki yorum ve şikayetleri okumaktan geçer.

Sitemizde yer alan, Medyum Ertuğrul ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de görüşlerinizi ve şikayetlerinizi paylaşmak amacıyla yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

3 Yorum

 • Reply Merve at

  s. aleyküm
  Medyum Şenol kişisi çok garip bi kişi, büyü bilgisi sıfır olabilir büyü yaptırcam diyosun para diyor para vermeden büyü hakkında bilgi bile vermiyo
  Hakkında yazanları okursanız anlarsınız zaten başka yoruma bile gerek yok

 • Reply Neriman at

  Merhaba öncelikle,
  Medyum Şehzade adında bir dolandırıcı ile çalışmıştım. Kendisi yaklaşık olarak 5000 liramı almış bir dolandırıcıdır. Bu kadar yüksek bir miktarı düşünmeden ödediğim için kendime kızıyorum ama kesin tutar dediği için bu çalışmaya tamam demiştim.

  Bu dolandırıcı aynı taktiği izleyerek bir sürü insanı kandırmış. Gördüğüm kadarıyla bu devamlı olarak yaptığı bir şey. Önce para ikinci planda diyor sonra parayı ödedikten sonra birden bire söyledikleri değişmeye başlıyor.
  Ben büyü yaptırmak için anlaştım, %100 etkili kesin tutar diye kandırdı, büyü malzemelerini bile göndermeye tenezzül etmedi.

 • Reply FERDİ at

  İYİ AKŞAMLAR ARKADAŞLAR BENİM 5 YILLIK BİR İLİŞKİM VAR SEVGİLİMLE ARAMIZDA UFAK TEFEK BİR TAKIM SIKINTILARIMIZ VARDI. ARAMIZDAKİ TARTIŞMALARDAN AİLESİNİN HABERİ OLDU VE BANA İLİŞKİYİ BİTİRMEMİZ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİLER BİZ BİRBİRİMİZİ ÇOK SEVİYORDUK BÖYLE BİR ŞEY İSTEMİYORDUK FAKAT NE YAPMAMIZ GEREKTİĞİNİ KESTİREMİYORDUK AİLESİNİN BASKICI BİR TUTUM SERGİLEMESİNDEN DOLAYI 1 AY KADAR GÖRÜŞEMEDİK O ARALIKTA HER GÜN GİZLİ SAKLI KONUŞMALAR YAPTIK YİNEDE AİLESİNİ BİR TÜRLÜ İKNA EDEMEDİK BİR UMUT MEDYUM ARAŞTIRMAYA KARAR VERDİM NETTE UZUN BİR ARAŞTIRMA SONUCUNDA KARŞIMA MEDYUM ALİ HOCA ÇIKTI (SOYADI GÜRSES OLAN) KENDİSİNE DURUMU ANLATTIM ZATEN HAKKINDAKİ YORUMLARDAN KENDİSİYLE İLGİLİ HİÇBİR ŞÜPHEM YOKTU VE HEMEN İŞLEMLERE BAŞLADIK DAHA 2 HAFTA GEÇMEDEN SEVGİLİMLE AİLESİ BENİ ARAYIP GÖRÜŞMEK İSTEDİKLERİNİ SÖYLEDİLER BİR ORTA YOL BULMAK İÇİN ÇAĞIRDILAR 4 HAFTANIN SONUNDA ARAMIZDAKİ TATSIZLIK YOK OLDU. ALLAH KENDİSİNDEN RAZI OLSUN BENZER SORUNU OLAN ARKADAŞLARA TAVSİYE EDERİM
  05355906275 TELEFONU

 • Leave a Reply