Browsing Tag

medyum armağan yorum

Medyum Hoca Yorumları

Medyum Armağan

İşinin ehli medyumlar manevi alemlerle alakalı her türlü konuda bizlere yardımcı olmak için hayatlarını adadıkları bir eğitimden geçer. Gerçek medyum olma amacıyla yola çıkan kişi Medyum Armağan veya başka bir medyum olması fark etmeksizin bu eğitimi almak ve kendini bu yola adamak zorundadır. Bu işi yapan hocalar da her türlü çalışması için bu yolda aldığı bilgiyi kullanır.

Medyum hocalar bu yola girdiklerinde üstat olarak kabul edilen ve bu işe ömrünü adamış kişiler tarafından eğitilirler. Daha çocukluk yıllarından itibaren eğitime başlayan gerçek medyumlar insanların taleplerini manevi alemler vasıtasıyla gerçekleştirir. Her türlü büyü için bu bilgi ve tecrübe kullanılmak zorundadır. Medyum Armağan’a çalışma yaptıranlar da diğer hocalarla çalışanlar da aynı şekilde bu bilgiler ile istenen etkiyi elde ederler. Gerçek medyumlar her daim insanlığın yararı için vesile olmaya gayret ederler.

Gerçek bir medyumu bulmak her büyü çalışması için aynı ölçüde önemlidir. Gerçek medyumları bulmanın en kolay yolu ise diğer insanların tecrübesinden yararlanmaktır. Her medyumla çalışma gibi bir fırsatınız olmadığı için diğer insanların görüşlerine mutlaka önem vermeniz gerekir. Bu amaçla kurulmuş olan sitemizde Medyum Armağan ve diğer medyum hocalar hakkında yazılmış olan yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz.

Bazı büyüler diğerlerine kıyasla daha fazla bilgi birikimine ihtiyaç duyar. Özellikle iki kişinin iradesini etkileyen ikna büyüsü gibi çalışmalarda mutlaka hocanın tecrübeli olması gereklidir. Bu çalışmalar birden fazla kişiyi etkilediği için çok karmaşıktır. Medyum Armağan hakkındaki yorumları okurken de bu durum akılda tutulmalı ve araştırmanız daha dikkatli yapılmalıdır.

İkna büyüsünün tutması için medyumun ikna edilecek herkese ayrı bir çalışma yapması gerekir. Gerçek medyum hocalar bu çalışmaları yaparken hepsini tek tek inceler ve yöntemlerini buna göre belirler. Sonucu ise hocanın nefes gücüne bağlı olarak kısa veya daha uzun sürelerde ortaya çıkar. Eğer çalışacağınız medyum hoca güçlü bir nefese sahipse bir günde bile büyünün tuttuğu görülebilir.

Medyum Armağan da tıpkı diğer medyum hocalar gibi birden fazla büyü için çalışır. Medyum Armağan güvenilir mi gibi bir sorunun cevabını ararken medyum hocanın tüm çalışmaları göz önünde bulunularak karar verilmelidir. Sadece ikna büyüsü değil, tüm diğer büyüleri ile ilgili yorumlar okunmalıdır.

Sitemizde yer alan Medyum Armağan ile ilgili yorum ve şikayetleri okuyabilir, tüm diğer medyum hocalar ile alakalı bilgi edinebilirsiniz. Tüm medyum hocalar hakkında yapılan yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

3 Yorum

 • Reply Beril at

  s.a arkadaslar almanyaya calisan medyum varsa tavsiye istiyorum yorum yapanlardan allah razi olsun

  bi de sikayet etmek istiyorum meduym hatice isimli medyum tarafindan kandirildim bu kandirilma olayiyla dersimi aldim yurtdisine gondermiyorum diyerek uste cikti ama gonderecegini soyleyip kandirmisti neyse giden para olsun dedim baska medyum aramaya basladim

 • Reply Pelin at

  İyi geceler…
  Medyum Ayhan ile çalışma yapanlar varsa dediklerimi anlayacaktır. Çalışma yapmayı düşünenler varsa da kesinlikle uzak durmalarını tavsiye ediyorum.

  Bu dolandırıcı para aldıktan sonra kesinlikle hiçbir şekilde yardımcı olmuyor. Parayı alana kadar telefonlarda kendisi cevap veriyorken parayı aldıktan sonra kendisi değil asistanları çıkıyor. Onlara da laf anlatmak gerçekten zor.

  Sürekli olarak hocamıza soralım diyerek oyalıyorlar. Hocamız dönüş yapacak diyorlar ama Medyum Ayhan’dan 1.5 aylık sürede tek bir kez bile telefon veya mesaj almadığımı belirtmek istiyorum. Boş yere bekleyip umutlanmayın yani, söyledikleri yalanın bini bir para.

 • Reply Songül at

  Daha önce bir dolandırıcıya 3400 tl kaptırmam sebebiyle artık medyumlara küsmüştüm ilk ve tek oldu başkada olmaz diye düşünüyodum ama yine bir tavsiye ile ali hocayı buldum iyikide bulmuşum bu hoca başkalarına benzemiyor medyumalibey@gmail.com ali hocanın maili medyumali.com sitesi Ali gürses hocaya vefk yaptırdım vefk için ödemeyi yanlışlıkla fazla yolladım. O an kendi içimden dedim yine üstüne yatacak yine birileri beni dolandırcak ama ali hocadan da defalarca özür diledim hakkında böyle düşündüğüm için. Çok dürüst bir adammış. Ben fazla gönderdiğimi fark etmeden o farketti geri göndermek için aradı. Ben şaşırdım açıkcası nesi fazla diye baktım gerçektende çok fazla göndermişim bir sıfır fazla koymuşum dalgınlıkla işleme gelirsek bir hafta gibi kısa bi sürede gönderdi. Vefki taşımaya başladım istediğim herşey değişmeye başladı iyi yönde. Daha vefkin ilk haftası olmasına rağmen çok iyi gidiyor şu an herşeyi ve böylede gidecek gibi görünüyor. Ali hocamdan allah razı olsun dürüstlüğüyle gerçekten bu işi doğru yapan insanlardan kaldığını göstermiş oldu bana

 • Leave a Reply